کارشناسی ارشد تحقیقات (هنرهای MRes)

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد تحقیقات (هنرهای MRes) یک مدرک تحصیلی است که به طور خاص با هدف سازندگان ، طراحان و متفکرانی که مایل به انجام یک مطالعه مستقل ، انتقادی و خلاق در درون و در سراسر رشته های ارائه شده از دانشگاه هستند ، می باشد.

کارشناسی ارشد تحقیق

برنامه کارشناسی ارشد ما (هنر MRes) با هدف توسعه مهارت های تحقیق شما و آماده سازی مناسب برای مطالعه دکترا است.

ما فرصتی را در اختیار افراد با طیف وسیعی از سوابق خلاق و دانشگاهی قرار می دهیم که از فرهنگ سازندگان برای پیشبرد شیوه های نوین پژوهشی در هنرها قدردانی کنند.

طول دوره

 • 1 سال (تمام وقت ، 45 هفته)
 • 2 سال (پاره وقت ، 90 هفته)

فلسفه دوره

MRes Arts یک پایه منحصر به فرد برای تحقیقات خلاقانه در هنر ، رسانه ، طراحی و معماری ارائه می دهد. از شما می خواهد که در یک کار تحقیقاتی مسئولانه از نظر اجتماعی و اخلاقی شرکت کنید تا جایی که بخش اصلی تحقیق را اشغال می کنید تا روش های جدیدی از جستجو ، خواندن و درک تعامل ما با چیزها ، محیط و یکدیگر را توسعه دهید. شما با تأکید بر دانش و مهارت های مورد نیاز برای مطالعه دکتری ، برنامه مطالعاتی را دنبال خواهید کرد که ترکیبی از رویکردهای عملی و نظری در فرهنگ سازی و سازنده است.

شما با در نظر گرفتن تخصص های متنوع در سراسر دانشگاه هنر بورنموث ، در توسعه حوزه انضباطی یا تحقیقاتی متقابل خود مورد حمایت قرار خواهید گرفت. شما در تئوری ها ، روش ها و شیوه های تحقیق از طریق مطالعه مستقل و یک برنامه آموزش داده شده از سخنرانی ها ، سمینارها و کارگاه های آموزشی ارائه شده توسط محققان و متخصصان شاغل در این زمینه ، تسلط خواهید یافت.

محور اصلی این دوره ، پروژه تحقیقاتی مستقل شما است که از پیشنهاد اولیه شما که به عنوان بخشی از درخواست شما ارسال شده است ، تهیه شده است. پروژه تحقیقاتی مستقل مستندات مربوط به کارهای عملی ، بازتاب انتقادی و متن سازی را در یک پایان نامه یکپارچه 15000-20،000 کلمه ترکیب می کند.

پس از اتمام دوره ، مهارت های فکری ، فنی و حرفه ای به دست خواهید آورد که به شما امکان می دهد تحقیقاتی با کیفیت بالا انجام دهید. این امر شما را برای مطالعه بیشتر در سطح دکترا (دکترا) یا به عنوان بخشی از پروژه های محور تحقیق در صنایع خلاق و فرهنگی آماده می کند.

به عنوان بخشی از دوره:

 • در خط مقدم رشته مورد بحث و گفتگو در تمرین و انتقاد فعلی شرکت کنید و شرکت کنید.
 • مهارت در تحقیق ، تجزیه و تحلیل ، مفهوم سازی ، استدلال ، ارائه و حل مسئله پیچیده را بدست آورید.
 • برای مطالعه دکتری اعتماد به نفس ایجاد کنید.
 • توسعه صلاحیت لازم برای آغاز و مدیریت پروژه های تحقیقاتی پیشرفته در صنایع خلاق و فرهنگی.

نحوه درخواست

برای درخواست ، باید فرم درخواست را در پرتال برنامه آنلاین ما تکمیل کنید. شما باید یک طرح پیشنهادی را درج کنید که زمینه مورد علاقه و تمرکز شما برای تحقیق و همچنین بیانیه شخصی را بیان می کند که انگیزه شما برای استفاده از این برنامه تحصیلی و هرگونه تجربه یا مهارت های مربوطه را توضیح می دهد. ما فقط می توانیم کاندیداها را با پروژه هایی که با تخصص کارکنان ما مطابقت دارد بپذیریم.

هدف ما مصاحبه با تمام متقاضیانی است که توانایی موفقیت در دوره را نشان می دهند. مصاحبه ها برای ارزیابی اینکه آیا مهارت ها و توانایی های لازم را دارید و اینکه آیا این برنامه با علایق و آرزوهای شما مناسب است استفاده می شود.

مهلت درخواست

برنامه های کاربردی برای ورود به سال 2020 باز است.

می توانید از ماه نوامبر درخواست دهید و مهلت مشخصی برای برنامه ها وجود ندارد.

شایان ذکر است متقاضیان خارج از کشور که شهریه کامل شهریه را تا اول آگوست پرداخت می کنند ، 10٪ تخفیف دریافت می کنند.

ما شما را تشویق می کنیم زودتر درخواست کنید تا وقت خود را برای ساماندهی محل اقامت و ترتیب ویزا (در صورت لزوم) قبل از ثبت نام کنید.

شرایط ورود

ما برنامه های دانش آموزان با طیف وسیعی از مدارک تحصیلی را تشویق می کنیم و از همه سوابق تحصیلی از دانشجویان استقبال می کنیم. ما دانش و مهارتهای شما در خارج از کلاس و همچنین مدارک تحصیلی قبلی شما را در نظر خواهیم گرفت.

متقاضیان انگلستان

 • شما معمولاً دارای مدرک لیسانس (Hons) با درجه 2.1 یا بالاتر می باشید و یا دارای مدرک معادل انگلیس یا بین المللی در موضوع انتخاب شده یا یک رشته مرتبط می باشید.

متقاضیان خارج از کشور

برای متقاضیان خارج از کشور ، ما طیف وسیعی از مدارک زبان انگلیسی را قبول می کنیم ، از جمله مدارک زیر برای دوره های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد معماری (MArch):

 • گواهینامه کمبریج گواهی پیشرفته انگلیسی (CAE) درجه C
 • گواهی کمبریج مهارت انگلیسی به زبان انگلیسی (CPE) درجه C
 • گواهی دستیابی به زبان انگلیسی (صفحه لندن) سطح 5 یا 6
 • نمره آیلتس 6.5 یا بالاتر
 • پیرسون PTE نمره 54 و بالاتر ، در هر مؤلفه نمره 51 است.
 • نمرات آیلتس ، پیرسون و تافل باید در زمان شروع دوره معتبر ، کمتر از دو سال باشند.

ما همچنین ممکن است نمرات TOEFL iBT از 80 یا بالاتر را برای ورود به دوره های مدرک قبول کنیم. با این حال ، ما یکی از مدارک فوق را ترجیح می دهیم.

TOEFL یک تست انگلیسی انگلیسی است و به عنوان یک تست امن زبان انگلیسی (SELT) برای متقاضیان درجه 4 ویزا طبقه بندی نمی شود.

صلاحیت ها و تجربه های جایگزین

 • در صورت وجود مدارک کافی ، متقاضیان غیر از مدارک تحصیلی مورد نیاز برای ورود در نظر گرفته می شوند که نشان می دهد آنها توانایی تحقق اهداف دوره تحصیلی و دستیابی به استاندارد جایزه نهایی را دارند.
 • همچنین از افراد دارای مدارک تحصیلی دیگر یا تجربه کار استقبال می شود که دانش و مهارت های مناسب برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را نشان می دهد.

* این دوره در معرض اعتبار است و از سال 2020 شروع می شود

آخرین به روز رسانی ژوئن 2020

درباره این دانشگاه

Established in 1883 as a specialist institution, Arts University Bournemouth is a leading university offering high quality specialist education in art, design, media and performance across the creativ ... اطلاعات بیشتر

Established in 1883 as a specialist institution, Arts University Bournemouth is a leading university offering high quality specialist education in art, design, media and performance across the creative industries. We’re passionate about the creative subjects we teach and continue to encourage curiosity, risk-taking and adventure in exploring and pushing subject knowledge and its boundaries. اطلاعات محدود