کارشناسی ارشد در آبزیان: آبزی پروری پایدار

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

مطالعه در موسسه معروف Aquaculture معروف - مرکز پیشرو بین المللی در تولید غذاهای دریایی پایدار و بزرگترین نوع آن در جهان است. این مؤسسه با همتایان متخصص و متخصص در سطح جهانی، در زمینه طیف وسیعی از چالش های جهانی که با صنعت و جامعه مواجه است، گرد هم می آید.

کارشناسی ارشد ما در آبزی پروری پایدار به بررسی اصول آبزی پروری و عوامل کلیدی موثر بر حیات حیوانات کشاورزی و سیستم های تولید مواد غذایی می پردازد. شما درک زیست شناسی حیوانات آبزی، مسائل زیست محیطی، تغذیه، تولید مثل و ژنتیک، بیماری و مدیریت سلامت را خواهید آموخت.

با استفاده عملی در هسته مطالعات خود، می توانید انتخاب کنید که بر جنبه های خاصی از آبزی پروری پایدار تمرکز کنید، از جمله:

 • مدیریت پیشرفته پرورش اندام
 • سیاست و برنامه ریزی آبزیان
 • تجزیه و تحلیل معیشت
 • مدیریت زیست محیطی و تنوع زیستی
 • فرمول غذا و منابع
 • کنترل سلامتی حیوانات آبزی
 • همهگیرشناسی
 • زیست شناسی زیستی

شما همچنین می توانید کسب و کار تجاری aquaculture پایدار، با ماژول های اختیاری پوشش بازاریابی، مطالعات کسب و کار و اقتصاد را بررسی کنید. شما مهارت های مورد نیاز برای ایجاد، مدیریت و ارزیابی شرکت های آبزی پروری و پروژه های توسعه از داخل صنعت یا بخش عمومی را یاد خواهید گرفت.

یک دوره انعطاف پذیر

این دوره بسیار مدولار است و طراحی شده است تا انعطاف پذیری قابل توجهی برای یادگیری در حالی که حفظ سطح بالایی از آموزش است. این ساختار به شما امکان می دهد گزینه های بیشتری را انتخاب کنید که به کار حرفه ای شما کمک می کند.

تعدادی از نتایج درجه در دسترس وجود دارد. اینها به طور عمده در مسیر مشخص شده ماژولهای مورد نیاز متفاوت هستند - نتایج تخصصی متشکل از اجزای اجباری است که در آن درجه آبزی پروری پایدار دارای گزینه بیشتر است. نتایج درجه بندی عبارتند از:

 • کارشناسی ارشد / دیپلم کارشناسی ارشد در آبزیان و محیط زیست
 • کارشناسی ارشد / دیپلم کارشناسی ارشد در مدرک مدیریت آبزیان
 • کارشناسی ارشد / دیپلم کارشناسی ارشد در آبزیان و توسعه
 • کارشناسی ارشد / دیپلم کارشناسی ارشد در امنیت غذایی آبزی

این دوره نیز بر اساس یک بلوک انتشار (با انتخاب یک فرد یا مجموعه ای از ماژول ها) در مدت زمان بیش از پنج سال تحصیلی در دسترس است.

دلیل اصلی برای مطالعه با ما

# 1 دوره انعطاف پذیری ما به شما امکان می دهد گزینه های بیشتری را انتخاب کنید که به حرفه آینده خود برسد

# 2 شما در موسسه Aquaculture، یک مرکز بین المللی پیشرو در تولید غذاهای دریایی پایدار، مطالعه خواهید کرد

# 3 ما با صنعت آبزی پروری در بیش از 20 کشور کار می کنیم

اهداف دوره

مؤسسه آبزي پروري با گسترش جهاني آبزي پروري، در ابتدا از طريق توسعه و بهبود سيستم هاي توليد موجود و توسعه گونه هاي گياهي جديد مرتبط بوده است.

در سال های اخیر، تحقیقات ما بر افزایش پایداری و امنیت توسعه و تمرین آبزیان و بهبود بهره وری از استفاده از منابع طبیعی تمرکز کرده است. شما فرصت منحصر به فرد برای ارتباط با این فعالیت ها خواهید داشت و بینش همه جنبه های علوم آبزی پروری و توسعه در سراسر جهان را خواهید دید.

دانش آموزان ما

دانش آموزان ما از طیف وسیعی از زمینه ها آمده اند. بسیاری از علوم اول در رشته علوم طبیعی هستند دیگران دارای مدارک تحصیلی در زمینه کشاورزی، مهندسی، کسب و کار و مالی یا فناوری اطلاعات هستند. بسیاری از کارهای قبلی را تجربه می کنند و از متقاضی بالغ تر به دنبال یک گام تغییر در حرفه شان هستند. تنوع و تجربه دانشجویان در این برنامه، به طور قابل ملاحظه ای به یادگیری هر فرد کمک می کند و برنامه را مرتبط با صنعت آبزی پروری جهانی می کند.

دوره های آموزشی آکواریم کارشناسی ارشد ما نیز بسیار بین المللی است. در سال 2016-17، 42 دانشجوی کارشناسی ارشد در سراسر دوره های ما از حدود 25 کشور مختلف وجود داشتند. این دانشجویان از اروپا، نزدیک / خاورمیانه، آفریقا، آسیا، آمریکا و استرالیا بودند.

جزئیات دوره

دوره کامل کارشناسی ارشد برای هر مرحله نتیجه گیری به 6 مدرک تدریس متشکل از 12 موضوع یا موضوعات و یک واحد واحد تحقیقاتی پروژه تقسیم می شود. دوره کلی به سه قسمت تقسیم می شود.

ماژول پایه (سپتامبر تا دسامبر)

سه مؤلفه اجباری شامل شش مباحث مطالعاتی، به صورت پیوسته و در اختیار داشتن مفاهیم و مهارت های اساسی آبزی پروری قرار می گیرند. تکمیل موفقیت آمیز تمام مدول های پایه شما را برای یک گواهی کارشناسی ارشد در آبزی پروری پایدار واجد شرایط خواهد بود. دانش آموزان یک نتیجه مشخص درجه نامزدی در انتهای مؤسسات پایه را انتخاب می کنند. سپس موضوعات مورد مطالعه درون ماژول های پیشرفته به طور مناسب انتخاب می شوند.

ماژول های پیشرفته (ژانویه تا آوریل)

شما باید سه مدرک پیشرفته را انتخاب کنید که از 12 موضوع ارائه شده در این درس شش را پوشش می دهد (انتخاب ها وابسته به نتیجه نهایی درجه می شوند). تکمیل موفقیت آمیز ماژول های پیشرفته، پس از ماژول پایه، شما را برای یک دیپلم کارشناسی ارشد در یک نتیجه انتخاب شده به عنوان درجه انتخاب کنید.

ماژول پروژه تحقیق (آوریل تا اوت)

ماژول پروژه تحقیقاتی در حوزه موضوعی تکمیل شده است که دوره ی انتخاب شده ی پیشرفته ی تحصیلات تکمیلی یا نتیجه ی تحصیل شما را تکمیل می کند. این پروژه ها می توانند بر اساس آزمایشگاه، زمینه یا مبتنی بر تحلیل یا گزارش تجزیه و تحلیل میز کار باشند. تکمیل موفقیت آمیز ماژول، پس از پایه گذاری و ماژول های پیشرفته، شما را برای یک کارشناسی ارشد در یک نتیجه انتخاب شده درجه واجد شرایط خواهد بود.

درس دادن

روش های مختلف آموزش در این دوره استفاده می شود. علاوه بر سخنرانی ها، کارگاه های آموزشی، سمینارها، مطالعات موردی، تمرینات زمینه ای و آزمایشگاهی، تعدادی از پروژه های جزئی در طول دوره اختصاص داده شده است. اینها بخشی جدایی ناپذیر از تدریس هستند و دانش آموزان را به تنهایی و یا در گروه های کار خواهند کرد. این پروژه ها ممکن است نیاز به یک نتیجه کتبی یا ارائه برای همسالان و سایر کارکنان و دانشجویان داشته باشند.

کار میدانی

در طول دوره تعدادی از تمرینات میدانی وجود خواهد داشت. برخی سفرها ممکن است چندین شب به دور از استیرلینگ باشند.

ارزیابی

ارزیابی مؤسسه آموزش مداوم شامل تست های کوتاه، سمینارها، مقالات، گزارش های عملی، تحلیل های انتقادی و محاسباتی، تخصیص زمینه و گزارش های پروژه است. ماژول پروژه تحقیق از طریق یک نوشته خلاصه شده، یک نشریه مطبوعاتی و ارائه سمینار ارائه شده است که به همتایان، سرپرستان و امتحان خارجی تحویل داده می شود.

ساعت کلاس درس

دوره های آبزی پروری پایدار شامل تدریس و مطالعه شدید است. یک روز استاندارد شامل سخنرانی ها، تمرین ها، آموزش ها یا کار گروهی بین 9:30 صبح تا 4:30 بعد از ظهر می شود، با تکالیف زمان بیشتری را در شب و یا آخر هفته می گیرد. گاهی اوقات سفرهای زمینی وجود دارد که ممکن است به زودی شروع شوند یا بعدا دوباره برگردانده شوند یا چندین شب از شهر استرلینگ در آنجا بمانند.

مدیر دوره

جان بوستوک

44 (0) 1786 466575

jcbostock@stir.ac.uk

هزینه ها - 2018/2019

 • در خارج از کشور £ 18،970
 • خانه / اتحادیه اروپا £ 6،300
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. اطلاعات محدود