EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

کارشناسی ارشد اقتصاد، درب ها را به طیف گسترده ای از حرفه ها باز می کند، به عنوان یک اقتصاددان، مشاور، تحلیلگر و مشاور و فارغ التحصیلان می توانند در هر دو بخش عمومی و خصوصی مشاغل را دنبال کنند. این برنامه به شما یک دانش عمیق و کامل از نظریه های اقتصادی مدرن، مفاهیم و تکنیک ها و برنامه های کاربردی خود را می دهد. شما ابزارهای ضروری را برای تحکیم اقتصادی پیشرفته و به دست آوردن دانش تخصصی در زمینه مورد علاقه خود خواهید گرفت. شما همچنین با تحقیقات پیشرفته در هر زمینه تخصصی و آشنا شدن با تکنیک های تحقیقاتی مهم آشنا خواهید شد.

سال اول طراحی شده است تا به شما دانش صحیح از روش های اساسی اقتصاد پیشرفته را داده و به شما اجازه می دهد تا در یک منطقه خاص از تخصص علاقه مند شوید و همچنین می توانید دانش خود را برای تحلیل مشکلات دنیای واقعی به کار ببرید. سال دوم این دانش را عمیق تر می کند، زمینه های مورد علاقه را گسترش می دهد و شما را به روش های تحقیقاتی معرفی می کند.

ماژول ها / دوره های برنامه

یکی از ویژگی های منحصر به فرد برنامه کارشناسی ارشد در اقتصاد، توانایی است که مدرک خود را در جهت علاقه تان تنظیم کند. شما می توانید از تخصص های مختلف انتخاب کنید: اقتصاد سنجی، اقتصاد مالی، اقتصاد بین الملل و توسعه، اقتصاد کلان، اقتصاد و اقتصاد، اقتصاد عمومی با اقتصاد سلامت و کار.

این طراحی اجازه می دهد تا به مقدار زیادی از انعطاف پذیری. در حالی که انتخاب های آزاد در دوره های تخصصی تا زمانی که پیش نیازهای لازم برای دوره رضایت داده شوند مجاز خواهد بود، انتظار می رود که بیشتر دانش آموزان از این پروفایل های توصیه شده پیروی کنند.

دوره های اصلی (مجموع 30 واحد): این دوره های اصلی برای همه دانش آموزان در برنامه می باشد و شما در طول ترم اول خود آنها را مطالعه می کنید: Econometrics Advanced؛ تحلیل پیشرفته اقتصاد کلان؛ تجزیه و تحلیل میکرو اقتصاد پیشرفته؛ روش های ریاضی. دوره های تخصصی (شامل دوره های انتخابی): مجموع 60 واحد. پروژه کارشناسی ارشد / پایان نامه: 30 اعتبار در مجموع.

چشم انداز شغلی

استاد ما در اقتصاد شما را برای موقعیت های پیشرفته در بخش خصوصی و دولتی واجد شرایط خواهد کرد. فارغ التحصیلان استخدام در بخش مالی مانند بانک های تجاری، شرکت های بیمه و بورس اوراق بهادار، در مقامات دولتی و نهادهای دولتی، در بخش سلامت، در شرکت های بزرگ و مراکز تحقیقاتی خصوصی پیدا می کنند.

اقتصاددانان در بسیاری از موسسات بین المللی، مانند سازمان ملل متحد، ILO، اتحادیه اروپا، بانک مرکزی اروپا، OECD، صندوق بین المللی پول، بانک جهانی و سازمان های مختلف کمک مانند SIDA، تقاضای پایدار دارند.

این برنامه همچنین آمادگی عالی برای مطالعات دکترا را فراهم می کند.

درباره برنامه در www.lunduniversity.lu.se/economics بیشتر بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی February 11, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school