کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش: رهبری و مدیریت

عمومی

شرح برنامه

MAEducation Leadership and Management

مدرک کارشناسی ارشد مديريت و مديريت آموزشي براي کسانی که خواهان تبدیل شدن یا در حال حاضر به عنوان رهبر یک سازمان آموزشی هستند، طراحی شده است.

از فرصت استفاده کنید تا تجربیات حرفه ای خود را بازتاب و به چالش بکشید.

شرکت در بحث های پر جنب و جوش در مورد مسائل معاصر در آموزش و پرورش و رهبری.

شیوه هایی را که رهبری موثر را مشخص می کنند و نحوه ایجاد تغییرات را بیاموزید.

در دنیای متصل شده و به سرعت در حال تغییر، آموزش و پرورش به هر فردی بهترین فرصت را برای هدایت یک آینده ناشناخته ارائه می دهد. شما فرصت ها و چالش هایی را که رهبران آموزشی با آن روبرو می شوند، به شما می آموزند تا به آنها اعتماد بیشتری به نفع دانش آموزان و دانش آموزان داشته باشند.

این مدرک کارشناسی ارشد مدیریت و رهبری برای کسانی که علاقه مند به تبدیل شدن یا در حال حاضر به عنوان مدرسان و مدیران ارشد و رهبران در مدارس و یا سایر سازمان های آموزشی در متن های مختلف هستند، طراحی شده است.

آموزش مدون (رهبری و مدیریت) بر اساس تحقیقات مبتنی بر بین المللی ارائه می دهد درک انتقادی و فرهنگی از رهبری به عنوان یک عمل اجتماعی و اخلاقی است.

بررسی اجمالی

آموزش و پرورش MA (رهبری و مدیریت) طراحی شده است به منظور درک خود را از نظریه رهبری و عمل است.

ما به شما در ایجاد و بهبود مهارت های شما به عنوان یک رهبر آموزشی از طریق تحقیق مبتنی بر تمرین کمک می کند، که در آن شما نظریه و تحقیق را به محیط کاری خود مرتبط می کنید. شما درک عمیق از شیوه هایی را که رهبری موثر را مشخص می کنند، درک می کنید و یاد می گیرید چگونه تغییر و بهبود را بیابید.

جلسات آموزش داده خواهد شد درک روش هایی که رهبری بر محیط و فرهنگ یک محیط مدرسه یا آموزش تأثیر می گذارد.

ساختار دوره

سه ماهه

در سه ماهه اول، شما درک مفیدی از زمینه ای که رهبران آموزشی آن را انجام می دهند، به دست می آورید.

شما محل تحصیل در جوامع معاصر را بررسی می کنید و بررسی می کنید که چگونه اصلاحات آموزشی برای ایجاد تغییرات اجتماعی و اقتصادی ایجاد و اجرا می شود. شما همچنین می توانید نحوه برگزاری رهبری در محیط های آموزشی را بررسی کنید و تمرکز خود را بر آنچه رهبران برای پیوستن به پیروان به منظور ایجاد تغییر در یک چارچوب اخلاقی.

سه ماهه دو

شما یاد خواهید گرفت چگونه تحقیق را در محیط های آموزشی انجام دهید. طیف وسیعی از متدولوژی های مختلف مورد بررسی قرار خواهد گرفت و ما از شما حمایت خواهیم کرد تا پیشنهاد خود را برای پروژه پژوهشی خود بنویسید.

در این سه ماهه شما نیز این فرصت را به مطالعه برای دو ماژول انتخابی، که یکی از آنها ممکن است از یکی دیگر از آموزش و پرورش کارشناسی ارشد را انتخاب کرده اند Pathways .

سه ماهه سهم

در سه ماهه آخر نهایی، شما یک پایان نامه (15،000 تا 20،000 کلمه) در مورد جنبه های رهبری آموزشی که مخصوصا به شما علاقه مند است را بنویسید. شما توسط یک معلم پشتیبانی می کنید و از آموزش های یک به یک بهره مند خواهید شد. شما همچنین می توانید در سمینارهای پژوهشی اختیاری شرکت کنید.

ماژولهای دوره

این دوره شامل موارد زیر می باشد:

  • آموزش و پرورش و جامعه
  • روش های تحقیق در علوم اجتماعی
  • پایان نامه
  • رهبری در عمل
  • هدایت، مربیگری و مربیگری

چگونه می توانم ارزیابی کنم؟

در این دوره هیچ امتحان کتبی وجود ندارد هر یک از ماژول ها از طریق دوره های آموزشی ارزیابی می شود. این معمولا شامل یک مقاله از 7500 کلمه برای یک ماژول اعتباری 30 است.

در برخی از ماژول ها، شما می توانید با ارائه یا فعالیت آنلاین، ارزیابی شود.

60 رکورد مکتوب 15000 کلمه در طول است و در یک منطقه با معلم متخصص، که در زمینه ساختار و نوشتن آکادمیک ارائه می شود، تمرکز دارد.

چگونه می توانم تدریس کنم؟

همه ماژول ها از طریق سخنرانی ها، سمینارهای کوچک گروه و آموزش های فردی آموزش داده می شود.

فرصت ها

سمینارهای پژوهشی

موسسه آموزش و پرورش مجموعه ای از سمینارهای پژوهشی را در سراسر سال تحصیلی اجرا می کند که در آن کارکنان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی خود تحقیقات خود را انجام می دهند. شما برای شرکت در این سمینارها خوش آمدید و فرصتی برای صحبت در مورد منافع تحقیقاتی خود در یک محیط غیر رسمی و حمایتی وجود دارد.

شغل

شما با دانش عملی و نظری فارغ التحصیل می شوید که می تواند برای اعمال نقش های متوسط، ارشد یا رهبری در مدارس یا سایر موسسات آموزشی اعمال شود. بسیاری از دانش آموزان در مدال های رهبری آموزشی ما در طی 12 ماه پس از اتمام دوره، ارتقاء پیدا می کنند.

مبانی کار علمی پایه ای برای تحقیقات بیشتر در سطح دکترا می باشد که می تواند منجر به اشتغال در آموزش عالی شود.

هزینه

  • دانش آموزان انگلستان / اتحادیه اروپا تمام وقت - 2019/20 ورود 7،195 دلار است
  • دانش آموزان انگلستان / اتحادیه اروپا بخشی از زمان - 2019/20 ورود 3600 پوند
  • دانش آموزان بین المللی تمام وقت - 2019/20 ورود 13،300 پوند
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push bound ... اطلاعات بیشتر

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push boundaries and ourselves. If that sounds good to you, you’ll fit in well. اطلاعات محدود