کارشناسی ارشد علوم IT در زمینه انرژی

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

کارشناسی ارشد علوم IT در زمینه انرژی119922_12339439_971033476269361_5304826431789384567_o.jpg

برنامه کارشناسی ارشد رشته فناوری اطلاعات برای انرژی

اگر شما دارای مدرک لیسانس هستید و یا دارای مدرک معادل مهندسی هستید و به دنبال یک برنامه کارشناسی ارشد برجسته هستید ، پردیس El Gouna از Technische Universität برلین یک انتخاب عالی برای شما است.

فن آوری های اطلاعات و اجرای آنها در بخش انرژی موضوعی چالش برانگیز است که توجه بیشتری را به آن جلب می کند ، زیرا به طور فوری برای اجرای در صنعت انرژی مورد نیاز است. برنامه فناوری اطلاعات برای انرژی در TU Berlin Campus El Gouna یک برنامه کارشناسی ارشد تازه معرفی شده است ، در نوع خود بی نظیر در منطقه MENA است. برنامه ITE با پشتیبانی از فن آوری های اطلاعات به طراحی ، توسعه ، بهینه سازی و تحقق انرژی های تجدید پذیر و نیروگاه های تبدیل انرژی مبتنی بر سوخت فسیلی می پردازد. در همین حال ، برنامه ITE کاربرد فناوری های اطلاعاتی توسعه یافته در حوزه انرژی را در بر می گیرد. زمینه های اصلی تولید برق ، ذخیره انرژی و مدیریت مصرف انرژی است. دانش آموزان یاد می گیرند که چگونه تجزیه و تحلیل ، طراحی و پیاده سازی فناوری های اطلاعاتی را به نیازهای بخش انرژی انجام دهند. افزایش بهره وری انرژی و همچنین هزینه و اثربخشی زیست محیطی فرآیندهای تبدیل انرژی که مهمترین و پیچیده ترین ضرورت ها در زمینه انرژی هستند. هر دو شرایط زمستانی برنامه 2 ساله در پردیس در ال گونا برگزار می شود. در طول دوره تابستان ، سخنرانی ها در پردیس اصلی در برلین برگزار می شود. بنابراین دانش آموزان در معرض دو محیط مطالعاتی بسیار متفاوت قرار می گیرند و یک تجربه منحصر به فرد میان رشته ای و بین فرهنگی را ارائه می دهند.

معرفی برنامه - چرا مطالعه فناوری اطلاعات در مورد انرژی؟

فن آوری های اطلاعات و اجرای آنها در بخش انرژی موضوعی چالش برانگیز است که توجه بیشتری را به آن جلب می کند ، زیرا به طور فوری برای اجرای در صنعت انرژی مورد نیاز است. برنامه فناوری اطلاعات برای انرژی در پردیس خارج از ساحل TU Berlins 'El Gouna یک برنامه استاد جدید است که به تازگی معرفی شده است ، در نوع خود بی نظیر در منطقه MENA.

برنامه ITE با پشتیبانی از فن آوری های اطلاعات به طراحی ، توسعه ، بهینه سازی و تحقق کارخانه های تبدیل انرژی به انرژی فسیلی و تجدید پذیر مبتنی بر انرژی می پردازد. در همین حال ، برنامه ITE کاربرد فناوری های اطلاعاتی توسعه یافته در حوزه انرژی را در بر می گیرد. مناطق اصلی کاربرد در تولید برق ، ذخیره انرژی و مصرف هستند. دانشجویان یاد می گیرند که چگونه تجزیه و تحلیل ، طراحی و پیاده سازی فن آوری های اطلاعاتی را براساس نیازهای بخش انرژی انجام دهند.

افزایش بهره وری انرژی ، هزینه و اثربخشی زیست محیطی فرآیندهای تبدیل انرژی مهمترین و پیچیده ترین فوریت ها در زمینه انرژی است. هر دو شرایط زمستانی برنامه 2 ساله در پردیس با نام تجاری جدید در ال گونا برگزار می شود. در تابستان کل دانشگاه به برلین سفر می کند. بنابراین دانش آموزان در معرض دو محیط مطالعاتی بسیار متفاوت قرار می گیرند و یک تجربه منحصر به فرد میان رشته ای و بین فرهنگی را ارائه می دهند.

گروه هدف و الزامات

سوابق تحصیلی مناسب در قالب مدرک لیسانس یا معادل مربوطه الزامی اجباری کلیه برنامه های کارشناسی ارشد در TU Berlin Campus El Gouna . از آنجا که تجربه حرفه ای یک دوره ارزشمند برای دوره در نظر گرفته شده است ، تجربه کاری عملی در یک موضوع مرتبط است. مدارک تحصیلی اضافی مانند تعهد اجتماعی ، انتشارات ، مشارکت در رویدادهای دانشگاهی خارج از برنامه درسی ، توانایی های زبان و مهارت در فن آوری اطلاعات نیز مورد توجه قرار خواهد گرفت.

برنامه های مربوط به کارشناسی شامل کنترل خودکار است

برنامه ها و مشخصات

برنامه کارشناسی ارشد IT برای انرژی در پردیس El Gouna بر جنبه های اساسی مهندسی انرژی و استفاده از فناوری های اطلاعات در مورد چالش های انرژی ، از جمله انرژی های معمولی و تجدید پذیر تمرکز دارد. مهندسی انرژی در نظر گرفته شده است ، از جمله موضوعات اخیر مانند ادغام انرژی های تجدید پذیر و ذخیره انرژی ، دانشجویان قادر به انتخاب با توجه به ترجیحات خود انتخاب می کنند که انتخاب رشته مهندسی انرژی که می خواهند درک عمیق تری از آن داشته باشند.

در حالی که برنامه مطالعاتی جدیدترین پیشرفت ها و روش های علمی را در بر می گیرد ، به کاربردهای اقتصادی ، زیست محیطی ، اجتماعی و صنعتی نیز توجه می کند. علاوه بر این ، طراحی ، ارزیابی و بهینه سازی سیستم های انرژی با کمک فن آوری های اطلاعاتی به اهداف اصلی یادگیری تعلق دارد و بنابراین منطقه ماژول اجباری را ایجاد می کند.

مهندسی انرژی (1 و 2) به همراه صلاحیت بین فرهنگی که توسط کارآموزی به پایان رسیده و پایان نامه کارشناسی ارشد الزامی است. در مجموع 120 سیستم انتقال اعتبار و تجمع اعتبار اروپا (ECTS) اهدا خواهد شد. پس از اتمام موفقیت آمیز به کارشناسی ارشد Technische Universität برلین اعطا می شود.

محتوای مطالعه119923_Curriculum_ITE_20181.png

برنامه IT برای انرژی با توجه به گزینه های انتخابی دانشجویان تنظیم می شود و از پنج حوزه اصلی مطالعه تشکیل شده است:

I. مهندسی اجباری

برای مقابله با جدیدترین چالش های موجود در بخش انرژی ، دانش آموزان ابتدا نیاز به دانش دقیق در مورد طراحی و عملکرد سیستم تبدیل انرژی انرژی در سطح سیستم و مؤلفه ها دارند. ماژول "مهندسی انرژی I" بر جنبه های ترمودینامیکی کاربردی و پیشرفته و همچنین اقتصادی و محیطی برای تحلیل و بهینه سازی سیستم های تبدیل انرژی تأکید دارد. در ماژول فن آوری های اطلاعات برای انرژی ، طرز فکر دانش آموزان مقابله خواهد شد و آنها را با فرصت های گسترده فناوری اطلاعات در زمینه انرژی معرفی می کند. ماژول اجباری مدل سازی اطلاعات پیشرفته با هدف افزایش توانایی دانش آموزان در استفاده از فناوری اطلاعات در نهایت.

دوم انتخاب رشته مهندسی انرژی

به منظور درک عمیق تر دانش آموزان مهندسی انرژی ، دانشجویان می توانند ماژول هایی را از حوزه های اصلی مطالعه زیر انتخاب کنند: مهندسی انرژی و مؤلفه ها ، سیستم های انرژی ، مهندسی برق. دانش آموز می تواند آزادانه تصمیم بگیرد که موضوعات انرژی را روی آن متمرکز کند: مهندسی انرژی II ، ادغام انرژی تجدید پذیر ، فن آوری های تبدیل انرژی های تجدید پذیر ، انرژی برای ساختمانها ، تبرید و تهویه هوا ، فتوولتائیک ، ذخیره انرژی و تبدیل ، اجزای سیستم های تبدیل انرژی. از این طریق این برنامه با هدف هدف قرار دادن موضوعات متداول در منطقه MENA ، از یک طرف اصول و از سوی دیگر کاربرد پیشرفته را پوشش می دهد.

III. فناوری اطلاعات ، اقتصاد و انتخاب رشته حقوق

به طور کلی حوزه مطالعات ، فناوری اطلاعات و اقتصاد متنوع ترین است که هدف آن دانش آموزان دانش در مورد دامنه وسیع انرژی ، چالش های آن و زمینه های کاربرد فناوری فناوری اطلاعات است. به عنوان مثال سیستم های انرژی و اقتصاد ضمن استفاده از فن آوری های انرژی ، در مورد چالش ها و موانع بحث می کنند. فناوری اطلاعات می تواند در ساختار پیچیده بازارهای انرژی متنوع ، محاسبه اقتصادی ، اصول تجارت انرژی و مشوق های بازار یا در چالش های شبکه برق مورد استفاده قرار گیرد.

چهارم صلاحیت بین فرهنگی و بین رشته ای

مهارتهای اجتماعی ، صلاحیت بین فرهنگی ، کار گروهی مثمر ثمر ، مهارتهای مدیریتی و ارائه به همراه تفکر تحلیلی در حل مسئله ، شایستگیهای اساسی برای یک حرفه موفق است. بدیهی است که مهارتهای نرم توسط کتاب قابل یادگیری نیست. در TU Berlin Campus El Gouna بیش از 20 کشور و متنوع ترین زمینه ها دیدار می شود و یک قرار گرفتن در معرض استثنایی را ارائه می دهد. ماژول های مدیریت پروژه و ارتباطات فرهنگی و همچنین پروژه بین رشته ای از محیط منحصر به فرد چند فرهنگی و متنوع به منظور ترغیب دانش آموزان به یادگیری مهارت های اساسی در حالی که به طور مستقل انجام می دهند ، مدیریت و در نهایت ارائه کار پروژه استفاده می کنند.

کارآموزی و کارشناسی ارشد

سیستم آموزش عالی آلمان با یادگیری خودمدیریتی و سازمانی همراه با رویکردی مستقل و منظم در مورد وظایف علمی حاکم است. بدین ترتیب دانشجویان این فرصت را دارند که از بین برگزیدگان ، شرکت در محل کارآموزی صنعتی خود را بیابند و بطور مستقل موضوع پروژه های خود و موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد خود را انتخاب کنند ، نظارت بر موسسه و اساتید را بصورت جداگانه انجام دهند.

درخواست و پذیرش

فرآیند درخواست مشابه برنامه MSc است. مهندسی انرژی. لطفا فرم درخواست ITE را بصورت الکترونیکی پر کرده و آن را به عنوان فایل PDF ذخیره کنید.

علاوه بر فرم درخواست ، مدارک زیر را برای پذیرش آماده کنید:

  1. رزومه
  2. نامه انگیزه (حداکثر 2 صفحه)
  3. گواهی لیسانس (یا مشابه) به انگلیسی و متن
  4. گواهی مدرک ورود به آموزش عالی (مثلاً گواهینامه دبیرستان)
  5. اثبات تجربه کار / کارآموزی (توصیه نامه)
  6. اثبات مهارت زبان برای انگلیسی (به عنوان مثال TOEFL ، IELTS یا موارد مشابه)
  7. اسکن پاسپورت
  8. اثبات مشارکت جامعه مدنی / فعالیت جامعه / کار داوطلبانه (اختیاری)

کلیه پرونده های برنامه را با موضوع "برنامه برای ITE" به آدرس ایمیل زیر ارسال کنید

اسناد شما پردازش می شود و به کمیته انتخاب ارسال می شود. در صورت سؤال بیشتر ، لطفاً با استفاده از همان آدرس ایمیل با ما تماس بگیرید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Campus El Gouna was established to act as a scientific and academic field office of Technische Universität Berlin on the Red Sea in Egypt. In its new satellite Campus in El Gouna, TU Berlin offers thr ... اطلاعات بیشتر

Campus El Gouna was established to act as a scientific and academic field office of Technische Universität Berlin on the Red Sea in Egypt. In its new satellite Campus in El Gouna, TU Berlin offers three Master degree programs and furthermore great possibilities for science, research and development and events of all kind. اطلاعات محدود
برلین , ال گونا + 1 بیشتر کمتر