کارشناسی ارشد در آموزش بین المللی

عمومی

شرح برنامه

126449_InternationalEd3-1200x628.jpg

ما که هستیم

برنامه بین المللی کارشناسی ارشد آموزش و پرورش به منظور تهیه حرفه ای هایی که پیامدهای بین المللی مسئولیت های خود را درک کرده و توانایی استفاده از دانش را در مرزهای بین المللی دارند ، طراحی شده است. این برنامه کارشناسان آموزشی را ایجاد می کند که می توانند برنامه های بین المللی آموزش را در مدارس ، دانشکده ها ، بنیادها ، شرکت های چند ملیتی و آژانس های آموزشی و فرهنگی دولتی و خصوصی طراحی ، اجرا ، مدیریت و ارزیابی کنند. دانشجویان در معرض دانشکده چند رشته ای متشکل از انسان شناسان ، اقتصاددانان ، مورخان ، فیلسوفان ، دانشمندان علوم سیاسی و جامعه شناسان قرار دارند که پیشرفت های نظری ، مفهومی و روش شناختی در علوم انسانی و علوم اجتماعی را به کار می گیرند تا سیاستهای بین المللی و مؤسسات آموزشی را مورد استفاده قرار دهند.

دانشجویان یک برنامه درسی 40 اعتباری را تکمیل می کنند که شامل دوره های بنیادی در تئوری های آموزش بین المللی ، روش های تحقیق کیفی و کمی ، کارآموزی و گزینش های انتخابی است که یک حوزه تخصصی از تخصص را در یک زمینه از آموزش بین المللی و همچنین یک تمرکز مطالعات حوزه ایجاد می کنند. دانشجویان ممکن است برنامه را در سه ترم تحصیل تمام وقت بگذرانند.

آنچه شما یاد خواهید گرفت

 • دانش آموزان درک کاملی از مسئولیت هایی که با داشتن یک حرفه ای بین المللی و یک متخصص آموزشی به وجود آمده است را نشان داده و به کار می گیرند.
 • دانش آموزان مهارت های موثر کار در محیط های بین المللی و چند ملیتی را نشان می دهند.
 • دانش آموزان برنامه های بین المللی آموزش را در مدارس ، دانشکده ها ، بنیادها ، شرکت های چند ملیتی و آژانس های آموزشی و فرهنگی دولتی و خصوصی طراحی ، اجرا ، مدیریت و ارزیابی می کنند.
 • دانش آموزان از پیشرفت های نظری ، مفهومی و روش شناختی در علوم انسانی و علوم اجتماعی در تحلیل سیاست ها و نهادهای آموزشی بین المللی استفاده خواهند کرد.

با چه کسانی تحصیل خواهید کرد

برنامه بین المللی آموزش ، دانش آموزانی را از سراسر جهان با اشتیاق به آموزش ، چندفرهنگی و اقدامات بشردوستانه گرد هم می آورد. تقریباً 20٪ از گروههای ما از دانشجویان بین المللی تشکیل شده اند. در پاییز گذشته ، ما از دانشجویان بسیاری از کشورهای خارج از ایالات متحده ، از جاهایی مانند کانادا ، آرژانتین ، استرالیا ، آلمان و چین استقبال کردیم. بسیاری از دانش آموزان در خارج از کشور تحصیل کرده اند و یا در آنجا زندگی کرده اند و تجربه قبلی را در زمینه آموزش به عنوان معلمان کلاس یا داوطلبان سپاه صلح تجربه کرده اند ، در حالی که برخی دیگر با طرح های غیر انتفاعی یا سازمان های مردم نهاد در ابتکارات آموزش در سراسر جهان همکاری کرده اند.

دانشکده ما در زمینه هایی از جمله:

 • تبادل فرهنگی
 • آموزش مقایسه ای
 • دیپلماسی عمومی
 • طبقه بندی اجتماعی مدارس
 • دیدگاه های مقایسه ای در مورد نژاد / قومیت
 • تاریخچه مهاجرت و اقتباس
 • اقتصاد آموزش و پرورش
 • آموزش در مناطق درگیری
 • عمل انسان دوستانه
 • توسعه آموزش مبتنی بر جامعه
 • آموزش ، صلح و درگیری

چرا برنامه کارشناسی ارشد آموزش بین المللی را در NYU انتخاب می کنید؟

 • کارآموزی: برنامه کارآموزی طولانی مدت ما امکان دسترسی به ده ها آژانس ، سازمان و پروژه در زمینه آموزش بین المللی را فراهم می کند. دوره کارآموزی شما را با شیوه های فعلی در این زمینه آشنا می کند ، شما را با زندگی روزمره این حرفه آشنا می کند و شبکه های حرفه ای خود را توسعه می دهد تا به شما در تأمین امنیت شغلی پس از فارغ التحصیلی کمک کند. محل های کارآموزی اخیر شامل موسسه آموزش بین المللی ، دفتر دانشجویان و محققان بین المللی NYU ، کارگاه خیابان سسام ، یونسکو و وزارت امور خارجه ایالات متحده است (واشنگتن ، دی سی).
 • شبکه جهانی: برنامه های آموزش بین المللی ما فرصتهای خارق العاده ای را برای تحصیل ، توسعه حرفه ای و شبکه سازی و یادگیری کاربردی در مراکز دانشگاهی دانشگاه نیویورک در آفریقا ، آسیا ، اروپا ، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی به دانشجویان ارائه می دهد.
 • زمینه های ویژه تحصیلی: برای آمادگی هرچه بیشتر شما برای مشاغل ورودی و سطح پیشرفته در آموزش های بین المللی ، مشاوران و دانشکده های ما با شما همکاری می کنند تا دوره تحصیلی خود را برنامه ریزی کنید ، برگزیدگان انتخابی ، پیدا کردن کارآموزی و انتخاب موضوعات تحقیقاتی متناسب با علایق و اهداف حرفه ای برنامه درسی شامل آموزش به دو روش تحقیق کیفی و کمی است. دانشجویان همچنین می توانند از سراسر دانشگاه انتخاب رشته کنند و در معرض طیف گسترده ای از تخصص های دانشکده قرار بگیرند.
 • درگیر شوید: به گروه بین المللی دانشجویی آموزش و پرورش ، گروهی از دانشجویان متعهد به ایجاد رویدادهای اجتماعی و حرفه ای برای بدن دانش آموز بپیوندید. یا به عنوان بخشی از کمیته دانشجویی تنوع و گنجاندن ، با دانشجویان دیگر همکاری کنید تا برنامه ها و رویدادهای عدالت اجتماعی را برنامه ریزی کنید تا یک جامعه فراگیرتر را پرورش دهد.
 • مکان های اخیر فارغ التحصیلان: فارغ التحصیلان در انواع سازمان های بین المللی آموزش ، دانشگاه ها و آژانس های دولتی از جمله برنامه های مطالعات بین المللی CIEE ، مؤسسه آموزش بین المللی ، کمیته بین المللی نجات ، گروه منابع بین المللی ، دفتر برنامه های جهانی در NYU ، مواضع خود را پذیرفته اند. و USAID.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. اطلاعات محدود