کارشناسی ارشد در آموزش

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

کارشناسی ارشد در آموزش

آیا شما مدرک کارشناسی در هنر؟ آیا شما یک زیست شناس به دنبال یک حرفه ای دوم؟ عشق را شما ریاضی و می خواهید برای به اشتراک گذاشتن علاقه شما؟ استاد پویا ما از هنر در آموزش است برای کسانی که با مدرک کارشناسی را در رشته های دانشگاهی که مایل به رسیدن به صدور گواهینامه معلم یا در حال حاضر با یک گواهی موقت آموزش طراحی شده است.

فلوریدا 'بازدید کنندگان برنامه آموزش برتر

در کالج جنوبی فلوریدا، شما می توانید درجه MAT بسیار مورد توجه در یکی از برنامه های آموزش تحصیلات تکمیلی بالا در ایالات متحده کسب - در هزینه مقرون به صرفه. مشهور برای ارائه دانش و مهارت برش لبه برای موفق، حرفه ای معلمان فکر، این درجه شما را به یک تاثیر مثبت در کلاس درس خود را، مدرسه، و جامعه آماده کند. همکاری با مدارس محلی فرصت برای کارآموزی ارائه و کمک به کاریابی به محض تکمیل تحصیلات دانشگاهی خود را.

یادگیری از طریق انجام دادن

روش کلاس درس فعال استفاده می شود برای ترویج طراحی تیمی و همکاری که شما به دست آوردن درک عمیق از چالش ها و پیچیدگی های محیط آموزشی امروز. دانشکده مجرب ما کارشناسان در آموزش و پرورش هستند و کارکنان ما اختصاص داده شده است به شخصا شما کمک از آغاز تا پایان. تجارب بالینی همهجانبه در سراسر برنامه درسی یکپارچه شده است. کارآموزی ارائه تجربه کلاس درس گسترده لازم برای ساخت دانش، مهارت و اعتماد به نفس برای تبدیل دانش آموزان به زبان آموزان فعال و پیشبرد کار خود را در آموزش و پرورش.

برنامه های انعطاف پذیر

شما ممکن است انتخاب کنید برای تکمیل تحصیلات دانشگاهی خود را در کمتر از 4 ترم، به علاوه کارآموزی. برنامه MAT شامل دوره های هستند که 100٪ آنلاین قبل از کارآموزی و سمینار فراهم می کند که تعادل انعطاف پذیر و راحت از آنلاین و بالینی-یادگیری در یک برنامه با کیفیت بالا است که با برنامه خود را کار می کند ..

دانشکده متخصص، تجربه دنیای واقعی

انتخاب برای تخصص خود، تجربه دنیای واقعی، و فداکاری، دانشکده محترم ما در تبدیل تئوری کلاس درس به عملی، مهارت در دنیای واقعی خواستار در محل کار امروز متمرکز شده است. دانش آموزان لذت بردن از شخصی، یکی در یک توجه است که همراه با 13 ما: نسبت اعضای هیات علمی 1 دانش آموز و اندازه کوچک کلاس.

برنامه تحویل

 • همه دوره های آنلاین به غیر از ترم نهایی آموزش دانش آموزان و سمینار کارآموزی ارائه می گردد.
 • توجه شخصی در کلاس های کوچک. 13-1 دانش آموز نسبت اعضای هیات علمی به
 • دوره های آموزشی به راحتی برای حرفه ای ها کار مرتب
 • در دسترس، تمام وقت، دانشکده تحت credentialed شما را با موفقیت از طریق برنامه راهنمایی

شرایط پذیرش MAT

 1. فرم درخواست فارغ التحصیل آنلاین تکمیل؛ لی>
 2. درجه کارشناسی به دست آورده از یک نهاد منطقه ای معتبر آموزش عالی به عنوان متن رسمی تمام کار کارشناسی به اتمام تایید.
 3. درجه دیپلم با معدل تجمعی از 3.0 یا بهتر، و معدل در منطقه بزرگ از 3.2 یا بهتر، یا نمره مرکب از 297 در GRE یا 393 در آزمون MAT.
 4. فتوکپی مجوز ID، گذرنامه، و یا راننده.
 5. پس از اتمام ترخیص کالا از گمرک چک پس زمینه از پولک مدرسه استانداری (PCSB).
 6. رزومه یا CV تجربه آموزشی و کار.
 7. بیانیه شخصی از انتظارات شما از یک برنامه کارشناسی ارشد شامل اهداف شخصی و حرفه ای.
 8. سه توصیه حرفه ای (اشکال توصیه FSC ممکن است مورد استفاده قرار گیرد).
 9. مصاحبه شخصی.
 10. موجودی شخصیت ممکن است لازم باشد. لی>

برنامه های مورد نیاز اضافی

 • تست: قبل از مراجعه و یا در اولین 12 ساعت ترم از ترم MAT، نمره عبور در تمام بخش های فلوریدا (FTCE) صدور گواهینامه معلم مورد نیاز است
 • یک ترم آموزش دانش آموز در طول ترم آخر دانش آموز قبل از فارغ التحصیلی لازم است. لی>
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The oldest private college in Florida, Florida Southern College was founded in Orlando in 1883 as South Florida Institute.Soon afterward, it moved to Leesburg. In 1885, a college curriculum was added ... اطلاعات بیشتر

The oldest private college in Florida, Florida Southern College was founded in Orlando in 1883 as South Florida Institute.Soon afterward, it moved to Leesburg. In 1885, a college curriculum was added and the college was opened to male and female students. In 1901, the college moved to Sutherland, now Palm Harbor, and in 1906, it was renamed Southern College. The college temporarily moved to Clearwater from 1921 to 1922, and in 1922, it moved again to the shores of Lake Hollingsworth in Lakeland. In 1935, the Trustees adopted the name Florida Southern College. اطلاعات محدود
تمپا , لاک لند + 1 بیشتر کمتر