کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای (MPAC)

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای (MPAC)

برنامه حسابداری کارشناسی ارشد حسابداری (MPAC) یک مطالعه جامع در زمینه حسابداری ارائه می دهد. این برنامه تحصیلات پیشرفته را برای افرادی که مشغول به کار یا مشاغل حرفه ای در حسابداری عمومی، صنعت و دولت هستند، ارائه می دهد.

دوره های مورد نیاز هسته

  • حسابداری مدیریتی
  • حسابداری مالی - نظریه و تحلیل
  • سیستم های اطلاعات حسابداری پیشرفته
  • نظریه مالی مالیاتی و تحقیق
  • حسابرسی ADVANCED
  • بررسی تقلب
  • قانون ها Comercial

پذیرش مورد نیاز

اعطای کامل به استاد برنامه حسابداری حرفهای ممکن است به متقاضی اعطا شود که:

- دارای مدرک کارشناسی شده است که به طور کامل توسط یکی از آژانس های اعتباربخشی شناخته شده به رسمیت شناخته شده است و مطابق با تمام الزامات دیگر برای پذیرش در دانشکده تحصیلات تکمیلی.

- دارای GPA 2.75 در تمام دوره های حسابداری، بدون درجه کمتر از "C" در دوره های زیر: حسابداری متوسطه (6 ساعت)، حسابداری مالی، حسابداری هزینه، حسابرسی، حسابداری پیشرفته و حسابداری صندوق.

- دارای GPA 3.0 در تمام دوره های فوق لیسانس، بدون دوره های حسابداری.

- دارای مهارت نوشتن است که توسط نمرات حداقل 3.5 در جزء تحلیلی GMAT و یا 3.0 در ارزیابی کالج آزمون مهارت های علمی (CAAP) نوشته شده است.

- GPA 3.0 در تمام دوره های اصلی کسب و کار، بدون درجه کمتر از "C" برای 15 ساعت از دوره های زیر: سیستم های حسابداری، امور مالی، اصول مدیریت، مدیریت استراتژیک، و اصول بازاریابی (هر 3 ساعت).

- دارای نمره حداقل 380 تست پذیرش مدرک کارشناسی ارشد (GMAT) است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Delta State University, College of Business دانشگاه ایالتی دلتا از سال 1925، سالی که موسسه برای اولین جلسه منظم خود باز کرد، ارائه دوره های آموزشی در کسب و کار را ارائه می دهد. پیشنهادات دوره ای در طو ... اطلاعات بیشتر

Delta State University, College of Business دانشگاه ایالتی دلتا از سال 1925، سالی که موسسه برای اولین جلسه منظم خود باز کرد، ارائه دوره های آموزشی در کسب و کار را ارائه می دهد. پیشنهادات دوره ای در طول خطوط اداری در سال 1928 زمانی که یک وزارت بازرگانی تشکیل شد، سازماندهی شد. نام بخش تعدادی بار تغییر کرده است، هر تغییری که منعکس کننده گستره وسیعی در ارائه و اهداف است. وزارت بازرگانی در سال 1944 بخش آموزش تجارت را تغییر داد؛ در سال 1948 به وزارت بازرگانی تغییر یافت؛ در سال 1958 بخش بازرگانی و اقتصاد را تغییر داد؛ در سال 1969، نام به مدرسه کسب و کار تغییر یافت. و در سال 1999، نام به کالج تجارت تبدیل شد. برنامه های تحصیلی ارائه شده در کالج شامل مدرک لیسانس کسب و کار در رشته های حسابداری، سیستم های اطلاعات کامپیوتری، امور مالی، کسب و کار عمومی، بیمه و املاک، مدیریت، بازاریابی و اداری می باشد؛ مدرک کارشناسی علوم در رشته تحصیلی با مدرک کارآموزی برای کسانی که علاقه مند به تبدیل شدن به معلمان هستند؛ و کارشناسی ارشد هواپیمایی تجاری با رشته های اصلی در مدیریت حمل و نقل هوایی و عملیات پرواز است. همه برنامه های درجه ملی معتبر هستند. مأموریت برای تهیه دانش آموزان برای بازار با ارائه فرصت های آموزشی به چالش کشیدن. چشم انداز خدمات به جامعه، حرفه ما و دانشگاه جنبه حیاتی مأموریت کالج است. با پرورش روابط تعاونی با کسب و کار و صنعت، سازمان های خدماتی و سایر موسسات، کالج همچنان پویا و فعالیت های مرتبط با آن باقی خواهد ماند. اطلاعات محدود