کارشناسی ارشد تصویربرداری و نور در واقعیت گسترده - IMLEX

عمومی

شرح برنامه

برنامه چند رشته ای IMLEX تبدیل تصویر ، روشنایی و علوم رایانه را گرد هم می آورد. هدف از این برنامه آموزش متخصصانی است که علاوه بر درک نظری محکم از واقعیت مجازی ، در برنامه های واقعیت مجازی نیز دارای مهارت عملی قوی باشند. دانشجویان برنامه IMLEX از تخصص تحقیقاتی اروپا در کنار تخصص ژاپنی در زمینه تحقیق در زمینه واقعیت مجازی و روباتیک بهره مند می شوند.

کمیسیون اروپا و وزارت آموزش ، فرهنگ ، ورزش ، علوم و فناوری ژاپن (MEXT) IMLEX را به عنوان اولین مشارکت کارشناسی ارشد مشترک اراسموس Mundus با ژاپن انتخاب کرده اند.

برنامه IMLEX یک رویکرد چند رشته ای و ابتکاری را با ترکیب تصویربرداری ، روشنایی و فناوری اطلاعات ارائه می دهد. هدف این است که دانش آموزان را در فن آوری های پیشرفته ، روش ها و کاربردهای عملی با دو هدف آموزش دهیم: بهبود چشم انداز شغلی فارغ التحصیلان و رفع نیازهای صنعت و جامعه. دانش آموزان مهارت های حرفه ای و اجتماعی را در هر دو زمینه فرهنگی اروپا و ژاپن مفید خواهند ساخت. فارغ التحصیلان صلاحیت های زیر را دارند: واقعیت گسترده (XR): واقعیت افزوده ، مختلط و مجازی (AR ، MR ، VR). محیط های صنعتی با ربات ها و عناصر پیچیده. تصویربرداری؛ تفسیر؛ روشنایی

همه دانشجویان IMLEX تحصیل خود را در ماه سپتامبر برای دوره های اساسی ترم 1 در University of Eastern Finland : دوره های مقدماتی فوتونیک ، فناوری اطلاعات ، تصویربرداری و رباتیک.

برای ترم 2 ، دانشجویان مسیر خود را انتخاب می کنند: تصویربرداری محاسباتی در دانشگاه ژان مون ، یا نورپردازی در KU لوون. آهنگ مورد نظر هنگام پر کردن فرم درخواست از قبل مشخص می شود.

سال تحصیلی دوم ، ترم 3 ، در ماه اکتبر در ژاپن در دانشگاه صنعتی Toyohashi با مباحث روشنایی و XR / تصویربرداری محاسباتی و XR آغاز می شود.

ترم 4 به پایان نامه کارشناسی ارشد در یکی از دانشگاه های شریک یا صنعت اختصاص دارد.

این برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. دانشجویان برای یادگیری زبانهای محلی به ویژه ژاپنی ها تشویق می شوند.

125769_photo-1552871419-81ba9b1aa9c9.jpgلورنس Derks / Unsplash

که ما که هستیم؟

IMLEX توسط کنسرسیومی از چهار دانشگاه اجرا می شود:

University of Eastern Finland و دانشگاه صنعتی Toyohashi (ژاپن) ، دانشگاه Jean Monnet Saint-Etienne (فرانسه) و KU Leuven (بلژیک).

شرکای همکار ژاپنی دانشگاه Utsunomiya و Chiba هستند. این برنامه همچنین به عنوان همکار از جمله شرکت های پیشرو واقعیت مجازی به عنوان همکار ، از جمله پردازش نابغه ، دیسپلیکس ، و Brightware از فنلاند و همچنین شرکت چند ملیتی انویدیا برخوردار است.

چه کسی می تواند درخواست کند و چگونه؟

IMLEX از برنامه های افرادی که دارای مدرک لیسانس در فناوری اطلاعات ، علوم کامپیوتر ، مهندسی برق ، فوتونیک و یا در یک زمینه نزدیک هستند استقبال می کند. دوره درخواست ما از 2 دسامبر 2019 تا 22 ژانویه 2020 باز است و شما باید درخواست خود را بصورت الکترونیکی از طریق سرویس Studyinfo ارسال کنید.

هزینه آن چیست؟

هزینه کنسرسیوم برای دانشجویان کارشناسی ارشد IMLEX 4000 یورو برای دانشجویان کشورهای برنامه Erasmus * و 8000 یورو برای دانشجویان کشورهای همکار Erasmus **

*) کشورهای برنامه اراسموس کشورهای عضو اتحادیه اروپا ، جمهوری یوگسلاوی سابق مقدونیه ، ایسلند ، لیختن اشتاین ، نروژ و ترکیه هستند.

**) کشورهای همکار اراسموس به جز کشورهایی که در بالا ذکر شد ، سایر کشورها را شامل می شود.

برای دانشجویانی که متقاضی IMLEX هستند ، بورسیه های کارشناسی ارشد مشترک Erasmus Mundus (EMJMD) و بورس های IUEP وجود خواهد داشت که بر مبنای رقابت قابل استفاده است.

همکاری طولانی مدت

دانشگاه های کنسرسیوم IMLEX مدتهاست که در آموزش سطح کارشناسی ارشد همکاری می کنند. به عنوان مثال ، برنامه های کارشناسی ارشد CIMET و COSI بیش از 10 سال است که در حال انجام است و ما مفتخریم که می گویند فارغ التحصیلان ما حرفه های فوق العاده چشمگیری ایجاد کرده اند که بسیاری از آنها موفقیت شغلی خود را به برنامه ها نسبت می دهند!

University of Eastern Finland و دانشگاه فناوری Toyohashi یک برنامه کارشناسی ارشد دو رشته در علوم کامپیوتر و مهندسی را راه اندازی کرده اند. این DDP تجربه ارزشمندی در مورد چگونگی گرد هم آوردن فرآیندهای دانشگاهی اروپا و ژاپن داده است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... اطلاعات بیشتر

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio اطلاعات محدود
جونسو , كوپيو + 1 بیشتر کمتر