کارشناسی ارشد در اتحادیه اروپا قانون

عمومی

شرح برنامه

دانشکده حقوق دانشگاه تیشوارا در غرب دانشگاهی یک برنامه استادانه در قانون اتحادیه اروپا را اجرا می کند. هدف اصلی آن این است که دانش آموزان توانایی های خود را به دست می آورند که به آنها امکان می دهد تا قوانین اتحادیه اروپا و رابطه آن با نظام های حقوقی داخلی کشورهای عضو را درک کنند.

هدف کلی در بالا ذکر شده است و صلاحیت های خاص دانش آموزان مطابق با نیازهای شناسایی شده در بازار توسعه یافته است، بیشتر جنبه های اساسی قانون اتحادیه اروپا را پوشش می دهد، از مفهوم کلی آن و مکانیزم های کنترل قضایی اروپا به زمینه های خاص اجرای قانون، قانون مصرف کننده، قانون شرکت، قانون رقابت و قانون اینترنت.

موضوعات اصلی

ترم اول

 • اصول قانون اتحادیه اروپا
 • موسسات و رویه های اتحادیه اروپا
 • حقوق بشر در اتحادیه اروپا
 • مناقشات قانونی و صلاحیت در اتحادیه اروپا
 • قانون اینترنت اروپا (دوره اختیاری)
 • قانون اجتماعی اتحادیه اروپا (دوره اختیاری)

نیمسال دوم

 • قانون رقابت و حمایت از مصرف کنندگان اتحادیه اروپا
 • قانون مالیات اتحادیه اروپا
 • قانون موسسات مالی اروپا
 • قانون اتحادیه اروپا اتحادیه
 • هماهنگ سازی قانون خصوصی اتحادیه اروپا (دوره اختیاری)
 • قانون مدنی اتحادیه اروپا (دوره اختیاری)

مزایای دانشجویی

دانش آموزانی که در این برنامه کارشناسی ثبت نام کرده اند، این فرصت را به دست آوردن دانش نظری ارزشمند در زمینه های مختلف تخصصی قانون اتحادیه اروپا، در دوره ها و سمینارها به طور کامل به زبان انگلیسی است.

بدین ترتیب آنها نه تنها با هنجارهای قانونی و رویه ای قانون اتحادیه اروپا آشنا می شوند، بلکه با اصطلاحات قانونی خاص مربوط به موضوعات مورد علاقه خود آشنا می شوند. بسته به انواع مختلف دوره ها، دانش آموزان در فعالیت های مختلف تحصیلی مشغول به فعالیت هستند، که آنها را تحریک می کند تا تحقیقات و تمرین مهارت های خود را در زمینه نوشتن و ارائه ارائه دهند. آنها همچنین می توانند در غنی سازی فعالیت های اضافی آموزشی مانند مسابقات قضایی بین المللی در زمینه حقوق اتحادیه اروپا و حقوق بشر شرکت کنند.

رشته های اختیاری در بسته بندی ها دسته بندی می شوند که مسیر تخصصی سازی دانش آموزان را تکمیل می کند. دانشجویان مسئول انتخاب این مسیر قبل از شروع سال تحصیلی هستند، که طی آن بسته اختیاری در دسترس قرار می گیرد، بنابراین اجازه می دهد تا برای ایجاد یک مسیر آموزشی شخصی، سازگار با منافع حرفه ای هر فرد باشد.

تأثیر شغلی

هجوم سرمایه گذاران خارجی در رومانی باعث می شود تخصص در زمینه حقوق اتحادیه اروپا بسیار مورد توجه قرار گیرد. تمام حرفه های قانونی اصلی - دادگستری، وکیل، عمومی، دفتر اسناد رسمی، مشاور حقوقی - از تخصص در قانون اتحادیه اروپا بهره مند می شوند.

دانش آموزان این برنامه کارشناسی می توانند یک فرصت دست اول برای آشنا شدن با موضوع های تخصصی تر قوانین اتحادیه اروپا مانند قانون شرکت، مالیات و یا رقابت و قانون حمایت از مصرف کننده داشته باشند، بنابراین دانش تئوری و حرفه ای خود را در طیف وسیعی از زمینه های مربوط به مقیاس بین المللی.

فارغ التحصیلان در رشته های مکمل مانند اقتصاد، امور مالی، شرکت ها و ... می توانند از این تخصص نیز بهره مند شوند، که می تواند پل بین رشته ها را ایجاد کند و فرصت های علمی و حرفه ای بین رشته ای جدید را فراهم کند.

جزئیات تماس

دانشکده حقوق دانشگاه تیشوارا در غرب
9A Eroilor de la Tisa Bd.، 300575، Timişoara، Timiş County، رومانی
شماره تلفن: 0040-256-592400
شماره فکس: 0040-256-592442
پست الکترونیک: drept @ الکترونیکی UVT مقالات دانشجویی
رسانه های اجتماعی: www.fb.com/drept. UVT .ro /

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Universitatea de Vest din Timi?oara (UVT) / West University of Timi?oara (WUT) is the main higher education institution and research center in Western Romania.

Universitatea de Vest din Timi?oara (UVT) / West University of Timi?oara (WUT) is the main higher education institution and research center in Western Romania. اطلاعات محدود