برنامه کارشناسی ارشد در آمار ریاضی طیف وسیعی از ابزارها و روش ها را برای مدیریت پدیده های تصادفی در زمینه های علمی و صنعتی تدوین می کند. در داخل برنامه، شما می توانید در بسیاری از زمینه های مختلف برای مقاصد مختلف تخصص. شما حداقل 45 اعتبار در رشته آمار ریاضی را در سطح کارشناسی ارشد مطالعه می کنید و پایان نامه کارشناسی ارشد 30 اعتبار را بنویسید. شما می توانید انتخاب کنید که باقی مانده (در بیشتر 45) اعتبارات به عنوان مثال در ریاضیات و یا تجزیه و تحلیل عددی. شما همچنین می توانید دوره هایی را در موضوعات دیگر مانند علوم رایانه یا در صورتی که برای حرفه ای در یک رشته خاص کاربردی، دوره هایی در این زمینه را انتخاب می کنید انتخاب کنید. نمونه هایی از جمله اقتصاد، زیست شناسی مولکولی و بیوانفورماتیک هستند. اگر قصد دارید که به دکترا بروید، باید دوره هایی با درجه بالایی از نظریه را در نظر بگیرید، در حالی که اگر برای حرفه ای در خارج از رشته دانشگاهی تلاش می کنید، باید دوره هایی را که طیف گسترده ای از مدل ها و روش های آماری را پوشش می دهند، بگنجانید.

ماژول ها / دوره های برنامه

دوره ها و تعداد اعتبارات: فرآیندهای تصادفی ثابت (7.5)، فرآیندهای مارکوف (7.5)، مبانی ریاضی احتمال (7.5)، تحلیل سریهای ساعت (7.5)، روشهای مونت کارلو برای استنتاج استثنایی (7.5)، استناد غیر پارامتری (7.5 )، تجزیه و تحلیل طیفی ثابت و غیر ثابت (7.5)، رگرسیون خطی و منطقی (7.5)، مدلسازی آماری از ارزشهای شدید (7.5)، نظریه استنتاج (7.5) و یا طراحی آزمایشها (7.5). تجزیه و تحلیل سری های غیر خطی (7.5)، آمار فضایی با تحلیل تصویر (7.5)، ارزش گذاری دارایی های مشتق شده (7.5). آمارهای مالی (7.5)، مدل آماری مقادیر شدید چند متغیره (7.5) یا سایر دوره های انتخابی. پایان نامه کارشناسی ارشد (30).

چشم انداز شغلی

با یک استاد علوم در آمار ریاضی، شما فرصت های خوبی برای تشکیل یک حرفه هیجان انگیز در، به عنوان مثال، صنعت داروسازی، شرکت های بیوتکنولوژی و یا بخش بانکی و مالی است. روش های آماری نیز برای تدارکات، تضمین کیفیت و توسعه در صنعت و سازمان های درون بخش عمومی اهمیت زیادی دارند.

درباره این برنامه در www.lunduniversity.lu.se/mathematical-statistics بیشتر بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی فوریه 8, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school