کارشناسی ارشد توسعه املاک و مستغلات و سرمایه گذاری

این برنامه از مطالعه نشان دهنده تغییرات هیجان انگیز در آموزش دانشگاهی و در این حرفه محیط ساخته شده است که در سال های اخیر رخ داده است. فلسفه این برنامه در یک رویکرد انعطاف پذیر برای حل مشکلات و توسعه دانشکده تحلیلی بر اساس، در حالی که ساختار ارائه می دهد انعطاف پذیری و طیف وسیعی از افراد اختیاری است. این برنامه با هم به ارمغان می آورد حرفه ای از رشته های مختلف در فرایند یادگیری برای تشویق تعامل و مطالعه یکپارچه.

هدف از این برنامه

برای بررسی توسعه املاک و مستغلات و پروژه های سرمایه گذاری در جهانی، زمینه های اقتصادی و مالی گسترده تر به منظور توسعه مهارت های تصمیم گیری موثر در سرمایه گذاری و توسعه پروژه برای گسترش توانایی های فارغ التحصیلان از طریق درک و تجزیه و تحلیل برخی از مناطق کلیدی در املاک و مستغلات.

مطالب این دوره

دانشجویان ملزم به مطالعه دروس اجباری زیر است.

اقتصاد توسعه و برنامه ریزی (20 واحد) کارشناسی ارشد پایان نامه (ساخته شده محیط زیست)) 40 کردیت ( مدیریت پروژه (20 واحد) ارائه محیط ساخته شده پایدار (20 واحد) املاک مدیریت دارایی (20 واحد) توسعه املاک و مستغلات و سرمایه گذاری (20 واحد) روش های پژوهش (20 واحد)

دانشجویان ملزم به انتخاب 20 واحد از این لیست از گزینه.

ساختمان توانبخشی و آسیب شناسی (20 واحد) اقتصاد ساخت و ساز (20 واحد) کاربردی مدیریت ساخت و ساز (20 واحد) کاربردی مدیریت پروژه (20 واحد) مدیریت ریسک (20 کردیت)

شرایط ورود

متقاضیان باید داشته باشد: درجه اول خوب در معماری، ساخت و ساز، نقشه برداری، مهندسی و یا برنامه ریزی PLUS عضویت شرکت های بزرگ از تایید طراحی، اموال و یا ساخت و ساز حرفه ای.

  • متقاضیان با درجه اول به صورت فردی در نظر گرفته.
برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 49 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Greenwich »

این دوره آنلاین, واقع در پردیس
Duration
1 - 2 
پاره وقت
تمام وقت
Price
12,100 GBP