برنامه کارشناسی ارشد در ارتباطات بی سیم دانشجویان را برای یک حرفه هیجان انگیز در صنعت در حال گسترش سریع آماده می کند. رتبه بندی شانگهای (ARWU) Lund University در میان 20 دانشگاه برتر جهان در زمینه مهندسی برق و الکترونیک در سال 2017 رتبه بندی می کند. دانشگاه دارای منابع عالی در زمینه ارتباطات بی سیم است و می تواند فرصتی برای یادگیری از دانش آموزان ارائه دهد محققان برجسته جهان، در آزمایشگاههای پیشرفته. تحقیق و تعلیم و تربیت در بخش بسیار نزدیک است. همه معلمان ما خود به سطح دکترا یا بالاتر تحصیل کرده اند و به طور جدی در تحقیقات شرکت می کنند.

برنامه ارتباط بیسیم بر لایه های فیزیکی و پایین تر ارتباطات بی سیم متمرکز است. هدف این است که دانش آموزان خود را در مورد دانش عمیق سیستم، که به نوبه خود نیاز به بینش به اجزای مختلف در یک سیستم بی سیم است. دوره های موجود در این برنامه دارای استانداردهای بین المللی بالا هستند.

علاوه بر دوره های تدریس، همه دانش آموزان ما یک پروژه تحقیقاتی برای پایان نامه کارشناسی ارشد خود را انجام می دهند. این پروژه می تواند به لحاظ علمی و یا در صنعت توسعه یابد و می تواند در لند یا خارج از کشور انجام شود. این پروژه ها گاهی می توانند به ثبت نام ثبت اختراع و ابتکارات موفقیتآمیز کارآفرینی منجر شوند.

این برنامه شامل هر دو یادگیری نظری و عملی، و همچنین بسیاری از تکالیف و سخنرانی های گروهی، به دانش آموزان اجازه می دهد تا مهارت های تکمیلی را افزایش دهند که بیشتر جذابیت خود را در بازار کار افزایش می دهند

ماژول ها / دوره های برنامه

دوره های اجباری و تعداد اعتبارات: ارتباطات دیجیتال (7.5)، مقدمه ای بر سیستم های بی سیم (7.5)، دوره های پیشرفته ارتباط دیجیتال (7.5)، فناوری آنتن (7.5)، کانال های ارتباطی بی سیم (7.5)، معماری شبکه و عملکرد )، اصول طراحی سیستم بی سیم (7.5)، سیستم های آنتن چندگانه (7.5)، پروژه در ارتباطات بی سیم (7.5)، پروژه کارشناسی ارشد (30)، گزینه های (22.5 در مجموع).

چشم انداز شغلی

این برنامه دانش آموزان را به یک پایگاه جامع برای حرفه ای در ارتباطات بی سیم - در صنعت یا دانشگاه می دهد. پس از اتمام برنامه، فارغ التحصیلان ما مهارت های لازم را برای تحقیق و توسعه، مانند درک و توسعه سیستم های بی سیم آینده، توسعه شبکه های بی سیم برای برنامه های ویژه و درک و افزایش راه حل های موجود، در اختیار دارند. این برنامه همچنین پایه عالی مطالعات دکترا در زمینه را فراهم می کند، که نشان می دهد که تقریبا 40 درصد از دانش آموزان ما پس از فارغ التحصیلی به سمت دکترای خود ادامه داده اند.

مهارت های فارغ التحصیلان ما تقاضای بالا در سطح جهانی است، به ویژه در بازارهای در حال توسعه، و دانش آموزان سابق را می توان در سراسر جهان یافت. بسیاری از کارها را در استرالیا، چین و ایالات متحده آمریکا و همچنین در اینجا در لند آغاز کرده اند.

منطقه اطراف به تعدادی از مارک های تجاری جهانی مثل سونی، اریکسون و نوکیا می پردازد. شرکت های دیگر با عملیات نزدیک به دانشگاه شامل Huawei، ARM سوئد و محور است. بخش بزرگی از دانش آموزان پس از فارغ التحصیلی، با این شرکت ها شروع به کار می کنند. در آینده نزدیک همسایگان جدید ما در قالب دو مرکز تحقیقاتی بزرگ اروپایی و بین المللی - ESS و MAX IV - که هر دو فرصت های هیجان انگیز برای دانش آموزان ما ایجاد می کنند، همسایگان جدید خود را دارند.

درباره این برنامه در www.lunduniversity.lu.se/wireless بیشتر بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی فوریه 8, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school