کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل کسب و کار

عمومی

2 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

برنامه ای برای ورود شما به دنیای آنالیز داده ها

تحلیلگران مشاغل به عنوان یک پل ارتباطی بین کارکردهای تجاری و تجاری ، نقش مهمی در هدایت مشاغل از طریق محیط امروزی اختلال دیجیتال ، تجزیه و تحلیل و استفاده از داده ها برای هدایت تحول دیجیتالی ، تعریف مجدد از تجربه مشتری و ارائه نتایج سودآور ایفا می کنند.

برنامه کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل تجارت (MSBA) برنامه درسی منحصر به فردی را ایجاد می کند که از طریق تعامل با شرکای صنعت پیشرو شکل می گیرد تا نیازهای صنعت واقعی را منعکس کند. ماژول های برش مانند Analytics و Learning Machine در تجارت درک فن آوری هایی را انجام می دهند که در آینده بر محیط های تجاری تأثیر می گذارد. یک رویکرد عملی عملی همراه با فرصت های کارآموزی با رهبران صنعت ، دانشجویان MSBA را قادر می سازد که از کلاس به کار دیگری با راحتی بپردازند.

این برنامه با همکاری SCSE (دانشکده علوم محاسبات و مهندسی کامپیوتر) و SPMS (دانشکده علوم فیزیکی و ریاضی) NTU تهیه شده است ، این برنامه همچنین به شرکت کنندگان امکان می دهد ماژول های متقاطع را برای سفارشی کردن عمق یادگیری در زمینه های مورد علاقه تهیه کنند.

این برنامه می تواند در برنامه تمام وقت (1 سال) یا در برنامه پاره وقت (1.5 سال تا 2 سال) به پایان برسد. این امر به شرکت کنندگان امکان می دهد تا برنامه ای را متناسب با نیازهای شغلی و سرعت یادگیری خود انتخاب کنند.

MSc Business Analytics Nanyang Technological University

بررسی اجمالی برنامه

MSc Business Analytics (MSBA) مشارکت کنندگان را قادر می سازد تا در حوزه تحلیلی تجارت برتر باشند. این برنامه درسی از طریق تدریس استراتژی تجارت و ابزارهایی برای ارزیابی بینش از تجزیه و تحلیل داده ها از طریق دوره هایی مانند هوش مصنوعی و داده های بزرگ در تجارت و مدیریت داده ها و تجسم ، یک حس قوی در تجارت ایجاد می کند. یادگیری این برنامه یک رویکرد بسیار کاربردی را اتخاذ می کند ، که دو پروژه به شرکت کنندگان امکان می دهد دانش کلاس را در موقعیت های تجاری دنیای واقعی به کار گیرند.

فارغ التحصیلان MSBA در موقعیتی می توانند نقش پیشرو پروژه های تحلیلی را در حوزه خود انجام دهند ، دو نفره را به عنوان سرپرست واحد تجاری و رهبری مشاغل تحلیلی در اختیار داشته باشند یا به عنوان مشاور حرفه ای با تخصص در حوزه تجارت فعالیت کنند.

برنامه بسیار انعطاف پذیر این امکان را برای دانشجویان فراهم می کند که برای این برنامه بصورت تمام وقت (1 سال) یا برنامه نیمه وقت (1.5 سال تا 2 سال) مطالعه کنند.

شرکت کنندگان تمام وقت برنامه MSBA ملزم به تکمیل 8 ماژول اصلی (شامل 2 پروژه) و 4 انتخاب کامل هستند. شرکت کنندگان در وقت پاره وقت برنامه MSBA موظفند 7 ماژول اصلی (شامل 2 پروژه) و 5 دوره انتخابی کامل را تکمیل کنند.

  • شرایط لازم برای فارغ التحصیلی: 36 واحد دانشگاهی
  • دوره کامل: 3 واحد دانشگاهی
  • نیم دوره: 1.5 واحد دانشگاهی

چرا کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل تجارت

از آنجا که سازمانها فن آوری های دیجیتالی را در مدلهای تجاری خود ادغام می کنند ، اهمیت آنالیز تجارت هیچگاه بیشتر نبوده است. تحلیلگران مشاغل به عنوان یک پل ارتباطی بین کارکردهای تجاری و تجاری ، نقش مهمی در هدایت مشاغل از طریق اختلال دیجیتالی ، تجزیه و تحلیل و استفاده از داده ها برای ایجاد تحول دیجیتالی ، تعریف مجدد از تجربه مشتری و ارائه نتایج سودآوری کسب و کار دارند. در دست یک تحلیلگر شغلی ماهر ، داده ها می توانند به یک مزیت رقابتی تبدیل شوند.

MSc Business Analytics (MSBA) به منظور بستن شکاف بین دانش فنی و تجاری برای استفاده موثرتر از داده ها در محل کار اعم از حوزه های مدیریت ، حسابداری ، بازاریابی ، امور مالی ، ارتباطات یا اداره طراحی شده است.

شركت كنندگان براي آينده تصميم گيري مبتني بر داده ها با يك برنامه برتر كه داراي نكات منحصر به فرد زير است آماده مي شوند:

پیوندها و تعامل های صنعتی قوی

MSBA از پشتیبانی و تعامل گسترده ای در این صنعت برخوردار است و بسیاری از شرکای پیشرو در صنعت ، برنامه های درسی را به واقعیت ها و نیازهای صنعت می پردازند. شرکای صنعت ما فرصت های پروژه و کارآموزی را فراهم می کنند و احتمال اینکه دانشجویان ما پس از فارغ التحصیلی بتوانند اشتغال داشته باشند را افزایش می دهند.

با محتوا محور آینده توسعه یافته است

برنامه درسی نوع اول MSBA دارای ماژول های برش مانند Analytics و Learning Machine در تجارت است که درک فن آوری هایی را ارائه می دهد که در آینده بر محیط های تجاری تأثیر می گذارد.

یادگیری کاربردی

MSBA با استفاده از داده های دنیای واقعی ارائه شده توسط شرکای صنعت ، دانش را از طریق روش دستی به دانش آموزان ما منتقل می کند. این رویکرد دانشجویان MSBA را در واقعیت های صنعت زمینه ساز کرده و آنها را قادر می سازد از کلاس به سمت کارآمد و سریع حرکت کنند.

نقاط قوت تاسیس NTU تقویت شده است

MSBA با همکاری NTU's SCSE (دانشکده علوم محاسبات و مهندسی) و SPMS (دانشکده علوم فیزیکی و ریاضی) توسعه یافته است. این به شرکت کنندگان امکان می دهد ماژول های متقابل لیست را برای سفارشی کردن عمق یادگیری در مناطقی که مورد علاقه خاص هستند ، قرار دهند.

شرایط پذیرش

متقاضیانی که مایل به استفاده از Nanyang MSc Business Analytics (MSBA) هستند ، ملزم به رعایت حداقل شرایط قبولی در زیر هستند:

  • مدرک لیسانس خوب در هر رشته.
  • نمره GMAT / GRE خوب.
  • تافل / آیلتس برای متقاضیانی که درجه اول آنها به زبانی غیر از انگلیسی گرفته شده است.

متقاضیانی که هیچ تجربه کاری ندارند ، می توانند از آنها درخواست کنند.

کد نهادی آزمونهای زیر عبارتند از:

  • GMAT: V27-ZV-91
  • GRE: 3802
  • تافل: 9705

برنامه های تمام وقت و پاره وقت از ماه ژوئیه آغاز می شود.

برنامه باز می شود: 31 آگوست 2020

مهلت درخواست

دور ضرب الاجل
1 30 نوامبر 2020
2 31 ژانویه 2021
3 31 مارس 2021

توسعه شغلی

بگذارید در سفر شغلی شما شتاب دهنده باشیم

GSCDO برای ترجمه تجربه NBS شما به شغل مناسب متناسب با چشم انداز دائماً در حال تغییر و تحول شرکتی ، اینجاست. ما اطمینان می دهیم که شما بهترین شروع را در سفر شغلی خود داشته باشید.

طیف گسترده ای از فعالیت ها در طول سال تحصیلی با در نظر گرفتن شما برگزار می شود. ما دائماً مرزها را تحت فشار قرار می دهیم تا شما را برای رسیدن به یک حرفه شایسته و در عین حال تحقق بخشیدن بالا ببریم.

مشاوره شغلی 1 - 1

تیم تخصصی ما از مشاوران شغلی برای تهیه و اجرای یک برنامه اقدام جدی شغلی با شما همکاری نزدیکی خواهند داشت. می توانید در مورد کار شغلی ، رزومه کاری و پوشش نامه و همچنین مذاکره در مورد حقوق دریافت کنید.

منابع شغلی

منحصر به فرد برای دانشجویان NBS ، CareerFIT یک پورتال یک مرحله ای است که ثبت نام رویدادها ، کارآموزی ها و جستجوی شغل را با صرفه اقتصادی می کند. شما می توانید رزومه های خود را بارگذاری کرده و برنامه های شغلی را تنها با یک کلیک ارسال کنید.

رزومه کتاب

این نشریه هر ماه برای استخدام کنندگان ارسال می شود تا بتوانند با نامزدهایی که مناسب سازمان هایشان هستند ، شناسایی و ارتباط برقرار کنند.

کارگاه های مهارت های شغلی

ما کارگاه های عملی را در زمینه برندسازی شخصی ، شبکه سازی مؤثر ، مصاحبه های فنی و پرونده های تجاری ارائه می دهیم.

حوادث استخدام

بسیاری از مشاغل پیشرو برای یافتن کارورزان و کارمندان بالقوه تمام وقت به طور مرتب به NBS می آیند. همچنین نمایشگاه های کارآموزی و شغلی ، مذاکرات استخدامی و سری بلندگوها برای شما وجود دارد تا در معرض دید شما در برابر کارفرمایان به حداکثر برسید و ارتباطات تأثیرگذاری برقرار کنید

فرصت های جهانی

ما همچنین همکاری های خود را با شرکت های خارج از سنگاپور گسترش داده ایم تا فرصت های شغلی بیشتری را برای شما به ارمغان بیاوریم.

کارآموزی

ما شما را تشویق می کنیم در طول تحصیلات خود فرصت های یادگیری تجربی را دنبال کنید. به همین ترتیب ، ما برای دوره های کارآموزی آماده می شویم که به شما امکان می دهند دانش تجزیه و تحلیل کسب و کار خود را در یک شرایط واقعی به کار بگیرید. به این ترتیب ، بعد از فارغ التحصیلی ، شما یک حاشیه رقابتی عظیم در بازار کار کسب خواهید کرد.

به شبکه فارغ التحصیلان ضربه بزنید

شبکه فارغ التحصیلان NBS بیش از 90 کشور را شامل می شود و حدود 50،000 فارغ التحصیل را شامل می شود. با اتصال به فارغ التحصیلان در LinkedIn یا در جلسات جمع آوری شده توسط GSCDO ، به قدرت این انجمن ضربه بزنید. بسیاری از افراد حرفه ای و برجسته ای هستند که مشتاقانه شما را راهنمایی می کنند و تجربیات خود را در NBS به اشتراک می گذارند که موفقیت آنها را تسهیل می کند.

آخرین به روز رسانی May 2020

درباره این دانشگاه

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 13th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year ... اطلاعات بیشتر

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 13th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year. اطلاعات محدود
سنگاپور , سنگاپور + 1 بیشتر کمتر