کارشناسی ارشد در آمار کاربردی برای تحقیقات علوم اجتماعی

عمومی

شرح برنامه

126530_20-0234-068.jpg

مدرک دانشگاهی قابل توجه اجتماعی

طبق اعلام مرکز ملی آمار آموزش ، تعداد مشاغل موجود در آمار و علوم داده در پنج سال گذشته تقریباً سه برابر شده است - و انجمن آماری آمریكا می گوید كه هنوز دانش آموختگان آماری كافی برای برآوردن این تقاضا وجود ندارند. به عنوان یک دانش آموز در این برنامه ، مهارت های تحلیلی پیشرفته ای را با بازاریابی بسیار گسترده برای طیف گسترده ای از مشاغل پرتحرک و پاداش داده های فشرده در علوم اجتماعی ، رفتاری و بهداشت کسب خواهید کرد. به ویژه ، دانشجویان در این برنامه:

 • پایه و اساس محکمی را در تکنیک های تحقیق آماری ایجاد کرده و از آنها برای حل مسائل مهم در معاصر اجتماعی ، رفتاری ، علوم بهداشت و تحقیقات سیاسی استفاده کنید.
 • برای یک شغل به عنوان یک آمارشناس کاربردی و دانشمند داده در بخش خصوصی یا دولتی آماده شوید و در زمینه هایی مانند روانشناسی ، آموزش ، علوم سیاسی ، سیاست های عمومی ، تحقیقات رسانه ای یا مراقبت های بهداشتی مشغول به کار شوید.
 • برای مطالعه بیشتر دانشگاهی در رشته های مختلفی که نیاز به تمرکز بر تحلیل کمی دارند ، آماده شوید.

ویژگی های اصلی برنامه

دانش آموزان در این برنامه فرصت دارند که تحصیلات خود را در یکی از سه تمرکز زیر انجام دهند:

 • علم داده برای تأثیرگذاری اجتماعی ، یکی از اولین برنامه های درجه یک در جهان است که با تمرکز بر چالش های دنیای واقعی استفاده از داده ها به منظور اطلاع رسانی به سیاست و عمل ، دانش آموزان را برای ایجاد مشارکت های تحقیق-عملی ، دانش آموزان آماده می کند تا از نگرانی های اخلاقی پیرامون جمع آوری داده ها آگاه شوند. استفاده ، و به طور موثر و موجز یافته های تحقیق و پیامدهای آنها ارتباط برقرار کنید. دانش آموزان از موقعیت مناسبی برای کار در طیف گسترده ای از مشاغل در تقاطع داده ها و جامعه برخوردار خواهند بود یا تحصیلات دکتری را در علوم اجتماعی ، رفتاری یا بهداشتی دنبال می کنند.

 • روشهای محاسباتی آموزش سختگیرانه تری در تئوری روش شناسی و توسعه ارائه می دهد و مخصوصاً برای دانشجویانی که مایل به پیشرفت در دوره دکتری هستند مناسب است. برنامه هایی در آمار ، اقتصاد یا علوم کامپیوتر.

 • عمومی کاربردهای آماری حداکثر انعطاف پذیری را ارائه می دهد ، به دانشجویان این امکان را می دهد تا برنامه های خود را با انتخاب میان مجموعه گسترده ای از آمار و دوره های مربوطه تنظیم کنند. دانشجویان این دوره از موقعیت مناسبی برای پیگیری مشاغل در برنامه های صنعتی ، تحقیقاتی و دکتری متناسب با تجربیات دروس و کارآموزی برخوردار خواهند بود.

چگونه یاد بگیریم

مطالعه انعطاف پذیر

شما می توانید مدرک را در سه یا چهار ترم تحصیل تمام وقت یا حداکثر شش ترم تحصیلی پاره وقت بگذرانید. اگر با آموزش آماری قبلی وارد برنامه می شوید ، می توانید گزینه شتاب و کم اعتبار را دنبال کرده و در ابتدای برنامه در دوره های پیشرفته ثبت نام کنید. وضعیت شما به عنوان یک دانش آموز شتاب با بررسی متن و / یا امتحان قرار دادن مشخص می شود. دانش آموزان دیگری که دارای تجربه حرفه ای قابل توجهی هستند ، می توانند با تأیید مشاوره ، شرایط کارآموزی را کاهش داده یا از آن چشم پوشی کنند.

دوره های دقیق

دوره ها شامل مباني نظري ، استنباط آماري و مدل هاي خطي تعميم يافته ، استنباط علّي ، روش هاي تحقيق پيمايش ، مدل سازي چند سطحي ، گزينه هاي آماري كاربردي و تعداد كمي از گزينه هاي نامحدود است. پروژه های تجزیه و تحلیل داده ها شما را برای انجام تحقیق و تصمیم گیری و ارزیابی مبتنی بر داده آماده می کنند.

تمرکز ویژه

شما کارهای درسی را انتخاب می کنید که شما را برای حرفه خود آماده می کند ، با اعتبار ویژه ای که برای تمرکز موضوعی در روش های محاسباتی ، علوم داده برای تأثیرات اجتماعی یا آمارهای کاربردی عمومی اختصاص داده شده است.

تجارب یادگیری عملی

شما می توانید از طریق کارآموزی و سمینار تحقیقاتی مشاوره مهارتهایی را که یاد می گیرید برای مقابله با موضوعات سیاست و مشکلات اجتماعی به کار بگیرید. همچنین در مورد پروژه های تحقیقاتی با اساتید همکاری نزدیکی خواهید داشت.

تأکید بر تغییر اجتماعی

اعضای هیئت علمی ما در سازمانهای سیاسی و طرفداری در زمینه هایی از جمله بهداشت عمومی ، سیاست ، روانشناسی و روان سنجی ، جمعیت شناسی ، جامعه شناسی ، بازارهای کار و آموزش کار کرده اند. آنها به استفاده از علم داده برای خیر اجتماعی اهمیت می دهند. آنها در حال استفاده از روش ها و استراتژی های تحلیل داده ها برای سؤالاتی از قبیل:

 • تأثیر برنامه های مدرسه تیزهوش و با استعداد و منشور بر پیشرفت دانش آموزان چیست؟
 • رابطه بین رژیم و اشکال خاص سرطان چیست؟
 • آیا Pathways برنامه درسی دانشجویان برای دستیابی به مدرک و نتایج بعدی بازار کار مهم است؟
 • راهکارهای مؤثر برای توانبخشی بیماران سکته مغزی چیست؟
 • تأثیر اشتغال مادران بر نتایج رشد فرزندان چیست؟
 • محیطهای یادگیری مشارکتی چقدر مؤثر هستند؟

با مدرک کارشناسی ارشد آمار کاربردی چه کاری می توانم انجام دهم؟

برنامه درسی ما شما را به عنوان یک آمارشناس کاربردی و دانشمند داده در بخش خصوصی یا دولتی آماده می کند و در زمینه هایی مانند روانشناسی ، آموزش ، علوم سیاسی ، سیاست های عمومی ، تحقیقات رسانه ای و مراقبت های بهداشتی فعالیت می کند. همچنین شما می توانید برای تحصیلات بیشتر آکادمیک در انواع رشته های دانشگاهی که نیاز به تجزیه و تحلیل کمی دارند ، آماده شوید.

مزایای برنامه برای دانشجویان بین المللی

اگر دانشجوی بین المللی باشید ، ممکن است بعد از فارغ التحصیلی برای مدت طولانی در ایالات متحده مشغول به کار شوید. اکثر دانشجویانی که در ویزاهای F-1 مشغول به تحصیل هستند ، برای 12 ماه مجاز به آموزش عملی اختیاری (OPT) مجوز کار خارج از دانشگاه خواهند بود. دانش آموزان F-1 در این برنامه ممکن است واجد شرایط پسوند OPT (STEM (علوم ، فناوری ، مهندسی ، یا ریاضیات)) باشند که به شما این امکان را می دهد زمان خود را در ایالات متحده تمدید کنید تا در کل 36 ماه تجربه کار مرتبط با درجه را دنبال کنید. 3 سال.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. اطلاعات محدود