کارشناسی ارشد حقوق در سلامت

عمومی

شرح برنامه

فرصت های خود را گسترش داده و حرفه خود را با داشتن یک کارشناسی ارشد در قانون بهداشت و درمان تأثیر بگذارید.

کارشناسی ارشد آنلاین NSU در قانون بهداشت ، مهارت ها و دانش مراقبت های بهداشتی را برای پیشبرد حرفه خود و حمایت از تیم خود متمرکز می کند.

 • حداقل 2 سال مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته حقوق بهداشت کسب کنید
 • مطالعه آنلاین ، از راحتی در خانه خود
 • بدون شرایط آزمون GRE یا LSAT پذیرفته شوید
 • 4 تاریخ شروع: ژانویه ، آوریل ، جولای و سپتامبر

غلظت های اختیاری برای کمک به تمرکز مدرک خود عبارتند از:

 • مدیریت ریسک
 • انطباق مقررات
 • قانون اداری مراقبت های بهداشتی
 • قانون تحقیقات بالینی و انطباق مقررات
 • قانون امنیت سایبری

بازگشت به مدرسه تصمیم مهمی است و ما 18 سال تجربه در آموزش حقوقی آنلاین داریم تا به شما در موفقیت کمک کنیم. لبه NSU به شما کمک می کند تا اشتیاق خود را متمرکز کنید تا شما را برای موفقیت در حرفه خود ، اجتماع و زندگی خود آماده کند.

130404_NSULawMSHealth_Law_4Keystoneoriginal.jpg

دانشکده

بخشی جدایی ناپذیر از کالج حقوقی شپرد ، دانشکده ما است. آنها مربیان واقعی و الگوهای نقش هستند که شما را به چالش می کشند و الهام می گیرند. تخصص و صلاحیت آنها در زمینه های تأسیس و در حال ظهور قانون ، ارتباط بین سنت و تکامل در حرفه قانونی را فراهم می کند. اساتید حقوقی NSU و وکلای با تجربه همه استادان NSU را در کلاس های حقوق تدریس می کنند.

شرایط پذیرش

این برنامه برای دانشجویانی که دارای مدرک لیسانس از یک مدرسه معتبر منطقه ای هستند ، باز است. هیچ آزمون استاندارد (GRE یا LSAT) برای پذیرش لازم نیست. پذیرش در برنامه های قانون بهداشت ما حداقل به دو سال تجربه حرفه ای در این زمینه نیاز دارد.

متقاضیانی که در دانشگاهها یا کالج های خارجی شرکت کرده اند ، باید یکی از شرکتهای زیر را برای ارزیابی اعتبار دانشگاهی خود برای ارزیابی هم ارزی سازمانی آمریکا (ارزیابی دوره ای) ارزیابی کنند.

 • Josef Silny & Associates www.jsilny.com
 • خدمات آموزش جهانی www.wes.org

اتباع خارجی که در زمان درخواست اقامت در خارج از آمریکا زندگی می کنند ، و زبان مادری آنها انگلیسی نیست ، باید با تکمیل رضایت بخش آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL) با حداقل نمره 600 ، مدارکی از تسلط به زبان انگلیسی ارائه دهند. نمرات باید به اداره پذیرش ارسال شود. برای برنامه TOEFL به وب سایت به آدرس http://www.ets.org/toefl/ مراجعه کنید. دانشگاه نوا جنوب شرقی آزمون پیرسون زبان انگلیسی-دانشگاهی (PTE-Academic) را به عنوان اثبات تسلط به زبان انگلیسی می پذیرد. حداقل نمره کلی لازم برای PTE-Academic 54 است. PTE-Academic به عنوان گزینه ای جایگزین برای آزمون های TOEFL و IELTS خدمت می کند.

برنامه های کارشناسی ارشد حقوق در NSU برای وکلا یا دانش آموزانی که در رشته حقوق تحصیل می کنند از جمله وکلای تحصیل کرده خارجی و بین المللی باز نیست.

فرآیند درخواست MS

برنامه آنلاین را تکمیل کنید. https://www.law.nova.edu/apply-now/

هزینه درخواست غیر قابل استرداد 50 دلار وجود دارد که در زمان ارسال درخواست قابل پرداخت است. در صورت حضور در جلسه آنلاین خانه آزاد ، ممکن است این هزینه از شما سلب شود.

رونوشت های رسمی که نشان می دهد مدرک لیسانس اعطا شده از یک دانشگاه معتبر منطقه ای ، و در صورت لزوم ، نسخه های رسمی از هر و همه کالج ها (دانشگاه) در آن شرکت کرده اند (سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد).

متقاضیان در مورد توانایی خود در کار سازنده با سایر متخصصان در یک محیط آنلاین ارزیابی می شوند. این شامل ، اما فقط به برقراری ارتباط آنلاین و یا حضوری با اساتید ، کارمندان و سرپرستان دانشگاه NSU محدود نمی شود.

130533_healthlawimage_20100729_351.jpg

هزینه تحصیل و تحصیل

برای سال تحصیلی 2019-2020 شهریه کارشناسی ارشد حقوق در هر ساعت اعتبار با نرخ 711 دلار پرداخت می شود. هزینه های اضافی ممکن است متفاوت باشد و شهریه و شهریه نیز تغییر می یابد.

کارمندان و مشاوران

 • mslawprograms@nova.edu
 • 1 800 541 6682 ext 26367

سوزان استفان

دانشیار برنامه های تحصیلات تکمیلی و آنلاین و استاد حقوقی

 • ایمیل: sstephan@nova.edu
 • تلفن: (954) 361-3611 یا 1-800-541-6682 Ext. 26289

جنیفر مک اینتایر

دستیار دین برای برنامه های آنلاین

 • ایمیل: mcintyre@nova.edu
 • تلفن: (954) 262-6079 یا 1-800-541-6682 Ext. 26079

الیزابت دی بیاز

دستیار مدیر برنامه های آنلاین

 • ایمیل: ed400@nova.edu
 • تلفن: (954) 262-6367 یا 1-800-541-6682 Ext. 26367

دانشگاه حقوقی دانشگاه نوا جنوب شرقی شپارد کالج حقوقی

دانشکده حقوق دانشگاه شپرد گسترده دانشگاه دانشگاه جنوب شرقی نوا فرصت های ارزشمندی برای یادگیری از طریق برنامه های آنلاین دقیق و کارشناسی ارشد علوم در اختیار دانشجویان قرار می دهد. هر یک از برنامه های ما برای اضافه کردن ارزش به حرفه شما و آماده کردن شما برای آینده کمک به بهبود زندگی دیگران طراحی شده است.

برنامه درسی ما برای متخصصان پرمشغله ایجاد شده است ، که مسئولیت خانه و خانواده نیز دارند. دوره های آنلاین هدفمند به شما کمک می کنند تا حداقل در دو سال و به راحتی در برنامه خود ، از حریم خانه یا محل کار خود ، کارشناسی ارشد خود را در رشته حقوق کسب کنید.

هدف این است که برای رسیدن به اهداف خود از طریق مطالعه همهجانبه در رشته انتخاب مورد نظر خود ، هرچه ساده تر بتوانید. کالج حقوق دانشگاه دانشگاه جنوب شرقی نوا واقع در دانشگاه شپرد گسترده در فورت لادردیل ، فلوریدا واقع شده است.

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

Become Part of the Legal Community at NSU Law With degree and certificate programs for law students, paralegals, practicing lawyers, and professionals expanding their legal knowledge, Nova Southeaster ... اطلاعات بیشتر

Become Part of the Legal Community at NSU Law With degree and certificate programs for law students, paralegals, practicing lawyers, and professionals expanding their legal knowledge, Nova Southeastern University (NSU) Law equips all students with skills needed for professional success – today, tomorrow, and for decades to come. اطلاعات محدود