این برنامه دو ساله ساختاری به شما این امکان را می دهد تا در مورد جهان و در مورد دانش خود از دانش فیزیک در یک منطقه پر جنب و جوش و علم پیشرفت کنید.

ترم اول در دوره های اصلی نجوم صرف شده است، از جمله ساختار ستارهای و تکامل و دینامیک کهکشانی. در ترم دوم، شما شروع به کار بر روی یک پروژه درجه 60 ECTS تحت نظارت استادان بین المللی به خوبی در نظر بگیرید، و این پروژه ادامه بیش از سه ترم است. شما همچنین چهار دوره دیگر را گسترش دانش خود را از مناطق هیجان انگیز از astrophysics مدرن از قبیل exoplanets و جهان اولیه است.

ماژول ها / دوره های برنامه

دوره های اجباری: ساختار و تکامل ستارگان، نجوم دینامیکی، ابزارهای آماری در استروفی فیزیک، سیستم های سیاره ای، نجوم اضافی نهایی.

انتخابی: استروفی فیزیک انرژی بالا، مقدمه ای بر استروفی فیزیک، Astrophysics آزمایشگاهی، تکنیک های مشاهداتی و ابزار دقیق، فیزیک محاسباتی، نسبیت عام، مکانیک سیالات، انتقال شعاعی و اتمسفر ستاره ای.

برای دوره ها، به طور معمول حدود 4 ساعت سخنرانی در هفته و همچنین سمینارهای اضافی و کارگاه های آموزشی که توسط معلمان برگزار می شود، وجود دارد. توجه داشته باشید که در طول پاییز در سال اول شما دو دوره را به طور موازی در تمام زمان ها می گیرید. نظارت بر پروژه پایان نامه فردی است، اما دانش آموزان در طی کل پروژه، حداقل دو ساعت نظارت در هر هفته دریافت می کنند. علاوه بر این، شما به طور کامل در زندگی اداره می شوید و به طور فعال در نشست های هفتگی و سمینارهای علمی شرکت می کنید.

چشم انداز شغلی

اگر چه بسیاری از دانش آموزان ما در حال انجام یک دکترا در نجوم هستند، ما قصد داریم مهارت هایی را آموزش دهیم که در خارج از دانشگاه نیز استفاده گسترده ای دارند. برای ارائه ایده از امکانات باز برای شما، می توانیم ذکر کنیم که فارغ التحصیلان سابق در سونی، موسسه تحقیقاتی دفاع از سوئد (FOI)، به عنوان معلمان مدارس متوسطه و در توسعه نسل بعدی ابزار برای تصویر شبکیه در چشم انسان . به طور طبیعی، ما دانشجویان زیادی داریم که برای انجام یک دکترا اقدام کرده اند. دانش آموزان سابق کارشناسی ارشد در دانشگاه کمبریج، دانشگاه هایدلبرگ، دانشگاه گرونینگن و رصدخانه ی جنوبی جنوبی انجام می دهند.

بیشتر در مورد این برنامه در www.lunduniversity.lu.se/astrophysics بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی فوریه 11, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school