EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited
برنامه کارشناسی ارشد اقتصاد ، مهارت های کمی و طرز تفکر تحلیلی را برای شما به ارمغان می آورد که برای یک حرفه موفق در سازمان های دولتی ، مؤسسات بین المللی و شرکت های بخش خصوصی مانند بانک ها و مشاوره اقتصادی ضروری است.

این برنامه دانش عمیق و کاملی از تئوری ها ، مفاهیم ، تکنیک ها و کاربردهای جدید اقتصادی در اختیار شما قرار می دهد. شما مهارت های لازم برای انجام تجزیه و تحلیل پیشرفته اقتصادی و آشنایی با تحقیقات پیشرفته را کسب خواهید کرد.

آموزش دقیق و مبتنی بر تحقیق ، شما را قادر می سازد با استفاده از تئوری مدرن اقتصادی و ابزارهای پیشرفته برای دستیابی به داده ها و انجام تجزیه و تحلیل اقتصادسنجی ، تجزیه و تحلیل پیشرفته اقتصادی را انجام دهید (با استفاده از مثلاً STATA و MATLAB).

این برنامه طیف گسترده ای از دوره های انتخابی (در مجموع 60 اعتبار) را به شما امکان می دهد تا در رشته مورد علاقه خود تخصص داشته باشید. شما همچنین می توانید یک ترم در خارج از کشور را در یکی از دانشگاه های همکار بین المللی ما تحصیل کنید.

ما یک تجربه یادگیری با کیفیت بالا ارائه می دهیم. این مدرسان به تدریس اختصاص داده شده است اما همچنین تحقیقاتی فعال دارند و از دسترسی شما به آخرین تحولات در حوزه های خود اطمینان حاصل می کنند.

روی هم رفته ، این برنامه شما را با داشتن یک مجموعه جامع از دانش ، مهارت ها و ابزارهایی که برای درک و تحلیل موضوعات کلیدی اقتصادی امروز و فردا مهم هستند ، به شما مجهز می کند.

تخصص ها

از ویژگی های منحصر به فرد برنامه کارشناسی ارشد اقتصاد می توان به متناسب بودن مدرک خود در جهت علاقه شما اشاره کرد. می توانید از تخصص های مختلفی استفاده کنید:

  • اقتصاد سنجی
  • اقتصاد مالی
  • اقتصاد بین المللی و توسعه
  • اقتصاد کلان
  • اقتصاد میکرو
  • اقتصاد عمومی با بهداشت و اقتصاد کار

چشم انداز شغلی

یک بازار کار گسترده و گسترده برای اقتصاددانان در سطح ملی و بین المللی وجود دارد. تقاضا برای صلاحیت اقتصاددانان با مدرک کارشناسی ارشد با گذر زمان یا حتی در حال رشد نسبتاً ثابت است.

شما برای مقام های پیشرفته در بخش های خصوصی و دولتی واجد شرایط می شوید. یک بازار کار گسترده و گسترده برای اقتصاددانان در سطح ملی و بین المللی وجود دارد. تقاضا برای صلاحیت اقتصاددانان با مدرک کارشناسی ارشد با گذر زمان یا حتی در حال رشد نسبتاً ثابت است.

فارغ التحصیلان در مقامات دولتی و مؤسسات دولتی ، در شرکت های بزرگ ، در بخش مالی ، در مراکز تحقیقاتی خصوصی ، در بخش بهداشت و در تعداد زیادی از موسسات بین المللی مانند بانک های مرکزی ، ادارات دولتی ، OECD ، اتحادیه اروپا ، در جهان اشتغال پیدا می کنند . برنامه های بانکی ، آژانس های توسعه ، مشاوران اقتصادی ، سازمان های مالی ، شرکت های بین المللی و غیره. این برنامه همچنین آماده سازی عالی برای مطالعات دکتری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-EAECO مراجعه کنید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تأسیس شد و یکی از قدیمی ترین ، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه QS World 2020 قرار دارد و برای دانشجویان بین المللی که به سوئد می آیند - یکی از ابتکاری ترین ، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورها ، در بین دانشگاه های بین المللی انتخاب شماره یک است.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 93 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی اکتبر 29, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school