کارشناسی ارشد در ارتباطات صوتی و تصویری و چند رسانه ای

عمومی

شرح برنامه

ارائه

در محافل حرفه ای که زمینه گسترده ای از ارتباط را تشکیل می دهند، فرایندهای تولیدی امروزه به طور مداوم تغییر می کنند. مرز بین مناطق، توابع و اشغال ها مایع و پویا است. بنابراین بازار به دنبال حرفه ای است که هماهنگ، پویا و همه جانبه هستند. مشخصات حرفه ای هیبرید قطعا بسیار ارزشمند است.

این مدرک کارشناسی ارشد با توجه به آموزش و کسب مهارت های تولید صدا و تصویر و رسانه ای که برای حرفه ای ها در حوزه های مختلف از قبیل بازاریابی، ارتباطات سازمانی، تبلیغات، روابط عمومی یا روزنامه نگاری، در میان دیگران - نقش نقش متمایز و غیر ضروری در بازار را به عنوان خواست و چالش برانگیز امروز.

مزایا

  • آموزش های نوآورانه و پیشگامانه که زمینه های ارتباطات ، فناوری و طراحی را بیان می کند.
  • این کمک به آموزش حرفه ای خلاق، کارآفرینان، مستقل و قادر به طراحی، تولید و یا مدیریت محتوای متنوع و متنوع صوتی و تصویری است.
  • دانش آموز نمونه کارها خود را توسعه خواهد داد ، که شامل پروژه ها و عناصر ارتباطات صوتی و تصویری و چندرسانه ای است که ممکن است در ورود وی به بازار کار یا در اعمال نفوذ شغلی وی تعیین کننده باشد.
  • ماژول های فن آوری و روش های تدریس سازمان یافته در یادگیری مبتنی بر پروژه که می توانند خلاقیت دانش آموزان را در فرایند یادگیری و کاربردهای بعدی دانش کسب شده تحریک کنند.

کارخانه

کارخانه IADE آژانس ویژه ای IADE . مأموریت اصلی آن، استفاده IADE شهرت و تشخیص نام تجاری IADE . در این واحد، که در آن ارزش و دانش تولید می شود، رابطه بین دانش آموزان، معلمان، آزمایشگاه ها و جامعه مدنی به روشنی تأکید شده است.

پروژه های کارخانه اساساً در سه خط اقدام تعریف می شوند: تولید موازی (توسعه پروژه های فوق برنامه). ساخت برنامه درسی (پروژه هایی در چارچوب دانشگاهی و با همکاری شرکای جامعه مدنی) و ساختن آینده (تحقیقات مربوط به توسعه پروژه هایی که از ابتدا طراحی و ساخته شده اند).

خروجی های حرفه ای

مدرک کارشناسی ارشد هدف این است که حرفه ای هایی را آموزش دهد که بتوانند در زمینه های سمعی و بصری و تولید رسانه ای متفاوت عمل کنند ، چه در آژانس های ارتباطی ، تبلیغات یا طراحی و چه از طریق ایجاد خود شغل (ایجاد محتوای دیجیتالی ، مدیریت محتوای چندرسانه ای برای سیستم عامل های آنلاین و آفلاین ، مدیریت و انتشار مطالب وب ، مدیر ، تهیه کننده ، فیلمنامه نویسان ، ویرایشگر صدا و تصویر ، انیمیشن دیجیتال).

کارشناسی ارشد ارتباطات صوتی و تصویری و ارتباطات چندرسانه ای نیز برای شروع کار تدریس یا تحقیقات پژوهشی دانشگاه آماده خواهد شد.

جدول زمانی / مدت زمان

روز یا پست کار / 4 ترم

پردیس

سانتوس - لیسبون

آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

IADE is a laboratory of creativity, talent, and leadership recognized by society as a whole. It has encouraged students to put their own talents to the test, to believe in themselves, making them the ... اطلاعات بیشتر

IADE is a laboratory of creativity, talent, and leadership recognized by society as a whole. It has encouraged students to put their own talents to the test, to believe in themselves, making them the best of the best, in their personal lives or in their future professional integration. IADE today is a reference in teaching Creativity. It is also one of the best Design schools in Europe and a pioneer in Marketing, Advertising, and Photography. اطلاعات محدود