کارشناسی ارشد در آموزش چینی به عنوان یک زبان خارجی

عمومی

شرح برنامه

چرا TCFL؟

در سال های اخیر، زمینه TCS / FL (آموزش چینی به عنوان زبان دوم / زبان خارجی) به سرعت در هر گوشه ای از جهان گسترش یافته است. برنامه استاد آموزش چینی به عنوان زبان خارجی برای تقویت استعدادهای استثنایی در زمینه TCFL تأسیس شد. برنامه کارشناسی ارشد تأکید بسیار زیادی بر تطبیق نظریه ها و شیوه های آموزشی دارد. ما قصد داریم دانش آموزان را برای حرفه ای امیدوار کننده در TCFL آماده کنیم و در زمینه آموزش زبان چینی نیز کمک کنیم.


یک آموزش برای دو درجه

پس از تکمیل 36 ساعت اعتبار، دانش آموزان با دو مدرک فوق لیسانس، استاد هنر (MA) توسط SVSU و کارشناسی ارشد (MA) توسط MCU-MI اعطا می شود. مقررات دوگانه، توانایی بین المللی، میان فرهنگی و بین رشته ای فارغ التحصیلان را نشان می دهد.

چشم انداز شغلی

  • معلم TCFL
  • کارکنان اداری در موسسات آموزش ماندارین.
  • مادارین آموزش ابزار توسعه، برای تمام سطوح از زبان آموزان.
  • تسلط زبان چینی یا طراح تست و ارزیابی چینی.
  • مطالعه بیشتر در زمینه TCFL؛ مربی از معلمان TCFL.

برنامه تحصیلی

این مدرک نیاز به 36 ساعت اعتبار ساعت کار دوره کارشناسی ارشد دارد که 19 ساعت اعتباری توسط دانشگاه ایالتی دره دره آموزش داده خواهد شد و 17 ساعت اعتبار توسط Ming Chuan University تدریس خواهد شد. پس از اتمام 36 ساعت اعتبار، دانش آموزان با دو مدرک فوق لیسانس، استاد هنر (MA) توسط SVSU و استاد هنر در آموزش چینی به عنوان زبان خارجی (MATCFL) توسط MCU-MI اعطا می شود.

شرح دوره های مورد نیاز به شرح زیر است:

آموزش زبان چینی طراحی و فناوری
این دوره یک مقدمه عمومی برای استفاده و کاربرد متنوع رسانه ها و مواد موجود برای آموزش زبان آموزان چینی به خارج از کشور ارائه می دهد. این یک نظرسنجی منظم از رسانه های معاصر است که می تواند زبان معتبر، تاریخ، مواد ادبی و فرهنگی و تصاویر برای آموزش کارآمد ارائه دهد. این دوره بر رسانه های الکترونیکی، تلویزیون، رادیو، اینترنت و محتوای مفید آنها تأکید دارد، زیرا آنها مربوط به آموزش تلفظ چینی، سیستم نوشتن، درک شنیدن، نوشتن، گرامر و فرهنگ است.
اعتبار: 3
تجزیه و تحلیل کنتراست و تجزیه و تحلیل خطا
هدف این دوره، تولید دانش آموزانی است که فاکتورهای درگیر در ارتباط بین دو زبان را درک می کنند؛ کسانی که آگاهی از سطوح مختلف معنای متن دارند، می توانند از این آگاهی استفاده کنند تا متون منبع و ترجمه های خود را ارزیابی کنند؛ که آگاهی از مسائل اساسی مربوط به ترجمه به عنوان حرفه ای دارند؛ و کسانی که از منابع فناوری اطلاعات اخیر برای مترجمان می دانند. همچنین برای دانش آموزان برای بررسی متون و تجزیه و تحلیل مسائل زبان شناختی و زبان شناختی در زمینه ارتباطات کمک خواهد کرد.
اعتبار: 3
مبانی روش شناسی آموزشی، ارزیابی و محیط برای یادگیری زبان
دانش آموزان در مورد روش های آموزشی، از جمله استراتژی های گروه بندی و تمایز آموزش برای انواع مختلف دانش آموزان بزرگسال یاد خواهند گرفت. تمرکز بر روش شناسی بر روی یادگیری مبتنی بر کار و مبتنی بر محتوا داده می شود. ارزیابی شامل مفاهیم اساسی و مسائل ارزیابی، انواع ارزیابی ها و استفاده مناسب از ارزیابی ها بر اساس محیط یادگیری، نتایج مطلوب و مشتریان خواهد بود. به عنوان موفقیت کلی، احتمالا توسط توانایی مشتریان برای انجام وظایف در محیط کار خود تعیین می شود، نامزدهای TCFL باید به طور خاص آماده انجام ارزیابی های عملکرد و ارزیابی مبتنی بر کار باشند.
اعتبار: 3
ارتباطات بین فرهنگی برای آموزش چینی به عنوان زبان خارجی
این موضوع هدف از ارائه یک معرفی کلی در نظریه های کلیدی در زمینه ارتباطات بین فرهنگی و برنامه های کاربردی برای مربیان چینی است که در کانون توجه بین المللی قرار دارند که برای دانشجویانی که مایل به کار در محیط های میان فرهنگی هستند، ضروری است.
اعتبار: 3
مقدمه ای بر فرهنگ، زبان و نظام آموزشی ایالات متحده
این دوره یک درک عمیق و تجربه دست اول از محیط زیست ایالات متحده را فراهم می کند، که بسیاری از مشتریان آینده خود احتمالا از آن استفاده می کنند. دانش آموزان جنبه های گوناگون تنوع، از جمله تنوع زبان در ایالات متحده آمریکا، و همچنین مشترکات موجود در تجربه آمریکایی را بررسی خواهند کرد. توجه خاص به نگرش نسبت به زبان و آموزش و پرورش در ایالات متحده صورت می گیرد
اعتبار: 3
انگلیسی حرفه ای برای آموزش زبان خارجی
طراحی شده برای آشنا کردن دانش آموزان با انواع مختلف ثبت نام های زبان مورد استفاده در محل های مختلف کار، که احتمالا دانشجویان CSL / CFL هستند. این دوره آموزشی کاربردی زبان نیز موضوعاتی را که احتمالا در تعامل با یادگیری موفقیت آمیز چینیها یا ترویج یادگیری موفقیتآمیز چینیها نظیر کسب رسم چینی، درک و صحبت کردن با زبان تونال و در دسترس بودن دستگاههای الکترونیکی همراه برای تمرین زبان، مورد بررسی قرار می دهد. دانش آموزان ساعت های خود را بین دوره های آموزشی / بحث و کلاس های رسمی در محل کار تقسیم می کنند. صرف نظر از استفاده از زبان خاص، دانش آموزان در مورد فرهنگ محيط کار آمريكا يادگيري خواهند كرد
اعتبار: 4
یادگیری زبان دوم و یادگیری زبان خارجی
این دوره یک مرور کلی از مسائل نظری و عملی فعلی در مورد یادگیری زبان دوم را از منظر بین رشته ای، بر کار در زبان شناسی نظری، روان شناسی، نورولوژیستی، علم شناختی و زبان شناسی اجتماعی ارائه می دهد. توجه خاص به پیامدهای تحقیق در این زمینه ها و کاربرد آنها در تدریس زبان خواهد بود.
معانی معنایی و عملیات چینی
این موضوع به دنبال معرفی سیستماتیک مفاهیم، ​​نظریه ها، روش های تحقیق و یافته های اصلی در مطالعات معنایی و عملی عملی در چین و تلاش برای نشان دادن پتانسیل های کاربردی چنین مطالعاتی است. همچنين روابط بين فرم و عملکرد، معنا و استفاده، و زبان و شناخت نيز توضيح داده شده است.
سازه های ساختگی و الگوهای لفظی چینی
این دوره مفاهیم و رویکردهای پایه ای را برای مطالعه نحو و واژگان چینی، با تأکید بر رویکرد آموزشی، طراحی شده برای معرفی و تدریس این مواد به عنوان یک زبان خارجی معرفی می کند.
اعتبار: 3
آموزش زبان چینی به عنوان زبان خارجی از طریق ادبیات
این موضوع پیشگامان زبان چینی زبان را به استفاده از متون ادبی در آموزش چینی به عنوان زبان خارجی معرفی می کند. این موضوع ابتدا مقدمه ای بر ادبیات چینی از منظر غرب ارائه می دهد؛ یعنی مسائل و رویکردهای اساسی که پایه و اساس خواندن ادبیات چینی در کشورهای غربی را تشکیل می دهند. این پایه و اساس برای کشف ادبیات متناسب با آموزش زبان چینی است. سپس موضوع موضوعات متنوعی را به نمایش می گذارد و نشان می دهد چگونه ادبیات می تواند به عنوان یک مکمل آموزشی در آموزش و پرورش چینی های نوشته شده و سخنرانی مورد استفاده قرار گیرد. در نهایت، از دانش آموزان خواسته خواهد شد تا پروژه های مستقل را برای مدل سازی استفاده از ادبیات در آموزش و پرورش مورد استفاده قرار دهند.
اعتبار: 2
آموزش چینی ها برای اهداف خاص
این دوره تمرکز بر تدریس، یادگیری و استفاده از چینی ها برای اهداف آموزشی و حرفه ای است، با توجه ویژه به کسب و کار و آموزش و پرورش. چینی ها در حال حاضر یکی از گسترده ترین زبان ها برای ارتباط بین المللی در زمینه کسب و کار و آموزش و پرورش است. در نتیجه، بسیاری از معلمان TCFL نیاز به آموزش به چینی برای بزرگسالان یا آماده شدن برای تحصیلات دانشگاه و یا اهداف مربوط به کار است. این دوره موضوعات اصلی در این زمینه را شامل می شود مانند آموزش CSP، تجزیه و تحلیل نیازها، طراحی و ارزیابی مواد، تجزیه و تحلیل ژانر و نوشتن آکادمیک.
اعتبار: 3
تمرینات زبان محل کار
به عنوان یک گرامر / معبد، دانش آموزان آموزش چینی را به داوطلبان ایالات متحده در تنظیمات مختلف آموزش خواهند داد. دانش آموزان به صورت منظم با سرپرست دانشکده ملاقات خواهند کرد. دانش آموزان روش متد آموزشی را با مربی بررسی خواهند کرد که بازدادهای ارزیابی در سایت را انجام می دهند. ارزیابی های ارشد، مشتری و هیئت علمی در ارزیابی کلی دانش آموز نقش مهمی ایفا خواهد کرد.
اعتبار: 3
آخرین به روز رسانی اکتبر 2018

درباره این دانشگاه

As Taiwan’s top international university, MCU welcomes students from all over the world. Whether you are interested in pursuing a degree in Communications, Design, Management, Technology, Languages, L ... اطلاعات بیشتر

As Taiwan’s top international university, MCU welcomes students from all over the world. Whether you are interested in pursuing a degree in Communications, Design, Management, Technology, Languages, Law, or Tourism, MCU offers a unique world class educational experience. Here, we believe in building creative and innovative global citizens who are ready to become world leaders of tomorrow. اطلاعات محدود
ساژیناو , تایپه , تاویوان , تایپه , شهرک جینشا + 4 بیشتر کمتر