کارشناسی ارشد در آموزش هنری

عمومی

شرح برنامه

ثبت نام

از 2 ژوئیه تا 12 ژوئیه 2018

ثبت نام

از 13 تا 18 ژوئیه 2018.

تاریخ انقضا سپتامبر

ثبت نام و ثبت نام سپتامبر: از 3 سپتامبر تا 28 سپتامبر 2018.

داده های اساسی

مدرک کارشناسی ارشد در تدریس هنری: استراتژی خلاقیت فضایی و گرافیکی در تاسیسات طولانی مدت.

مدت

از 1 اکتبر 2017 تا 30 ژوئن 2018. سالانه، امکان ثبت نام جزئی در 2 سال تحصیلی.

اعتبارات

60 عدد.

زبان

اسپانیایی

ارائه

کارشناسی ارشد تدریس هنری: استراتژی خلاقیت فضایی و گرافیکی در تاسیسات فصلی، نشان دهنده نیاز به ارزش کارهای چند جانبه در دنیای طراحی در یک راه جهانی است، ساختن ساختار مبتنی بر دو مفهوم اصلی:

الف) تمرکز مطالعات استاد در جستجوی کدهای جدید خلاقیت براساس استراتژی های روش شناختی که مفاهیم بین رشته ای را ارتقاء می دهند و فرایندهای ایجاد خلاقیت و نوآوری را توسعه می دهند.

ب) تسهیلات طولانی مدت را به عنوان زمینه کاری در یک دید بین رشته ای از طراحی افزایش دهید. افزایش تسهیلات کوتاه مدت به عنوان زمینه تحقیق و توسعه حرفه ای طراحی، این پیشنهاد استاد را بر روی خطوط تحقیق گرا به زمینه های گسترده ای از فعالیت تمرکز می کنند.

اهداف این استاد، دانشجویان را قادر می سازد تا شرایط کاری پویا، آنها را با ابزارهای ادغام و روش های نوآورانه و خلاقانه کار و رهبری در طراحی، در زمینه امکانات فوری، فراهم نماید.

این مدرک کارشناسی ارشد به منظور ایجاد همکاری های جدید و فرآیندهای coworking از منظر جهانی از روند خلاق در سیستم کار فعلی است.

تولید در منطقه ای که ما رهبران در ایجاد و تولید فضاهای نوآورانه کوتاه مدت است.

در محیط علمی ملی، هیچ گونه پیشنهاد دانشگاهی از "مدرک کارشناسی ارشد در آموزش هنری"، از این ویژگی ها، با تمرکز استراتژیک خلاق وجود ندارد، که در آن توجه به روش شناسی با دید بین رشته ای، به فضاهای فصلی اعمال می شود. .

اهداف

هدف کلی استراتژی های استراتژیک خلاقیت فضایی و گرافیک در تاسیسات کوتاه مدت، توسعه یک فرهنگ طراحی بر پایه ارتقاء خلاقیت و نوآوری در حوزه رشته ای چندگانه، با کاربرد در زمینه طراحی گرافیک و طراحی از فضای داخلی

برای این، دانش آموزان باید با چالش های حرفه ای که تمرین طراحی را شامل می شوند، با مفاهیم ارزش، ایجاد و تمرین برخورد کنند. همه اینها به منظور تبدیل تصاویر، اشیا و فضاهای در تحقیق و ارائه روابط و ساختارها، در نتیجه درک، به عنوان یک حرفه ای از کارآفرینان نشان دهنده سطح اقتصاد، بازسازی فرهنگی و رفاه اجتماعی است.

کارشناسی ارشد متخصصان در مفاهیم و تجربیات نوآورانه در استفاده از جدیدترین فن آوری ها و ادغام آنها در اصول طراحی و ادراک فضایی، با رویکرد کدهای ارتباطی چنین محیطی که از لحاظ تکنولوژیکی مشخص شده است، به عنوان کنونی شناخته خواهد شد.

برنامه ریزی درس و توزیع اعتبارات

اعتبار برنامه آموزش کارشناسی ارشد: استراتژی های خلاقیت فضایی و گرافیک در تاسیسات طولانی به شرح زیر است:

تعداد اعتبار ثبت نام در هر دانش آموز و دوره مدرسه

استاد کامل سالانه (60 ECTS) و چهره به چهره است. این دوره ثبت نام و تکمیل در دو سال تحصیلی است، این نوع ثبت نام همیشه توسط دانش آموز به درستی توجیه خواهد شد، و مجلس سنا تصمیم به طور جداگانه، تجزیه و تحلیل توجیه دانش آموز. امکان ثبت نام جزئی باید با ECTS ترم مربوطه سازگار باشد.
تعدادی از حداقل اعتبار برای ثبت نام جزئی، که در یک سال تحصیلی 30 ECTS اعتبار است، با 30 کالس ECTS که در سال تحصیلی زیر انجام می شود، ایجاد می شود.

قوانین پایداری، شرایط ثبت نام و تماس ها

پایداری در Escuela Superior de Diseño de Aragón ، قابل اجرا به هنجاری است که مطالعات درجه را تنظیم می کند، از آنجا که از مدرسه تنظیم مقر دائم خاص استاد، سازگار با ORDER از سپتامبر 14، 2011، وجود ندارد، از مشاوران آموزش و پرورش، دانشگاه، فرهنگ و ورزش، که در آن طرح مطالعه مطالعات هنری برتر از درجه موسیقی، درجه دکوراسیون و درجه حفاظت و ترمیم ملک فرهنگی توسط قانون آلی 2 / 2006، از مه 3، از آموزش و پرورش و این تعالیم در انجمن مستقل Aragon اعمال می شود.
حداکثر زمان تکمیل در مدلی کامل دو سال تحصیلی و در مورد سه سال تحصیلی سهم است.
هر دوره سه جلسه (ژوئن، سپتامبر و ژانویه) خواهد داشت که تنها دو نفر می توانند حضور داشته باشند.
تماس اضافی اضافی از طبیعت فوق العاده برای موارد مستند شده از بیماری های جدی، حوادث، خانواده یا دلایل شخصی گرانش خاص یا به دلایل کار وجود دارد.
هر دوره سه جلسه (ژوئن، سپتامبر و ژانویه) خواهد داشت که فقط دو نفر می توانند ارائه شوند.
پس از پذیرش ثبت نام جزئی در مقطع کارشناسی ارشد (دو سال تحصیلی) حداقل 30 ECTS در اولین ثبت نام ایجاد می شود، بنابراین با استفاده از مقررات دائمی، دانش آموز باید 9 ECTS از دوره اول ثبت نام جزئی خود را برای اطمینان اقامت در مرکز

دسترسی و پذیرش دانشجویان

برای دسترسی به استراتژی استراتژیک خلاقیت فضایی و گرافیکی در تاسیسات کوتاه مدت، آزمون های دسترسی ویژه انجام نخواهد شد. با این وجود، یکی از موارد زیر مورد تایید قرار خواهد گرفت:
 • رشته های عالی در آموزش عالی هنری:
 • تخصص در طراحی داخلی
 • تخصص در طراحی گرافیک
 • تخصص در طراحی محصول
تخصص های دیگر
 • درجه هنرهای زیبا
 • درجه در معماری
 • مدرک مهندسی در طراحی صنعتی و توسعه محصول در ارتباطات صوتی و تصویری
 • درجه انسانی اجتماعی و فرهنگی
سایر مدارک تحصیلی
این یک نیاز ضروری محسوب می شود که کسانی که مایل به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هستند شرایط زیر را برآورده می کنند:
 • توانایی خلاقانه
 • دانش پایه ای از ابزارهای دیجیتال و کتابچه های راهنمای نمایندگی گرافیکی و مکانی
 • برای پیگیری صحیح دوره، لازم است که صحبت، نوشتن و تفسیر زبان اسپانیایی را بدانید.

دسترسی

با توجه به مقررات ماده 15 دیوان سلطنتی 1614/2009 "دسترسی به آموزش هنر رسمی کارشناسی ارشد.

 1. برای دسترسی به برنامه های رسمی استاد، لازم است که یک مدرک رسمی تحصیلی در تحصیلات هنری، رسمی تحصیلات تکمیلی یا فارغ التحصیل یا معادل آن صادر شده توسط موسسه ای از منطقه آموزش عالی اروپا که کشور صادر کننده را امضا کند، لازم باشد. عنوان برای دسترسی به مدرک کارشناسی ارشد.
 2. به همین ترتیب، فارغ التحصیلان می توانند با توجه به سیستم های آموزشی خارج از فضای آموزش عالی اروپا بدون نیاز به تایید مدارک تحصیلی خود، پس از تأیید اداره آموزش و پرورش معتبر که سطح تحصیلات معادل آن را تأیید می کنند، دسترسی پیدا کنند. دسترسی به این روش در هر صورت به معنای تایید عنوان قبلی که در اختیار حزب علاقه مند است و همچنین شناخت آن برای اهداف دیگری از مطالعه تحصیلات کارشناسی ارشد است. "

در مورد فارغ التحصیلان خارج از محدوده تحصیلات عالی اروپا، مقررات فعلی به اجرا در خواهد آمد.

پذیرش

با توجه به مقررات ماده 16 دیوان سلطنتی 1614/2009 "پذیرش تحصیلی رسمی کارشناسی ارشد

 • دانش آموزان ممکن است با توجه به الزامات خاص و معیارهای ارزیابی شایستگی پذیرفته شده به استاد، که در صورت لزوم، به درجه استاد خاص یا ایجاد اداره آموزش صالح
 • ادارات تحصیلی شامل رویه ها و الزامات لازم برای پذیرش در برنامه درسی می شود، که ممکن است شامل الزامات خاص آموزش قبلی در برخی از رشته ها باشد.
 • این سیستم ها و رویه ها باید در مورد دانشجویانی که دارای نیازهای آموزشی خاصی هستند که از شرایط معلولیت، خدمات مناسب و پشتیبانی و مشاوره ای که نیاز به انطباق های برنامه درسی را ارزیابی می کنند، شامل شود. "

برای پذیرش دانشجویان به استاد، متقاضیان باید نمونه ای از پیش ثبت نام را که از صفحه www.esda.es قابل دانلود است و همچنین در دبیرخانه Escuela Superior de Diseño de Aragón در دسترس باشند همراه با ارزیابی برنامه درسی، نمونه کارها و عناوین دانشگاهی که آنها دارند، همراه با رکوردهای دانشگاهی.

نمونه کارها دانشجو تحت ارزیابی توسط هماهنگ کننده استاد مطابق معیارهای تعیین شده توسط کمیته هماهنگی آموزشی، که شامل سرپرست گروه است، از جمله بخش فعالیت های فرهنگی، و تیم مدیریت مركزی با دبیر، در بر اساس آنچه که در مشخصات درآمد توصیه شده است.

نمره حداقل 0 و حداکثر 10 خواهد شد، که در آن اوراق بهادار بر اساس معیارهای زیر ارزیابی می شود؛

0 امتیاز اگر کارهای ارائه شده هیچ کدام از نکات زیر را نشان نمی دهند.

از 1 تا 3 امتیاز. استفاده از ابزارهای دیجیتالی و کتابچه های آموزشی برای نمایندگی گرافیکی و مکانی.

از 1 تا 3 امتیاز _ خلاقیت و اصالت مقاله ارائه شده.

از 1 تا 2 امتیاز 'ظرفیت ارتباطات.

در صورتی که آثار ارائه شده در زمینه تأسیسات طولانی مدت، 2 امتیاز 2 امتیاز به مبلغ فوق اضافه شود.

در عین حال، صلاحیت متقاضیان در جدول ذیل ارزیابی خواهد شد؛

مجموع مقادیر به دست آمده در نمونه کارها و در درجه تعیین خواهد شد که به منظور ورود به استاد.
در صورتی که امتیاز به دست آمده به 5 امتیاز برسد، درخواست خواهد شد اخراج، درک که دانش آموز حداقل دانش لازم برای دسترسی به استاد ندارد.
در اختیار داشتن هر یک از عناوین قبلی نیازمندی است، اما در هیچ موردی، این دسترسی مستقیم نیست. آنها باید از طریق نمونه کارهای ارائه شده، مهارت ها و حداقل دانش فنی برای نشان دادن امكان پیگیری دوره ها و با بلوك های موضوعی كه در برنامه درسی برنامه ریزی شده است، نشان داده شوند.
قابل درک است که سطح مورد نیاز تنها بر اساس شرایط تحصیلی متقاضی تأثیر نمی گذارد، بلکه ممکن است به وسیله دیگر بدست آمده باشد.
توجه: پذیرش به استاد توسط ارزیابی نمونه کارها ارائه شده توسط متقاضی (تا 10 امتیاز) و مدارک تحصیلی (حداکثر 5 امتیاز و 0 امتیاز توسط دوره های رسمی دانشگاه که به طور مستقیم به درجه نمی باشد) تعیین می شود.
بدیهی است، مکمل های آموزشی برای دانش آموزان ایجاد نخواهد شد، بلکه بر اساس گروه های همگن بر اساس میزان دانش آنها خواهد بود.
اگر یک یا چند دانش آموز در نمره موافق باشند، ترتیب اولویت بر اساس رکورد تحصیلی ایجاد می شود.
در صورت بروز تصادف، هماهنگ کننده و کارشناسی ارشد به مصاحبه با متقاضیان ادامه خواهند داد. جایی که جنبه های زیر از 0 تا 4 ارزیابی می شود:
0_ هیچ کدام از ویژگی های مورد ارزیابی را نشان نمی دهد
1_ انگیزه شخصی و حرفه ای
2_ انگیزه شخصی و حرفه ای، توانایی ارتباطی
3_ مهارت، مهارتهای ارتباطی و شخصی و حرفه ای، تجربه کاری در بخش
4_ مهارت، مهارتهای ارتباطی و شخصی و حرفه ای، تجربه کاری در بخش، تجربه در کار گروهی.
دانش آموزانی که دارای نیازهای آموزشی خاصی هستند که از معلولیت حاصل می شود، خدمات پشتیبانی یک مشاور دانشگاهی را که توسط کمیته علمی مدرک کارشناسی ارشد تعیین شده است، و نیاز به اقتباس برنامه های درسی، برنامه های سفر یا مطالعات جایگزین را ارزیابی خواهند کرد.

شرایط یا آزمونهای دسترسی

استاد کامل سالانه (60 واحد) و چهره به چهره است. این دوره ثبت نام و تکمیل در دو سال تحصیلی است.
حداکثر زمان تکمیل در مدلی کامل، دو سال تحصیلی و در صورت ثبت نام سه ساله تحصیلی است.
هر دوره سه جلسه (ژوئن، سپتامبر و ژانویه) خواهد داشت که فقط دو نفر می توانند ارائه شوند.
احضار خاصی برای موارد موجه مستند در مورد بیماری جدی، حادثه، خانواده، علت شخصی یا کار وجود خواهد داشت.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

La Escuela Superior de Diseño se trasladó en 2009 a su ubicación actual en la Avenida de María Zambrano nº 3, en la margen izquierda del río Ebro.

La Escuela Superior de Diseño se trasladó en 2009 a su ubicación actual en la Avenida de María Zambrano nº 3, en la margen izquierda del río Ebro. اطلاعات محدود