کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای DMPC

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

مروری درجه

 • اعتبارنامه حسابرسان معتبر استرالیا و نیوزیلند و CPA استرالیا.
 • طراحی شده برای توسعه دانش و مهارت های پیشرفته برای عملیات حسابداری.
 • یکی از تنها پنج دانشگاه استرالیا برای ارائه مقدماتی حرفه ای CPA در یک درجه حسابداری.
 • توسعه مدیریت تحلیلی، مدیریت کسب و کار، حل مسئله و مهارت های ارتباطی.
 • کامل 150 ساعت قرار دادن صنعت به عنوان یک دوره انتخابی.
 • تمرکز بر روی زمینه های کلیدی مانند تجارت، مالیات، مدیریت مالی و عمل عمومی.
 • از طریق برنامه همکاران اجرایی، یک رهبر ارشد کسب و کار هدایت می شود.
 • شرایط تحصیلات عالی را برای مدرک پیشین واجب کنید و فقط در حدود 1.5 سال تحصیل کنید.
 • یک برنامه درسی را که توسط تحقیقات جهانی در حسابداری (1) شناخته شده است، مطالعه کنید.
 • مدرسه کسب و کار University of South Australia در بالاترین درصد در سراسر جهان رتبه بندی شده است (2) و به طور کلی پنج ستاره برای برتری در رتبه بندی ستاره QS ستاره 2019 اهدا شده است.
 • UniSA در 150 موسسه در جهان برای حسابداری و مالی (3) رتبه بندی شده است.
 • UniSA شماره 1 در SA برای نتایج کارهای کارشناسی ارشد در کسب و کار و مدیریت (4) است.

(1) برتری 2018 در تحقیقات برای استرالیا (ERA). (2) دانشکده تجارت UniSA یکی از ده موسسه در استرالیا و 187 در سطح جهان است که توسط EQUIS (از بیش از 16.500 در سراسر جهان) مورد اعتبار قرار می گیرد. EFMD ، اکتبر 2019. (3) 2019 QS Subject Rankings. (4) QILT: پرسشنامه تجربه دوره آزمون نتایج فارغ التحصیلان 2016-18 - شاخص اشتغال تمام وقت. دانشگاههای عمومی مستقر در SA فقط

عکس فوری

کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای شما را برای تمرین به عنوان یک حسابدار حرفه ای آماده خواهد کرد. شما تجزیه و تحلیل، مدیریت کسب و کار عمومی و مهارت های حل مسئله را توسعه خواهید داد و درک جامع از عمل حسابداری را به دست خواهید آورد.

مطالعات شما بر حسابداری مالی، مدیریت، امور مالی، قانون تجاری، قانون مالیات و حسابرسی تمرکز خواهد کرد. شما مطالعه مطالعات معاصر و مطالعات موردی واقعی را با فرصت برای تکمیل قرار دادن صنعت در استرالیا و یا خارج از کشور مطالعه خواهید کرد. شما فارغ التحصیل می شوید که به خوبی برای مسوولیت های جهانی کار می کند، در زمینه هایی مانند تجارت، مالیات، مدیریت مالی، و عموم مردم شناخته شده است.

مدارس تابستانی و زمستانی ما ارائه مطالعات هیجان انگیز و فرصت های یادگیری را ارائه می دهند. با گزینه هایی مانند فشرده سازی و کارآموزی، می توانید بار تحصیلی خود را در طول سال به شما گسترش دهید و فرصت های تبادل خود را افزایش دهید.

اگر قبلا دارای مدرک کارشناسی یا یکی دیگر از مدارک مربوطه هستید، می توانید واجد شرایط پیشرفت تحصیلی و تکمیل این مدرک در 1.5 سال باشید.

آنچه را یاد می گیرید

در حسابداری کارشناسی ارشد حسابداری، شما پنج دوره اصلی و نه دوره های تخصصی حسابداری را مطالعه خواهید کرد. شما با استفاده از مطالعه در زمینه های حسابرسی، مالیات، حسابداری مدیریت و امور مالی شرکت ها، پایه های جامع را در آخرین روش های حسابداری کسب خواهید کرد. شما همچنین به عنوان بخشی از مطالعات خود دو گزینه را مطالعه خواهید کرد. یکی از گزینه های انتخابی شما یک نمایشگاه 150 ساعته در استرالیا یا خارج از کشور است.

چرا استاد حسابداری حرفه ای

دانشکده بازرگانی University of South Australia یکی از بزرگترین تامین کنندگان پیشرو در حسابداری و آموزش مالی در استرالیا و آسیا است و در سطح بالای یک درصد در سطح جهان قرار دارد.

شما درک پیشرفته ای از عملیات حسابداری و توسعه تجزیه و تحلیل، مدیریت کسب و کار، حل مسئله و مهارت های ارتباطی به دست خواهید آورد. صنعت ما کارکنان آموزش را با کارکنان حرفه ای پیشرو تجربه کرد و اطمینان حاصل کرد که دانش شما در حرفه شما به نیازهای پویای صنعت حسابداری برسد.

همچنین شما می توانید به عنوان بخشی از مطالعات کارشناسی ارشد خود در سطح حرفه ای برنامه CPA با CPA استرالیا شرکت کنید. شما با مدرک فوق لیسانس کاملاً معتبر CPA استرالیا و حسابداران خبره استرالیا و نیوزیلند فارغ التحصیل خواهید شد.تجربه دانشجویی غنی سازی

تحویل انعطاف پذیر و فرصت های خارج از برنامه درسی ما متناسب با سبک زندگی شما ، شیوه یادگیری و علاقه های شغلی شما طراحی شده است. می توانید از دوره های فشرده مدرسه تابستان و زمستان ، فرصت های مربیگری و شبکه سازی با صنعت و توسعه مهارت های رهبری بهره مند شوید. همچنین می توانید Pathways یادگیری شتاب را کشف کنید و از مرکز دانشجویی تجارت ما به دنبال پشتیبانی برنامه باشید.

* دانشکده بازرگانی UniSA یکی از فقط ده موسسه در استرالیا و 187 در سطح جهان است که توسط EQUIS (از بیش از 16.500 در سراسر جهان) معتبر شناخته می شود. EFMD ، اکتبر 2019.

شغل شما

فارغ التحصیلان این رشته از طیف وسیعی از مهارت ها و دانش تخصصی خود برای استفاده از نقش های مدیریتی در سطح محلی و خارج از کشور استفاده می کنند.

شما می توانید نقش هایی مانند حسابدار ارشد، مشاور مالیاتی شرکت، مشاور کسب و کار، مشاور و مشاور مالیاتی و حسابداری مدیریت در زمینه هایی مانند:

 • حسابرسی
 • مشاوره کسب و کار
 • گزارش مالی
 • حسابداری مدیریت
 • مالیات

ارتباطات واقعی در جهان

کارکنان آموزش ما صنعت با تجربه و حفظ ارتباط نزدیک با سازمان های حرفه ای پیشرو مانند CPA استرالیا و حسابداران املاک و مستغلات استرالیا و نیوزیلند. این همکاری تضمین می کند که دانش شما در حرفه شما به نیازهای دینامیک صنعت برسد و شرایط تحصیل شما مرتبط و قابل اجرا باشد.

در حالی که تحصیل می کنید می توانید تجربه صنعت با ارزش را از طریق قرار دادن صنایع در استرالیا یا یک تجربه تحصیلی بین المللی از طریق بیش از 60 شریک مبادلات در آسیا، اروپا، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی دریافت کنید. پیوندهای ما با تسهیلات تحقیقاتی UniSA اطمینان حاصل می کند که یادگیری شما به آخرین فن آوری ها، نظریه ها و برنامه های کاربردی دانش متصل است.

قرار دادن و کارآموزی شکاف بین تحصیل و کار را از بین می برد. ارتباطات ما با صنعت باعث ایجاد فرصت هایی برای رشد شما می شود. این تجربیات، اعتماد به نفس در دنیای کسب و کار را ایجاد می کند و به شما یک امتیاز رقابتی می دهد.

فارغ التحصیلان این رشته از طیف وسیعی از مهارت ها و دانش تخصصی خود برای استفاده از نقش های مدیریتی در سطح محلی و خارج از کشور استفاده می کنند.

شما می توانید نقش هایی مانند حسابدار ارشد، مشاور مالیاتی شرکت، مشاور کسب و کار، مشاور و مشاور مالیاتی و حسابداری مدیریت در زمینه هایی مانند:

 • حسابرسی
 • مشاوره کسب و کار
 • گزارش مالی
 • حسابداری مدیریت
 • مالیات

مجوز رسمی و شناخت حرفه ای

این برنامه توسط حسابرسان معتبر استرالیا و نیوزیلند مورد تایید قرار گرفته و شرایط آموزشی را برای ورود به برنامه حسابداران مجوز پذیرفته است.

این برنامه توسط CPA استرالیا تایید شده و شرایط آموزشی را برای ورود به برنامه CPA ارضاء می کند.

آخرین به روز رسانی دسامبر 2019

درباره این دانشگاه

The University of South Australia is a progressive and globally-engaged university, ranked in the top 10 universities in Australia* and awarded five QS Stars for Excellence. With nearly 32,000 student ... اطلاعات بیشتر

The University of South Australia is a progressive and globally-engaged university, ranked in the top 10 universities in Australia* and awarded five QS Stars for Excellence. With nearly 32,000 students, including more than 5,500 international students, it provides a unique educational journey that combines five-star teaching# and real-world experience. *Ranked 9th – 2018 Times Higher Education World University Rankings Rated five stars for Teaching – 2017 QS Stars Ratings اطلاعات محدود
آدلاید , آدلاید , آدلاید , آدلاید + 3 بیشتر کمتر