کارشناسی ارشد حفاظت از حیات وحش پیشرفته در عمل

عمومی

شرح برنامه

این دوره هیجان انگیز فقط نظری نیست. این طراحی به شما امکان می دهد تا از تکنیک های مدرن و پیشرفته برای حفظ تنوع زیستی در دنیایی که به سرعت در حال تغییر است ، تجربیات مفیدی را به شما ارائه دهد. این محصول با همکاری انجمن بین المللی باغ وحش Bristol Zoological (BZS) مشهور بین المللی تحویل داده شده است ، و از لحاظ آماده سازی شما برای حفاظت کامل عملی بی نظیر است.

در کنار توسعه توانایی ها و تمرین های خود در زمینه اکوسیستم و حفاظت از گونه ها ، ارتباطات و تأثیر تغییر رفتار ، دوره پیشرفته MSc Conservation Conservation of حیات وحش در تمرین تاکید زیادی بر توسعه نوآوری و مهارت های کارآفرینی شما دارد. یک نیاز فزاینده تر برای محافظه کاران برای ایجاد و همکاری با فن آوری های نوظهور وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که ما از فرصت های حفاظت از تنوع زیستی حداکثر می کنیم.

تجربه حفاظت از دستی

شما در یک سری از بلوک های تدریس شدید ، چهار روزه ، که عمدتاً در سایت های باغ وحش Bristol Zoo Gardens قرار دارند ، شرکت می کنید که با یادگیری از راه دور که به صورت آنلاین انجام می شود ، تلاقی می کنند.

تدریس بین کارمندان BZS و کارمندان UWE Bristol به طور مساوی تقسیم می شود ، و برخی از مطالب اضافی از دیگر سازمان های همکار ، مانند انگلستان طبیعی و Wildfowl و Wetlands Trust (Slimbridge) ارائه می شود. شما این فرصت را خواهید داشت که در یک سازمان حفاظت بزرگ غوطه ور شوید ، با متخصصانی که در پروژه های حفاظت از زمین در سراسر جهان مشغول فعالیت هستند ، تعامل داشته باشید و با متخصصان و متخصصان محیط زیست از طیف گسترده ای از سازمان ها ملاقات کنید. این امکان را به شما می دهد تا شبکه حرفه ای خود را توسعه داده و مهارت های خود را به سمت شغل مورد نظر خود بکشید.

هر بلوک تدریس شامل یک مدرس مهمان از یک سازمان خارج از کشور است ، در حالی که برخی از تکالیف ماژول به شما نیاز دارند تا با مدیران حفاظت از منطقه محلی خود ارتباط برقرار کنید.

محتوا

این دوره شامل چهار ماژول تدریس اجباری و یک پروژه تحقیقاتی انفرادی گسترده است. این دوره به گونه ای طراحی شده است که دانشجویان دوره پاره وقت و بین المللی می توانند در کنار همکاران دانشجویی تمام وقت خود در دوره شرکت کنند.

شما مطالعه خواهید کرد:

 • حفاظت از اکوسیستم پیشرفته در عمل - تجربیات دست اول روشهایی را که برای محافظت از زیستگاه ها و اکوسیستم های مختلف در سراسر جهان استفاده می شود ، به شما ارائه می دهد.
 • حفاظت از گونه های پیشرفته در عمل - این ماژول تجارب دست اول را از روش های مورد استفاده برای محافظت از گونه ها در زیستگاه های طبیعی و اسارت به شما می دهد.
 • ارتباطات برای حفاظت - تجربه خود را در استفاده از بسیاری از تکنیک های ارتباطی مدرن برای دستیابی به پیام های حفاظت و تغییر رفتار دولت ها ، مشاغل بزرگ و عموم مردم بسازید.
 • نوآوری و سرمایه گذاری در زمینه حفاظت - شما مهارت ها و توانایی های خود را برای کشف فرصت های جدید و نوآورانه برای پیشبرد علت حفظ تنوع زیستی توسعه می دهید.
 • پروژه علمی حفاظت - دانش خود را با طراحی و اجرای یک پروژه تحقیقاتی حفاظت از انتخاب خود ، عملی کنید.
 • روشهای تحقیق در زمینه حفاظت از - این ماژول باعث افزایش اعتماد به نفس و اشتغال شما در مناطق مهم علوم حفاظت می شود. این ماژول به گونه ای انعطاف پذیر ، محور در اطراف مینی دوره های آنلاین و انجمن های بحث و گفتگو مرتبط ساخته شده است ، به شما امکان می دهد تا در طول مدت دوره با سرعت خود بیاموزید.

شما همچنین می توانید مهارت های خود را در شناسایی گونه ها ، نقشه برداری از زیستگاه ها و GIS و مشارکت ذینفعان و همچنین کسب تجربه در بخش های مهم نوظهور از جمله تکنیک های بررسی ژنتیک و استفاده از وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین (پهپاد) تجربه کنید.

لطفا توجه داشته باشید که این ساختار فقط برای تحویل دوره تمام وقت است. برای تحویل پاره وقت ، همین ماژول ها مورد مطالعه قرار می گیرند. با این حال ، ساختار متفاوت خواهد بود.

دانشگاه به طور مداوم پیشنهاد ما را با پاسخ به بازخوردهای دانشجویان و سایر ذینفعان ما تقویت می کند و اطمینان حاصل می کند که برنامه درسی به روز می شود و فارغ التحصیلان ما با دانش و مهارت هایی که برای دنیای واقعی نیاز دارند، مجهز شده اند. این ممکن است منجر به تغییر در دوره شود. اگر تغییرات در دوره شما تایید شده باشد، به شما اطلاع خواهیم داد.

یادگیری و تدریس

این دوره شامل یک سری از بلوک های تدریس شدید ، چهار روزه است که در سایت در باغ وحش Bristol ، و فعالیت های آموزش از راه دور انجام می شود که از طریق اینترنت انجام می شود. ساختار این دوره به گونه ای طراحی شده است که دانشجویان پاره وقت و بین المللی می توانند در کنار همکاران تمام وقت در دوره شرکت کنند.

برخلاف اکثر دوره های دانشگاهی ، ما از ژانویه شروع می کنیم و این بدان معنی است که می توانیم از حیات وحش بهار و تابستان برای یادگیری عملی و دستی استفاده کنیم.

با وجود بسیاری از عناصر نظری این دوره که بصورت آنلاین تحویل داده می شود ، شما قادر خواهید بود مهارت های عملی خود مانند تکنیک های نظرسنجی ، شناسایی گونه ها ، حفاظت از جامعه ، تجزیه و تحلیل انتقادی ، شبکه سازی ، مدیریت پروژه ، کار گروهی و رهبری را در طول چهره توسعه دهید. بلوک های تدریس رو در رو ، با هدایت تیمی از متخصصین محافظه کار و دانشگاهیان.

زمان مطالعه

به دنبال یک بلوک استقرایی شش روزه ، در هشت بلوک تدریس چهار روزه شرکت خواهید کرد که در طول سال پخش می شوند. این جلسات تمام وقت و فشرده است. هر یک از چهار ماژول آموزش داده شده شامل شصت ساعت زمان تماس چهره به چهره و دوازده ساعت تحویل آنلاین است.

ارزیابی

هر ارزیابی ماژول به طور خاص طراحی شده است که به شما امکان می دهد مهارت های عملی و درک عملی خود را توسعه داده و اشتغال خود را پس از فارغ التحصیلی افزایش دهید. آنها معمولاً به صورت مینی پروژه ها عمل می كنند و از شما می خواهند كه در فنون پیشرفته در زمینه حفاظت از حیوانات وحشی تسلط داشته باشید و اثربخشی آنها را در شرایط مختلف ارزیابی كنید. این پروژه ها شامل ارائه ، اوراق بهادار و گزارش ها است. هیچ امتحان رسمی کتبی وجود ندارد.

شرایط ورود

شما نیاز خواهید داشت:

 • مدرک افتخارات خوب (حداقل 2: 2) در موضوعی که شامل یک پایه اساسی در زمینه های حفاظت ، محیط زیست و علوم زیست محیطی است ، یا
 • معادل آن ، از یک موسسه شناخته شده خارج از کشور ، یا
 • حداقل سه سال تجربه کار در بخش محیط زیست ، به ویژه در مناطقی که مربوط به حفاظت از تنوع زیستی است.
 • اگر زبان انگلیسی زبان اول شما نیست ، از شما خواسته می شود آژانس مرزی انگلیس و دانشگاه ها حداقل شرایط زبان انگلیسی مانند:
 • آزمون بین المللی زبان انگلیسی (IELTS) 6.5 به طور کلی با حداقل 5.5 در کلیه مؤلفه ها
 • قبل از ارائه مکانی در این دوره از کلیه متقاضیان مصاحبه می شود.
پشتیبانی زبان انگلیسی

اگر شرایط تحصیلی را رعایت کنید اما برای بالا بردن مهارت های زبانی خود به سطح مورد نیاز ، نیاز به پشتیبانی بیشتری دارید ، ممکن است بتوانید در یکی از دوره های قبل از دوره انگلیسی ما شرکت کنید. دانشجویانی که دوره با موفقیت را پشت سر می گذارند می توانند بدون گرفتن مدرک IELTS یا معادل آن ، در دوره انتخابی خود ادامه دهند.

شغل / تحصیلات بیشتر

این دوره با طیف گسترده ای از ذینفعان بخش های مشاوره زیست محیطی و بخش های خیریه تدوین شده است. ما از بازخورد آنها استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم مهارتهایی که کارفرمایان به دنبال آن هستید ، کسب می کنید. پس از اتمام دوره ، شما به طرز شگفت انگیزی قرار می گیرید تا به دنبال کار در سازمان های حفاظت ملی و بین المللی و مشاوره های زیست محیطی ، آژانس های دولتی یا حتی برای ایجاد سازمان های غیر دولتی خود باشید.

شما ممکن است انتخاب کنید که تحقیقات حفاظت خود را ادامه دهید یا به مطالعات سطح دکترا بروید. این دوره همچنین به شما این امکان را می دهد که عضویت منفی در انستیتوی مدیریت محیط زیست شوید.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2019

درباره این دانشگاه

UWE Bristol is a University Alliance university with a common mission to make the difference to our cities and regions. We use our experience of providing high-quality teaching and research with real- ... اطلاعات بیشتر

UWE Bristol is a University Alliance university with a common mission to make the difference to our cities and regions. We use our experience of providing high-quality teaching and research with real-world impact to shape higher education and research policy for the benefit of our students and business and civic partners. We innovate together, learn from each other and support every member to transform lives and deliver growth. اطلاعات محدود