کارشناسی ارشد در اقتصاد، عمده در سیاست اقتصادی (mscecon)

عمومی

شرح برنامه

اهداف برنامه این برنامه MScECON دانش آموزان فراهم می کند با فرصت به دست آوردن دانش گسترده در اقتصاد در سطح پیشرفته در حالی که متخصص در تجزیه و تحلیل سیاست های اقتصادی. تاکید بر صلاحیتهای اصلی که به طور مستقیم به محل کار قابل اجرا می باشد قرار داده است. محتوای برنامه بر بنیان های نظری جامد و مهارت های برش، لبه بر اساس در حالی که پوشش طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی سیاست.

مهارت به دست آورد استاد علوم اقتصاد، عمده در سیاست اقتصادی، فراهم می کند دانش آموزان با فرصت منحصر به فرد به دنبال یک برنامه کارشناسی ارشد به چالش کشیدن در یک موسسه سوئیسی کلاس اول با تمرکز بر اقتصاد کاربردی، و توسعه مهارت های مورد نیاز برای یک به خوبی پایه تجزیه و تحلیل سیاست های اقتصادی با استفاده از ابزار های نظری و تجربی مناسب است. اصالت از برنامه تمرکز خود را بر نقش اقتصادی دولت است، با ترکیب مناسبی از استادان ترکیب هر دو دوره تحصیلی و تخصص جهان واقعی است. مشکلات اقتصادی و مالی به شدت در رسانه مدرن بحث است، اما حتی اگر بسیار مهم، نقش مداخلات دولت در اقتصاد مبتنی بر بازار اغلب دشوار است برای شناسایی و ارزیابی. اقتصاد نظم و انضباط کلیدی برای درک منطق در عمق چنین مداخلاتی است. دانش آموزان با ابزارهای اقتصادی و استدلال آشنا ساخته شده، به طوری که آنها می توانند سرعت و با اطمینان شناسایی آنچه مسائل اصلی، دستورات مربوطه از قدر، و راه حل کارآمد هستند. از تغییر آب و هوا به پیر شدن جمعیت، یک آرایه بزرگ از موضوعات مورد بحث و تجزیه و تحلیل، به منظور بزرگ درک و ظرفیت مشاوره از دانشجویان تحصیلات تکمیلی است.

فرصت های شغلی آموزش های ارائه شده توسط MScECON سفارشی ساخته شده برای اشتغال پس از آن در نهادهای دولتی در تمام سطوح، سازمان های بین المللی و سازمان های غیر دولتی است. این صلاحیت ها نیز از علاقه برای شرکت های خصوصی، از جمله موسسات مالی، که اغلب نیاز به در خانه تخصص در تجزیه و تحلیل اقتصادی هستند. دانش آموختگان حاضر به دنبال مطالعات خود را بلافاصله پس از درجه کارشناسی ارشد یا پس از کسب چند سال تجربه حرفه ای می توانند با پیوستن به یک برنامه دکتری در یک موسسه سوئیس و یا تحصیلات عالی خارجی است.

ساختار دوره در مقابل به اکثر برنامه های قابل مقایسه است، MScECON به طور معمول در 3 ترم تنها، ترم آخر که به پایان نامه اختصاص داده شده و در نتیجه نیاز به حضور در کلاس نیست به پایان رسید. دانش آموزان با انگیزه حتی می توانید برنامه های شروع به کار در پایان نامه در طول دو ترم اول به پایان برسد در مدت یک سال. با تشکر از غلظت ترین سخنرانی در 3-4 روز در هفته، موقعیت مرکزی نوشاتل و اتصالات راه آهن عالی آن، این برنامه می تواند به راحتی توسط مسافران حضور داشتند. در صورت درخواست، برنامه درسی را می توان بر اساس parttime برای کسانی که دنبال یک فعالیت حرفه ای به صورت موازی به پایان رسید.

آموزش تعاملی پوشش طیف گسترده ای از مناطق، برنامه تضمین می کند که دانش آموزان دانش مربوط به نیازهای کارفرمایان آینده خود را به دست آوردن و بنابراین بلافاصله و به طور کامل برای اشتغال پس از فارغ التحصیلی آماده شده است. از طریق تحقق پایان نامه کارشناسی ارشد، دانش آموزان آموزش دیده برای تبدیل شدن به محققان مستقل. آنها همچنین می توانند به ترکیب پایان نامه کارشناسی ارشد خود را به عنوان یک کارآموز در یک موسسه دولتی یا خصوصی را انتخاب نمایید. با توجه به اندازه کوچک خود را که به تسهیل تعاملات معلم دانش آموز، دانشگاه نوشاتل و دانشکده خود را از اقتصاد ارائه شرایط فوق العاده مطلوب برای تکمیل موفقیت آمیز و به موقع از مطالعات است. در طول برنامه، دانش آموزان حداکثر پشتیبانی و نظارت نزدیک کارکنان آموزش لذت ببرید. تمام دوره های تعاملی هستند و ترویج مشارکت فعال دانش آموزان است. یک سیستم ارزیابی آنلاین اجازه می دهد تا دانش آموزان به بیان دیدگاه های خود در دوره های آنها حضور داشتند و پیشنهادات خود را برای بهبود بیشتر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر www.unine.ch/mscecon

آخرین به روز رسانی آوریل 2017

درباره این دانشگاه

At the University of Neuchatel, the student is the focus. We pride ourselves on creating future leaders, thanks to our innovative teaching programs.

At the University of Neuchatel, the student is the focus. We pride ourselves on creating future leaders, thanks to our innovative teaching programs. اطلاعات محدود