آماده شدن برای حرفه ای حرفه ای در امور دانشجویی و رهبری در آموزش عالی.

این

برنامه برنامه

با توجه به تعهد مدرسه آموزش و پرورش برای خدمت به بزرگسالان کار، برنامه به شرح زیر برنامه کلاس های تعطیلات آخر هفته که نه بار ترم یکبار برگزار می شود. کلاسها معمولا شب پنجشنبه، شب جمعه و تمام روز شنبه برگزار می شود.

زاویه برنامه:

  • یک رویکرد یکپارچه به مسائل صوری و دسترسی به آموزش عالی.
  • تعهد به عدالت اجتماعی بر روی دوره های آموزشی و تجربیات برنامه درسی تأکید شده است.
  • یک جزء تمرین، که دانش آموزان را در محیط های مختلف آموزشی در امور دانشجویی قرار می دهد و توسعه مهارت های عملی بتن و یادگیری بازتاب را ترویج می کند.
  • یک فرصت کارآموزی اختیاری، پرداخت می شود که می تواند یک بسته ی جبران خساره ارائه شده توسط بخش USF زندگی دانشجویی را فراهم کند.

"عنصر آموزش عدالت اجتماعی، چیزی است که من بیشتر درباره برنامه HESA ارزشمندم. این کار معنای و هدف را به کارهایی که دنبال می کنم اضافه می کند و به من اجازه می دهد تصویر بزرگتر را ببینم. پیوستن به یک برنامه که به من فرصت برای ادغام نظریه و عمل را برای تصمیم من برای حضور در USF ضروری است. "- Amiya Powell-Hodge، آموزش عالی

برنامه HESA در USF برای افرادی که تعهد صریح به عدالت اجتماعی را در آموزش عالی و امور دانشجویی نشان می دهند، به دنبال آن می باشد. به همین ترتیب، ما در فرآیند پذیرش همه جانبه در مورد رویکرد ما به بررسی متقاضیان، که شامل در نظر گرفتن تجربیات تحصیلی و زندگی قبلی است، مورد بررسی قرار می دهیم.

منابع مالی

منابع مالی فدرال، منابع دولتی و دانشگاهی به عنوان بودجه برای دانشجویان تازه وارد و کنسولگری ایالات متحده آمریکا در دسترس هستند.

به منظور جبران هزینه تحصیلات تحصیلات تکمیلی، بسیاری از مدارس دوره های آموزشی در اواخر بعد از ظهر و عصر و یا در تعطیلات آخر هفته ارائه می شوند. اکثر دانش آموزان می توانند در هنگام کسب مدرک معتبر، مدرک یا مدرک کارشناسی خود، بتوانند کار تمام وقت را حفظ کنند. با این حال، اگر برنامه شما نیاز به صرف وقت در یک کلاس (یعنی آموزش دانش آموزان) یا برای تکمیل یک کار میدانی یا دوره کارآموزی، چنین تعهداتی با یک روز کاری معمول مواجه خواهد شد. لطفا برای اطلاعات بیشتر با برنامه مورد نظر خود در مورد مطالعه مشورت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد منابع مالی این برنامه، از وب سایت ما دیدن کنید

شغل

فارغ التحصیلان برنامه امور دانشجویی تحصیلات عالی، مربیانی هستند که در محیط دانشگاه کار می کنند.

امور دانشجویی یک زمینه هیجان انگیز است که رشد و توسعه دانشجویان در آموزش عالی را در داخل و خارج از کلاس ترویج می کند. کار کارکنان امور دانشجویان در حمایت از موفقیت دانش آموزان، از طریق دسترسی به کالج ها و دانشگاه ها، از طریق سفر آموزشی خود و بر دستیابی به نتایج آموزشی و پیشرفت، متمرکز می شود.

برنامه HESA به امور دانشجویی به عنوان زمینه ای دست یافته که در آن اطمینان از نتایج عادلانه برای همه دانش آموزان هدف اصلی کار ما است؛ یک اصل که در سراسر دوره های آموزشی و تجربیات برنامه درسی یکپارچه شده است و فارغ التحصیلان HESA را بهتر می کند تا به عنوان طرفداران عدالت اجتماعی در تنظیمات آموزش عالی .

HESA همچنین انواع خدمات پشتیبانی شامل کارگاه ها و مربیان را در شبکه، مصاحبه و نوشتن رزومه ارائه می دهد.

نمونه هایی از گزینه های حرفه ای عبارتند از:

  • مدیر خدمات دانشجویی.
  • مربی موفق دانشگاهی
  • دستیار مدیر زندگی دانشجویی.
  • مدیر برنامه.
  • دستیار پذیرش
  • دفتر هماهنگ کننده برنامه ی استخدام چند فرهنگی.
برنامه آموزش در:
انگلیسی
University of San Francisco - School of Education

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of San Francisco - School of Education »

آخرین به روز رسانی July 3, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
1,130 USD
در هر واحد.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ