کارشناسی ارشد تدریس موسیقی (لس آنجلس)

عمومی

شرح برنامه

لانگی اولین هنرستان بود که مدرک یک ساله معتبر را در برنامه های آموزشی ال سیستمما قرار داده بود که از طریق آموزش موسیقی فشرده زندگی کودکان را در جوامع محروم تغییر می دهد. این برنامه برای هنرمندان الهام گرفته از همه زمینه های موسیقی - کلاسیک ، پاپ ، جهانی ، فولکلور ، جاز ، ساز ، آواز ، رهبر ارکستر و ... آزاد است.

MAT تحصیلات تکمیلی منحصر به فرد و قدرتمندی را در زمینه عملکرد ، آموزش و عدالت اجتماعی ارائه می دهد. دانشجویان به دانشکده MAT ، از جمله نوازندگان برجسته لس آنجلس و محققان برجسته موسیقی و آموزش و پرورش دسترسی دارند. فارغ التحصیلان MAT مجوز اولیه تدریس خود را در کالیفرنیا کسب می کنند و از تدریس در سیستم مدارس دولتی بهره مند می شوند.

با اندازه کلاس صمیمی 12-15 ، Longy یک محیط یادگیری شخصی را ارائه می دهد که نوآوری را تشویق می کند و توجه فردی تر را ممکن می کند. به فارغ التحصیلان MAT جواز تدریس تک موضوعی K-12 در موسیقی کالیفرنیا اعطا می شود.

141483_LongySchoolofMusic24.jpg

مناطق عمده

  • برنج
  • ترکیب بندی
  • انجام
  • جاز / جهانی / عامیانه
  • تیراندازی
  • پیانو
  • رشته های
  • عملکرد آوازی
  • وود ویندوز

سطح: فارغ التحصیل
مدت زمان: 1 سال

درخواست مورد نیاز

استرس در مورد برنامه ها را متوقف کنید. روند بدون مانع ما را امتحان کنید:

درخواست رایگان است هر کس سزاوار فرصتی است که آرزوهای خود را دنبال کند.
بدون نیاز به ممیزی موسیقی را که به بهترین وجه نمایانگر هنر شماست اجرا کنید و آن را با لباسهایی انجام دهید که احساس شکست ناپذیری در شما ایجاد کند.
جدول زمانی خود را انتخاب کنید. ما گزینه Early Action را اضافه کردیم!
زمان را با ما برنامه ریزی کنید. ایمیل ، تماس ، بزرگنمایی ، WhatsApp. ما برای شما اینجا هستیم

کلیه متقاضیان باید مدرک لیسانس را از یک موسسه معتبر و دارای تخصص در آموزش موسیقی یا موسیقی دریافت کنند. همچنین متقاضیانی را که دارای مدرک لیسانس در یک رشته دیگر با تمرکز موسیقی هستند ، در نظر خواهیم گرفت. دانشجویان باید قبل از MAT دوره های اصلی در تئوری موسیقی و تاریخ موسیقی را گذرانده باشند.

پرتفوی شنوایی شما ممکن است رسانه های دیگری راجع به اسناد ثانویه یا نمونه هایی از سوابق تدریس شما باشد. ما می خواهیم در مورد شما به عنوان یک هنرمند و مربی اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

نکات مهم درس

نوشتن و تفکر: دانشجویان MAT برای یک دوره مقدماتی فشرده یک هفته ای الگوبرداری شده پس از کارگاه نوشتن و تفکر امضای برد جمع می شوند. در اینجا آنها اعتقادات و فرضیات اصلی راجع به موسیقی و آموزش را بررسی می کنند و شروع به ایجاد حس جامعه در MAT می کنند.

دوره های اصلی: دانشجویان MAT موظفند چهار دوره در مقطع کارشناسی ارشد موسیقی و چهار دوره سطح تحصیلات تکمیلی را در آموزش شرکت کنند. این دوره ها به صورت موضوعی طراحی شده اند تا به سؤالات اساسی در مورد آموزش و یادگیری پاسخ دهند و توسط تحقیقات مبتنی بر تمرین طراحی شده اند.

آزمایشگاه تدریس: دانشجویان MAT ، که توسط دانشکده مقیم و مهمانان خارج از آن همراه هستند ، برای جلسات هفتگی تشکیل می دهند که کاربردهای مفاهیم و ایده هایی که در دوره های اصلی خود با آنها روبرو هستند را بررسی می کنند.

آموزش عملی: دانش آموزان MAT به عنوان تدریس کارورزی ، کلاس ها را طراحی و تدریس می کنند ، درک دانش آموز را ارزیابی می کنند و شیوه ها را برای انطباق با نیازهای دانش آموزان اصلاح می کنند. دانش آموزان MAT در کلاسهای مدرسه ، مراکز موسیقی محلی و هسته های الهام گرفته از ال سیستما تدریس می کنند.

دروس خصوصی: دانش آموزانی که در MAT ثبت نام کرده اند ، دروس خصوصی را در مورد ساز اصلی ، صدا ، آهنگسازی یا انجام کار با اعضای فیلارمونیک لس آنجلس و سایر نوازندگان حرفه ای مستقر در لس آنجلس انجام می دهند.

پروژه های تحقیقاتی: دانشجویان MAT برای تهیه دو پروژه تحقیقاتی نهایی همکاری نزدیکی با مربیان دانشکده دارند: یک نمایش مبتنی بر عملکرد و همچنین یک تحقیق علمی ، با محوریت تدریس و یادگیری در کلاس.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

The world needs music now more than ever. At Longy, we prepare students to become exceptional musicians who can engage new audiences inside and outside the concert hall, who can teach anyone, anywhere ... اطلاعات بیشتر

The world needs music now more than ever. At Longy, we prepare students to become exceptional musicians who can engage new audiences inside and outside the concert hall, who can teach anyone, anywhere, and who can use their artistry to change lives in communities around the world. Join us, and become the musician the world needs you to be. اطلاعات محدود
کمبریج , لس آنجلس + 1 بیشتر کمتر