کارشناسی ارشد در اثر پروتز

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

با این دوره بی نظیر و مبتنی بر تمرین ، آینده را در پروتز آماده کنید. با توجه به تمرکز صنعت از ابتدا ، شما برای بدست آوردن مهارت های کلیدی و درک عمیق ، در استودیوهای جلوه های ویژه واقعی کار خواهید کرد ، در عین حال یک سبد خلاق و یک شبکه از مخاطبین را نیز توسعه می دهید.

معرفی

این دوره برای ورود به سال 2020 جدید است.

شما مهارت های خود را از طریق پروژه های متمرکز شخصاً ، مستقر در یک جامعه حامی و مشارکتی ، پرورش داده و اصلاح می کنید. از طریق آزمایش و ریسک کردن ، شما مرزها را فشار می دهید تا به یک پزشک مقاوم و پویا جلوه دهید.

شما:

 • با همکاری با شرکای کلاس جهانی Gorton Studio و Millennium FX ، از متخصصان بیاموزید.
 • ایجاد نمونه کارها متنوع از کارهای خلاقانه که به شما در راه اندازی حرفه شما کمک می کند.
 • به استودیوها و منابع حرفه ای استاندارد دسترسی داشته باشید.
 • از سری سخنرانیهای بازدیدکننده ما ، با سخنرانان مهمان صنعت جهانی بهره مند شوید.
 • در یک مدرسه بین المللی پر جنب و جوش بین المللی ، در یک دانشگاه هنر خلاق مستقر باشید.

krampus, mask, devil

آنچه را یاد می گیرید

در طول این دوره یک ساله ، شما با یک برنامه درسی واقعاً چند رشته ای ، طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای پروتزهای بسیار رقابتی و صنایع جلوه های ویژه امروز ، مقابله خواهید کرد. شما وظیفه یادگیری خود را بر عهده خواهید داشت ، جهت و تخصص خود را توسعه می دهید ، ضمن اینکه دانش عملی در صنعت را نیز بدست می آورید.

محتوای دوره

شما دانش خود را در مورد برنامه های کلیدی و تکنیک های ساختگی گسترش خواهید داد ، کار مبتنی بر استودیو را در زمینه های دانشگاهی و حرفه ای تجربه خواهید کرد و یک نمونه کار را با انتقاد جدی توسعه می دهید. در کنار این ، شما با مباحث معاصر و اطلاع رسانی در مورد صنعت جلوه های پروتز آشنا می شوید. کارگاه های آموزشی ، طراحی ، طراحی ، ارائه و آگاهی از صنعت ، یادگیری شما را در این دوره کارشناسی ارشد عملی و حرفه ای متمرکز قرار می دهد.

ماژول ها

 • مطالعات متنی: گسترش دانش نظری خود در مورد مفاهیم کلیدی متن.
 • بلوک های ساختمان: پایه و اساس مهارت ها و فرآیندهای اساسی در تولید پروتز اثرات.
 • زمینه صنعتی: شما نمونه کارهای حرفه ای خود را توسعه داده و در معرض استودیوهای کار با زندگی واقعی قرار خواهید گرفت.
 • شکستن قالب: با آزمایش و تکنیک های ساخت خود آزمایش کنید تا محدودیت های اثرات پروتز را آزمایش کنید.
 • تولید PFX: مطالعات خود را روی تولید و ایجاد بدنه کاری با کیفیت در صنعت متمرکز کنید.

چگونه یاد بگیریم

این یک دوره مبتنی بر تمرین است ، بنابراین بسیاری از سفر شما شامل یادگیری با انجام کار ، کار با امکانات پیشرفته ای است که توسط شرکای ما Gorton Studio و Millennium FX ارائه می شود. همچنین می توانید از طریق سخنرانی ها ، سمینارها ، کارگاه ها و کلاس های کارشناسی ارشد زمینه ای در زمینه ، تئوری ، برنامه ها و خطوط لوله به دست آورید.

روش های ارزیابی

 • پرتفوی کارهای عملی
 • ارائه ها
 • گزارشهای کلامی
 • پروژه اصلی تمرین

کارکنان

تیم های استودیوی گورتون و Falmouth University در کار تولید تلویزیون و تولید فیلم ، پروتز ، طراحی و ساخت ، تجربه گسترده ای در صنعت دارند. ما به ارتباطات صنعت خود افتخار می کنیم ، که به بعضی از بهترین استودیو های جلوه های پروتز در سراسر جهان از خارج از انگلستان می رسیم. این ارتباط ، فرصت های اساسی شبکه سازی را برای دانشجویان و فارغ التحصیلان ما فراهم می کند و به اطلاع رسانی و شکل گیری برنامه درسی ما کمک می کند.

امکانات

دانشکده فیلم و تلویزیون با استاندارد چند میلیون پوندی ، دارای امکانات حرفه ای از جمله موارد زیر است:

 • استودیوی طراحی زندگی
 • ضبط حرکت / استودیوی همهجانبه
 • کارگاه هایی با نمونه سازی سریع ، چاپ سه بعدی ، ریخته گری ، فرز ، جوشکاری و سایر امکانات ساخت
 • مجموعه رایانه بیست کرسی با نرم افزارهای کلیدی از جمله Z-Brush ، Maya ، Adobe CC و Substance Painter از جمله دیگر
 • دسترسی به استودیوی گورتون
 • دسترسی به استودیوی هزاره FX
 • سینما با پروژکتور کریستی M-Series HD و صدای 7.2 فراگیر

نحوه درخواست

شرایط ورود

ما از برنامه های کسانی که دارای مدرک معادل مربوط به سطح 6 یا تجربه معادل مربوط هستند ، استقبال می کنیم و علاقه قابل توجهی به موضوع دارند.

ما همچنین اگر یادگیری رسمی یا "مجاز" دارید (مانند دوره های آموزشی که توسط دانشگاهها یا دانشکده ها برگزار نمی شود) و یادگیری از تجربه کار یا خودآموزی ، از درخواست شما استقبال خواهیم کرد. این "اعتباربخشی یادگیری قبلی" (APL) نامیده می شود و باید در پنج سال گذشته به دست آمده و معادل نتایج یادگیری حداقل مدارک تحصیلی ما باشد.

متقاضیان APL که از تجربه خود برای تجربه استفاده می کنند ، باید توجه داشته باشند مبلغ 200 پوند هزینه ورود به سیستم با پیشرفته یا معافیت از ماژول ها یا اعتبار خاص وجود دارد.

الزامات زبان

اگر زبان انگلیسی زبان اول شما نیست ، باید مهارت های زبان انگلیسی را نشان دهید که به اندازه کافی برای تکمیل موفقیت آمیز تحصیلات شما ایجاد شده است. ما طیف وسیعی از مدارک تحصیلی شناخته شده زبان انگلیسی را می پذیریم که معادل سیستم بین المللی تست زبان انگلیسی (IELTS) حداقل نمره آکادمیک 6.5 به طور کلی ، با حداقل 6.0 در خواندن ، نوشتن ، صحبت کردن و گوش دادن است.

متقاضیان بین المللی که برای تحصیل در انگلستان به ویزای دانشجویی ردیف 4 نیاز دارند ، می بایست برای تأیید شرایط ویزای دولتی ، یک آزمون امن زبان انگلیسی (SELT) را تأیید کنند و یا دارای یک آزمون زبانشناسی معتبر باشند که توسط دانشگاه تصویب و تکمیل شود. تیم خدمات متقاضی ما می توانند در مورد هرگونه سؤالی که درباره ویزای تحصیلی یا آزمون های زبان مناسب دارید ، کمک کنند.

شهریه 2020-21

 • 10،895 پوند - تمام وقت انگلیس / اتحادیه اروپا (250 پوند هزینه پذیرش قابل پرداخت. این از شهریه کسر می شود.)
 • 16000 پوند - بین المللی تمام وقت (هزینه قبولی تا 1000 پوند قابل پرداخت ، بستگی به ملیت. این از شهریه کسر می شود.)

شهریه سالانه تعیین می شود و هر سال در معرض بررسی قرار می گیرد. بنابراین ، دانشگاه می تواند شهریه شهریه را در سال های دوم یا بعدی دوره ، مطابق با تورم و / یا حداکثر مجاز توسط قانون یا سیاست دولت افزایش دهد. دانش آموزان از هرگونه تغییر در اسرع وقت مطلع می شوند.

آخرین به روز رسانی May 2020

درباره این دانشگاه

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of ... اطلاعات بیشتر

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of the Creative Industries, the fastest growing sector in the UK economy. Now, as we face the fourth industrial revolution; as technology provides great opportunities as well as challenges, it’s clear that Falmouth’s specialisms of creative innovation; creative thinking, problem-solving, communication and storytelling, will be key to future economic and cultural success both at a local and global level. اطلاعات محدود
فالموث , پنیر + 1 بیشتر کمتر