کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش و آموزش برای پایداری

عمومی

شرح برنامه

برنامه دو ساله کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش و آموزش پایداری یک برنامه چند رشته ای است که با تمرکز بر رویکردهای آموزشی برای ارتقا sustain پایداری از طریق آموزش و پرورش است. این برنامه به مطالعات جهت گیری ، مطالعات روش شناختی ، مطالعات موضوعی و سایر مطالعات تقسیم می شود. برنامه درسی این برنامه دارای تمرکز جهانی است و فرصت گسترده ای را برای یادگیری در مورد پایداری از جنبه های اکولوژیکی ، فرهنگی یا اجتماعی با دیدگاه آموزشی فراهم می کند. مضامین در نظر گرفته شده مربوط به آموزش و یادگیری در موضوعات مختلف و زمینه های آموزشی است.

این برنامه به موضوعات جهانی و جاری پایداری می پردازد و از نظر آموزش و پرورش كه هسته تخصص آموزش فنلاندی شناخته شده در سراسر جهان است ، مورد توجه قرار خواهد گرفت. این برنامه ابزارهای آکادمیک را برای توسعه درک نظری و تجربی دانش آموزان از پایداری و شناخت آن در آموزش فراهم می کند. دانش آموزان در طول تحصیل خود می آموزند که چگونه دانش و مهارت خود را در برنامه ریزی ، اجرا و ارزیابی فعالیتهای مختلف یادگیری در دبستان و متوسطه به کار گیرند.

Sponsored by Google Chromebooks

اطلاعات کلیدی

 • سطح مدرک: مدرک کارشناسی ارشد
 • مدت زمان برنامه: 2 سال / 120 اعتبار ECTS
 • زبان آموزش: انگلیسی
 • دوره درخواست: 1.12.2020 - 20.1.2021
 • شروع برنامه: سپتامبر 2021
 • هزینه تحصیل: اتباع اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا هیچ شهریه ای ندارند. اتباع غیر اتحادیه اروپا / EEA 8،000 € / سال تحصیلی
 • معافیت از تحصیل برای همه در دسترس است
 • پردیس مطالعه: Joensuu

چرا با ما مطالعه کنید؟

 • در این برنامه ، شما با پایداری از جنبه های اکولوژیکی ، فرهنگی یا اجتماعی با دیدگاه آموزشی آشنا خواهید شد.
 • تخصص آموزشی فنلاندی در سراسر جهان شناخته شده است. در نتیجه با تمرکز جهانی ، نتیجه یک ترکیب کاملی برای هر کسی است که علاقه مند به توسعه مهارت خود در ارتقاability پایداری در مدارس ابتدایی و متوسطه است.

شرایط پذیرش

شایستگی

مدرک کارشناسی شناخته شده (یا بالاتر) از جمله تحصیلات در آموزش و پرورش برای واجد شرایط بودن لازم است.

این برنامه گواهی مدرک موقت را می پذیرد. گواهی مدرک تحصیلی موقت به عنوان جایگزینی برای گواهینامه مدرک واقعی صادر می شود در صورتی که دلیلی نتواند بلافاصله پس از اتمام تحصیل به دلایل فنی یا اداری به دانشجویان اعطا شود. گواهینامه مدرک تحصیلی موقت باید شامل همان اطلاعات گواهی مدرک واقعی باشد. این برنامه تنها در صورتی پذیرفته خواهد شد که کلیه تحصیلات در این مقطع با موفقیت انجام شده باشد.

این برنامه به طور مشروط برنامه هایی را از افرادی که تا زمان پایان دوره درخواست برای برنامه فارغ التحصیل نشده اند ، می پذیرد. متقاضیان پذیرفته شده مشروط لازم است تاریخ فارغ التحصیلی پیش بینی شده خود را در برنامه خود ذکر کنند و یک نسخه رسمی رسمی از آخرین متن سوابق خود را تا پایان دوره درخواست ارائه دهند. متقاضیان مشروط باید تا 6 آگوست 2021 گواهینامه مدرک نهایی و نسخه نهایی سوابق خود را به هماهنگ کننده برنامه ارائه دهند.

تسلط به زبان انگلیسی

حداقل شرایط لازم برای مهارتهای زبانی که از طریق آزمونهای رسمی زبان تأیید می شوند ، به شرح زیر است:

 • آیلتس آکادمیک: نمره کلی 6.5 ، با 5.5 در بخش نوشتن
 • TOEFL iBT: نمره کلی 92 ، با 22 در بخش نوشتن
 • TOEFL rPDT: 20 در بخش خواندن ، 20 در قسمت گوش دادن ، و 22 در قسمت نوشتن
 • PTE Academic: نمره کلی 62 ، با 54 در بخش نوشتن
 • C1 Advanced (CAE سابق): نمره کلی 180 ، با 162 در بخش نوشتن
 • مهارت C2 (CPE سابق): نمره کلی 180 ، با 162 در بخش نوشتن
 • گواهینامه ملی مهارت زبان (YKI): سطح 5 در بخش های درک مطلب ، نوشتن و صحبت کردن

گواهینامه های آزمون زبان از روزی که صادر می شوند دو سال اعتبار دارند و باید در طول دوره درخواست معتبر باشند.

برای متقاضیانی که موارد زیر را گذرانده اند:

 • تحصیلات متوسطه به زبان انگلیسی در استرالیا ، کانادا ، ایرلند ، نیوزلند ، انگلستان ، ایالات متحده یا در یک کشور شمال اروپا.
 • یک مدرک دانشگاهی به زبان انگلیسی در استرالیا ، کانادا ، ایرلند ، نیوزیلند ، انگلستان ، ایالات متحده ، سوئیس یا یک کشور اتحادیه اروپا / EEA.
 • یک مدرک دانشگاهی در فنلاند با زبان انگلیسی به عنوان یک موضوع اصلی.

فرآیند برنامه

دوره درخواست
 • دوره درخواست: 1 دسامبر 2020 - 20 ژانویه 2021 ، ساعت 15:00 بعد از ظهر (GMT + 2).
روش درخواست
 • برنامه ها از طریق پورتال ملی Studyinfo (studyinfo.fi) تا 20 ژانویه 2021 ارسال می شوند. پس از پر شدن برنامه آنلاین ، محفظه های مورد نیاز باید تا 27 ژانویه 2021 ساعت 15:00 (GMT + 2) به صورت الکترونیکی در برنامه بارگذاری شوند.
مدارک مورد نیاز

متقاضیان باید اسناد زیر را ارائه دهند:

 • گواهینامه (ها) درجه. گواهی مدرک باید شامل نام موسسه اعطای مدرک ، تاریخ صدور ، نام مدرک و نام دارنده مدرک باشد.
 • متن سوابق تحصیلی. متن باید شامل عناوین کامل و دوره تکمیل واحدهایی باشد که دانشجو برای دوره (یا حداقل زمان کلی تحصیل در موسسه) به پایان رسانده است ، نمرات و امتیازات اعتباری به دست آمده به همراه اطلاعات مربوط به مقیاس درجه بندی مورد استفاده در موسسه در زمان مطالعه. متن باید تمام طول تحصیل را پوشش دهد.
 • گواهی مهارت انگلیسی. برای اطلاعات دقیق در مورد ارسال گزارش های آزمون زبان ، به شرایط زبان مراجعه کنید.
 • کپی از صفحه شناسایی گذرنامه.
 • نامه تشویق. این نامه باید اهداف آموزشی و اهداف مطالعه متقاضی برای University of Eastern Finland را به تصویر بکشد و انگیزه های شخصی آنها را برای انتخاب این برنامه خاص توضیح دهد.

لطفا توجه داشته باشید که شرایط خاص کشور فقط در مورد متقاضیان پذیرفته شده اعمال می شود. در طول دوره درخواست ، فقط کپی اسناد اصلی اسکن شده مورد نیاز است.

اگر اسناد آموزشی به زبانی غیر از انگلیسی ، فنلاندی یا سوئدی صادر شده باشد ، ترجمه رسمی آنها به یکی از این زبانها الزامی است. همچنین کپی های رسمی معتبر از اسناد اصلی باید ارسال شود. کلیه اسناد آموزشی باید رسماً تأیید یا قانونی شوند.

درخواستهای تکمیل نشده بررسی نخواهند شد.

تصمیم پذیرش

نتایج انتخاب تا 26 مارس 2021 به متقاضیان اعلام خواهد شد. کلیه متقاضیان از طریق ایمیل از پذیرش / رد خود مطلع می شوند. داوطلبان موفق باید محل تحصیل خود را تا 3 مه 2021 ، ساعت 15:00 بعد از ظهر (GMT + 2) بپذیرند. دانش آموزان در سپتامبر 2021 تحصیلات خود را آغاز می کنند.

انتخاب دانشجو

در این برنامه 15 دانشجو پذیرش می شود.

متقاضیان بر اساس عملکرد تحصیلی قبلی ، انگیزه نامه و مناسب بودن آنها با برنامه براساس مطالعات قبلی ، در یک مرتبه قرار می گیرند. برای واجد شرایط بودن در این برنامه ، کلیه موارد ارزیابی شده باید از معیارهای برتری علمی برخوردار باشند.

شهریه و معافیت

این برنامه به صورت رایگان برای شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس ارائه می شود. برای دانشجویان دیگر سالانه 8000 یورو شهریه پرداخت می شود.

در سال 2021 ، کلیه دانشجویان جدید بورسیه تحصیلی 70٪ هزینه تحصیل را دریافت می کنند.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... اطلاعات بیشتر

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio اطلاعات محدود
جونسو , كوپيو + 1 بیشتر کمتر