کارشناسی ارشد تخصص مدیریت کسب و کار: روانشناسی بازار و تبلیغات

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

گروه هدف و مناطق برنامه

مدیران و مدیران پروژه که می خواهند شرکت ها را به سمت موفقیت در بازار سوق دهند ، نیاز به دانش عمیق از روابط روانشناختی تعیین کننده بازار و رفتار مشتری دارند. دانش آموزان در روانشناسی بازار و تبلیغات تخصص دارند تا درک روانشناختی بازارها و مشتریان را توسعه دهند که در نهایت موفقیت شرکت ها را تعیین می کند.

این استاد دانش دانش محور را انتقال می دهد که می تواند با اهمیت روزافزون مورد استفاده قرار گیرد ، به عنوان مثال در بازاریابی ، تحقیقات بازار ، مشاوره یا در زمینه های مختلف مدیریت محصول. روانشناسی بازار و تبلیغات تخصصی ترین بهینه است ، برای مثال:

 • مدیر بازاریابی
 • مدیر محصول
 • محقق بازار
 • کارشناسان ارتباطات
 • کارمندان فروش

البته مطالعه

مراحل حضور شما در دانشگاه ما
کارآمد و "دوستانه برای تعطیلات"
تقریباً هر 4 تا 6 هفته ، معمولاً از پنجشنبه تا یکشنبه ، دانشجویان در محل های اشتاینبیس (برلین ، مونیخ ، اشتوتگارت) روانشناسی تجارت را مطالعه می کنند.

خودآموزی شما در استاد
این کار را انجام دهید! پیشاپیش ، دانش آموزان اطلاعات مفصلی درباره مرحله حضور در آینده و همچنین مطالب خودآموزی و / یا وظایف خود از مدرسان ، که قرار است از طریق سمینار انجام شوند ، دریافت می کنند.

امتحانات شما در حین تحصیل
همیشه آنچه را می دانید بدانید. پس از هر مرحله حضور ، کار انتقال یا امتحان نوشته می شود. یک کار انتقال بین 5 تا 8 صفحه است ، امتحان 60 دقیقه طول می کشد.

پروژه نوآوری شما
پروژه نوآوری در گروه های کوچک 2 تا 3 دانش آموز پردازش می شود ، دو بار ارائه می شود و به صورت کتبی کار می شود. سپس توسعه کتبی پروژه نوآوری (تقریباً 15 صفحه) و مستندات کتبی ارائه pitch را ارسال کرده و می توانید آن را به عنوان یک پروژه تحقیقاتی دانشجویی حساب کنید.

پروژه انتقال شما برای تمرین
انتقال تصویر. پروژه انتقال شما برای فارغ التحصیلی. پروژه انتقال شامل کار مطالعه پروژه (PSA) ، کار مطالعه (SA) و پایان نامه است.

امتحان نهایی شما در مقطع کارشناسی ارشد علوم
از ایده های خود دفاع کنید. امتحان نهایی شامل ارائه و دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد است.

سفرهای شما در طول تحصیل است
علاوه بر سفرهای اختیاری Steinbeis SMI به خارج از کشور (به برگه حقایق مراجعه کنید) ، می توانید IOM را در صورت تمایل به بزرگترین کنفرانس جهانی برای محققان مدیریت ، نشست سالانه آکادمی مدیریت ببرید. این کنفرانس هر ساله در نیمه اول آگوست در ایالات متحده یا کانادا برگزار می شود. از طرف دیگر ، می توانید از IEC برای سازماندهی اقامت در دانشگاه مشهور شریک هند در بنگلور استفاده کنید.

روباه / پیکسل

درخواست

شما می توانید با ارسال کلیه اسناد لازم به آدرس ایمیل زیر به ما بصورت آنلاین مراجعه کنید:

studentinfo@Steinbeis-IEC.de

مدارک زیر درخواست می شود:

 • فرم درخواست
 • گواهی لیسانس
 • گواهی لیسانس
 • CV به صورت جداول (امضا شده)
 • عکس اخیر
 • گواهی صادرات

درخواست کامل شما باید حداکثر 4 هفته قبل از شروع دوره دریافت شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

With innovative and transfer oriented study as well as certificate programmes the Institute of Executive Capabilities (IEC) strengthens the capability of employees and executives to handle increasing ... اطلاعات بیشتر

With innovative and transfer oriented study as well as certificate programmes the Institute of Executive Capabilities (IEC) strengthens the capability of employees and executives to handle increasing performance requirements based on future oriented competences, mindsets and practices. اطلاعات محدود
برلین , مونیخ + 1 بیشتر کمتر