کارشناسی ارشد در ارتباطات

عمومی

شرح برنامه

شایستگی دوگانه در خدمت استراتژی شرکتی.

امروزه ارتباط برقرار کردن یک دید کلی از محیط کسب و کار است و تمامی کانال های ارتباطی، مجازی و واقعی را مدیریت می کند.

ساخت و توسعه یک هویت نام تجاری، پیش بینی روند در حال ظهور، حمایت از یک شرکت در مدیریت تصویر خود را در میان مخاطبان مختلف آن، بهینه سازی دید آن و اطمینان از شهرت خود را در وب، استاد محیط رقابتی، استراتژی های ارتباطی طراحی نوآوری و ایجاد ارزش: اینها مسائل عمده ای است که امروزه به کسب و کار مربوط می شود.

شرایط پذیرش

استاد 1 ترم 1 (M1S1)

مدرک تحصیلی در زمینه بازاریابی و کسب و کار یا مدرک تحصیلی در این زمینه داشته باشید

استاد 1 ترم 2 (M1S2)

مدرک تحصیلی در زمینه بازاریابی و کسب و کار را داشته باشید و ترم اول دوره کارشناسی ارشد را در رشته تخصص یا معادل آن تایید کرده اید.

کارشناسی ارشد 2 نیمسال 3 (M2S3)

مدرک تحصیلی در زمینه بازاریابی و کسب و کار را داشته باشید و مدارک تحصیلی 1 و 2 دوره کارشناسی ارشد در رشته تخصص یا معادل آن را تایید کرده اید.

کارشناسی ارشد 2 نیمسال 4 (M2S4)

مدرک تحصیلی در زمینه بازاریابی و کسب و کار را داشته باشید و دارای ترم 1 و 2 و 3 استاد در رشته تخصص یا معادل آن هستید.

لیسانس در حسابرسی و مدیریت کنترل IAM به تنهایی یا با همکاری دیپلم با UQAC در کانادا ارائه می شود. همانند بسیاری دیگر از کارشناسان گروه، اصالت آن، هماهنگی و ساختار آموزشی آن، برچسب آن را از UEMOA CENTER OF EXCELLENCE به دست آورده اند که به استانداردهای کیفیت ISO 9001 2000 ارجاع داده شده و برای به دست آوردن اعتباربخشی شورای آموزش عالی آفریقا و ماداگاسپول (CAMES) برای آمارها و حسابداری و تجزیه و تحلیل مالی اعلام شده است.

  • مدیر ارتباطات
  • مدیر روابط عمومی
  • مدیر رویداد
  • مدیر شعبه
  • مدیر شبکه
  • مشاور جوان
  • مدیر پروژه (آژانس)
  • مدیر ارتباطات

در پایان آموزش، دانش آموزان: مهارت های گوش دادن و سهولت ارتباطی را ایجاد کنند تا بتواند اطلاعات را برای حسابرسی مفید و واکنش نشان می دهد به پاسخ مخاطبان خود در مصاحبه های مدیران شرکت؛ یک حس حساس حاد، سختگیرانه تحلیلی و مهارت های حسابداری خوب ایجاد کنید تا بتوانید به طور موثر تفسیر اسناد حسابداری موجود را انجام دهید، دقیق، روشمند، سازمان یافته و مصنوعی برای تعیین اهداف و برنامه های عملی دقیق خواهید بود . از سهولت استفاده از ابزارهای مدیریت فناوری بهره مند خواهد شد، عادلانه و بی طرفانه خواهد بود، زیرا عملکرد هر سرویس را محاسبه می کند ... با روابط خوب، جهت ارتباط از آنجا که در ارتباط با تمام بخش ها و مدیریت، طعم و مزه برای ارقام و تجزیه و تحلیل حسابداری و مالی است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Founded in 1996, the African Institute of Management (Institute Africain de Management) is one of the leading West African private business schools. Set in Dakar, the capital of Senegal, IAM is set in ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1996, the African Institute of Management (Institute Africain de Management) is one of the leading West African private business schools. Set in Dakar, the capital of Senegal, IAM is set in a unique and life changing learning environment. Over 2,000 students from 28 countries from all over the world populate IAM’s campus ensuring that you will get to meet friends from all over the world, and will broaden your horizons to different cultural, professional and educational perspectives. اطلاعات محدود