کارشناسی ارشد در ادبیات انگلیسی

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد ادبیات انگلیسی در اطراف شما به عنوان خواننده و محقق ادبیات طراحی شده است. به عنوان یک محقق منتقد و تأمل. و به عنوان یک ارتباط دهنده و ارائه دهنده دانش. این تحقیق تحقیقات علمی فعلی را با ارتقا of مهارتهای قابل انتقال علمی و حرفه ای ترکیب می کند. این برنامه شما را به مشارکت در بحث ها ، بحث ها و پروژه هایی که در حال تغییر این رشته هستند ، با ماژول های هدایت شده توسط تحقیقات ، که توسط علایق فعلی ، نشریات و پروژه های مشترک کارمندان ما اطلاع داده می شوند ، کمک کنید. بر اساس ساختار مدولار و جدول زمانی متناسب ، این دوره برای هر دو مطالعه پاره وقت و تمام وقت مناسب است.

حقایق کلیدی

 • جایزه: کارشناسی ارشد
 • مدت زمان: 1 یا 2 سال
 • نحوه تحصیل: تمام وقت / نیمه وقت
 • تاریخ شروع: سپتامبر
 • م institutionسسه اعطای جایزه: Bishop Grosseteste University
 • کد موسسه: B38

درباره این دوره

اگر می خواهید تعامل خود را با ادبیات انگلیسی گسترش و گسترش دهید ، کارشناسی ارشد ما در ادبیات انگلیسی ایده آل است. شما طیف وسیعی از ژانرهای ادبی ، رویکردها و مضامین را در یک زمینه پس از روشنگری ، از سال 1780 تا به امروز ، از طریق دو ماژول تدریس تیمی کشف خواهید کرد که جنبه های جدید و تاریکی را در ادبیات کشف می کند ، و همچنین روش های ابتکاری برای تفسیر گذشته حال از طریق دیدگاه های مختلف ، و چهار ماژول که توسط مربیان به دنبال نویسندگان منتخب ، دوره های ادبی ، ژانرها و موضوعات هدایت می شود.

شما دانش پیشرفته ای از ادبیات به زبان انگلیسی ، قدرت تجزیه و تحلیل انتقادی ادبی ، تحقیق ، بورس تحصیلی مستقل و انتقال دانش از طریق مهارت های ارتباطی عالی خواهید داشت. این دوره شما را به مهارتهای سازمانی ، مدیریت پروژه ، تحویل ، رابط ، حل مسئله و تعامل بسیار متقاضی مجهز می کند. انعطاف پذیر و پر جنب و جوش ، به شما این فرصت را می دهد تا در کارهای مختلف کتبی و کلامی به دنبال منافع خود باشید.

BGU English دارای یک فرهنگ تحقیقاتی تثبیت شده است و از شما دعوت می شود که در رویدادهای منظم ادبی ، کارگاه ها و سخنرانی ها به کارمندان ما بپیوندید. شما برای شرکت در سمینارهای تحقیقاتی ، کنفرانس ها و سایر رویدادهای عمومی تشویق خواهید شد. در چارچوب تعالی پژوهشی سال 2014 (REF) ، 83٪ از کارهای ارسالی کارمندان انگلیسی از نظر کیفیت "بین المللی" ارزیابی شده است ، از جمله تحقیقاتی که از نظر اصالت ، اهمیت و دقت "پیشرو در جهان" ارزیابی شده است.

چه چیزی مطالعه خواهید کرد

دانشجویان این دوره در حال حاضر برخی یا همه ماژول های زیر را مطالعه می کنند

ماژولهای دوره

 • نظریه پردازی ادبیات: چارچوبهای انتقادی
 • ادبیات در زمان
 • ژانر قاب بندی
 • جنبه تاریک ادبیات
 • نویسنده در کانون توجه
 • موضوعات موضوعی
 • پایان نامه

Weathered books

شرایط ورود

به طور معمول از شما انتظار می رود که حداقل مدرک 2.2 Honors را در ادبیات انگلیسی یا یک رشته مرتبط داشته باشید و یا پیش بینی می شود.

اگر مدرک دیگری در 2.2 یا بالاتر داشته باشید ، بسته به محتوا ، از شما خواسته می شود دانش کافی در رابطه با محتوای برنامه را به نمایش بگذارید. این در مصاحبه و درخواست ارزیابی می شود.

BGU متعهد به گسترش دسترسی و مشارکت است و ما از یک سیاست سختگیرانه برای جلوگیری از تبعیض پیروی می کنیم.

چگونه به شما آموخته می شود

در طول این دوره ، ماژول های مستقل و مجزا به شما ارائه می شود که از طریق یک جدول زمانی انعطاف پذیر تحویل داده می شوند (که همچنین می تواند یک مسیر مطالعه به صورت پاره وقت را نیز در خود جای دهد). این شامل تنوع در هر دو محتوا و ساختار ، با ماژول های طولانی تر ارائه عرض و دامنه ، تکمیل شده توسط ماژول های تخصصی ارائه عمق و تمرکز. شما قادر خواهید بود ارزیابی را مطابق با علایق خود تنظیم کرده و پایان نامه شخصی خود را تولید کنید.

ارزیابی

آموزش مبتنی بر وظایف تحقیقاتی مستقل است که به طور منظم در جلسات سمینار گروه های کوچک قرار می گیرد. از طریق ترکیبی از تفسیر تخصصی و بحث انتقادی ، دانش آموزان مهارت ها و چارچوب های مورد نیاز برای طیف وسیعی از ارزیابی های شفاهی ، مکتوب و تحقیق را کسب می کنند. این ارزیابی های ادبی مهارت های ارتباطی و ارائه پیشرفته ای را برای چند آینده حرفه ای توسعه می دهد.

مشاغل و مطالعه بیشتر

این دوره کارشناسی ارشد شما را برای مشاغل متنوعی آماده می کند که به مهارتهای پیشرفته انتقادی ، ادبی و تحلیلی بستگی دارند و همچنین به مهارتهای پیچیده ارتباطی و تحقیقاتی که به دست خواهید آورد بستگی دارد. این ممکن است شامل مشاغلی مانند تدریس ، انتشارات ، کتابداری ، روزنامه نگاری ، نویسندگی حرفه ای یا دانشگاهی (از طریق اخذ دکترا) باشد. با این حال ، یک استاد در انگلیسی نیازی به حرفه ای ندارد که به طور خاص با موضوع مرتبط باشد. فارغ التحصیلان ما همچنین می توانند موقعیتی قوی برای انتقال به مشاغل مربوط به بازاریابی ، مدیریت یا روابط عمومی داشته باشند.

حمایت کردن

تحصیل در BGU یک تجربه دانشجو محوری است. کارمندان و دانشجویان به عنوان بخشی از یک جامعه دانشگاهی صمیمی در یک فضای دوستانه و حمایتی با یکدیگر همکاری می کنند. شما هر یک از کارکنان خود را شخصاً می شناسید و با مراجعه به آنها برای کمک و مشاوره احساس اطمینان می کنید ، و کارکنان نه تنها از نظر دید بلکه شما را به عنوان فردی با استعدادها و علایق منحصر به فرد می شناسند.

ما برای حمایت از شما ، از نظر شخصی و فارغ التحصیلی ، در آنجا خواهیم بود.

هزینه ها و امور مالی

بسیاری از اطلاعات مالی دانشجویان از منابع متعددی در دسترس است ، اما گاهی اوقات گیج کننده و متناقض است. به همین دلیل است که در BGU سعی می کنیم تمام اطلاعات و پشتیبانی را که می توانیم برای کمک به شما در تمام مراحل کار داشته باشیم به شما ارائه دهیم. تیم مشاوره دانشجویی ما متخصص در کمک به شما برای ترتیب دادن بودجه تحصیلات خود ، ارائه خدمات مختلفی برای راهنمایی گام به گام همه جنبه های مالی دانشجویان ، متخصص هستند.

برای همه متقاضیان ، دستورالعمل های کاملی در UCAS وجود دارد که در آن پر کردن درخواست آنلاین خود را برای شما آسان تر می کند ، به علاوه متن راهنما در صورت لزوم.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a fe ... اطلاعات بیشتر

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a few minutes’ walk from Lincoln Cathedral, Castle and the old Roman city. We’re set on a single-site campus, so just about everything you need is close by, whether it be your tutors, your friends, your lectures or the places in which you like to relax. اطلاعات محدود