کارشناسی ارشد حسابداری ، حسابرسی و کنترل - تخصص حسابداری و حسابرسی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

آیا می خواهید در شعبه حسابداری ، حسابرسی یا اطمینان نقش محوری ایفا کنید؟ برنامه حسابداری ، حسابرسی و کنترل تعاملی در دانشکده اقتصاد اراسموس شما را برای انجام همین کار آماده می کند. این مهارت را به شما می دهد تا از طریق جمع آوری ، ارائه و ارزیابی انتقادی کلیه داده های مربوطه شفافیت لازم را به ذینفعان ارائه دهید.
استاد حسابداری و حسابرسی همچنین راه شما برای دستیابی به برنامه تحصیلات تکمیلی است که شما را قادر می سازد به عنوان یک حسابدار خبره (حسابرس عمومی مجاز) ، به زبان هلندی تبدیل شوید: 'Registeraccountant'. این کلیه جنبه های نظری و عملی جمع آوری ، طبقه بندی ، جمع بندی ، تجزیه و تحلیل و استفاده از داده های مالی در سازمان را در بر می گیرد. در تکالیف مقاله و مباحث گروهی نه تنها شما را با تکنیک ها و چارچوب های نظری مرتبط با حسابداری و حسابرسی آشنا نمی کنیم ، بلکه یک دیدگاه انتقادی و مستقل نسبت به این زمینه جذاب را تحریک می کنیم.

آیا این انتخاب مناسب شماست؟

آیا شما یک شمارنده شمارنده و چشم به آنچه در پشت واقعیت ها و ارقام نهفته است هستید؟ آیا شما در اخبار از رسوائیهای شرکتی پرده بر دارید و تلاش می کنید؟ آیا قصد یک حرفه بین المللی را دارید؟ برنامه حسابداری و حسابرسی شما را به آنجا می رساند.

اگر دارای ویژگی های زیر هستید، در موقعیت خوبی قرار دارید که برای برنامه درخواست کنید:

  • شما از وظایف کمی لذت می برید و در آنها خوب است.
  • لیسانس شما به شما یک زمینه مناسب در آمار و همچنین حسابداری و گزارشگری مالی داده است.
  • مهارت های اجتماعی و کیفی شما را قادر می سازد تا نتایج خود را به روشنی بیان کنید و در تیم ها کار کنید.
  • از نظر طبیعت شما موردی، انتقادی و دقیق است.

چرا مطالعه حسابداری و حسابرسی در روتردام؟

در مدرسه اقتصاد اراسموس، شما خود را در یک شهر قرار می دهید که در آن همه شرکت های حسابرسی متوسط ​​و بزرگ قرار دارند. شبکه وسیع و فعال ما را به دانش نظری و مهارت های عملی که از این برنامه به دست می آورید، اضافه کنید و می دانید این محل برای شروع زندگی حرفه ای بین المللی است.
ما به قدرت تجربه ایم در حقیقت، ما از کارفرمایان در همه جا به خوبی شناخته شده و قدردانی می کنیم و این رویکرد دستوری یکی از مواردی است که برنامه های حسابداری ما را متمایز می کند.

مطالعه حسابداری و حسابرسی در دانشکده اقتصاد ارمسموس برای:

  • درک عمیق هر جنبه ای از حسابداری و حسابرسی
  • مهارت ها برای ارائه ذینفعان با اطلاعات مرتبط و قابل اعتماد
  • یک برنامه درسی تعاملی و مبتنی بر عمل است
  • یک برنامه بین المللی متمرکز

علاوه بر این، مدرسه اقتصاد اراسموس خود را از دیگر دانشگاه ها متمایز می سازد با این واقعیت که در ابتدای برنامه، ما دوره های آموزشی دانش آموزان را برای نوشتن، ارائه و درخواست شغل ارائه می دهیم. این دوره ها توسط هر یک از شرکت های Big4 ارائه می شود که همچنین به شما امکان می دهد که بیشتر در مورد آنها بیشتر بدانید.

برای دانش آموزان عالی ما دارای مدرک کارشناسی ارشد PwC است که به شما در زمینه رزومه کاری شما کمک می کند. استاد افتخاری با ترکیب منحصر به فرد تئوری و عمل در حسابداری، حسابرسی و کنترل مشخص می شود. یک بنیاد قوی در امور مالی به عنوان یک ویژگی اضافی برای افزایش فرصت های شغلی خود اضافه شده است. برنامه در همکاری نزدیک با PwC توسعه یافته است و شامل تعامل قابل ملاحظه ای با جامعه تجاری از طریق سخنرانان مهمان، پروژه هایی با تمرینکنندگان، بازی های تجاری، اجتماعی شدن بیش از نوشیدنی و فرصت های کارآموزی است.

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

Based in Rotterdam, the economic and logistics centre of Europe, Erasmus School of Economics is one of the world’s leading academic institutions. The school has a long-standing tradition of high-quali ... اطلاعات بیشتر

Based in Rotterdam, the economic and logistics centre of Europe, Erasmus School of Economics is one of the world’s leading academic institutions. The school has a long-standing tradition of high-quality education and research. اطلاعات محدود
از وب سایت مدرسه دیدن کنید