کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل پیش بینی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

 • کد CRICOS: 092977C
 • مدت زمان: 2 سال
 • کد دوره: MC-PREDAN
 • حالت مطالعه: تمام وقت
 • مصرف: فوریه
 • مکان: پرت
 • هزینه شاخص سال اول: 31000 AUD

124378_curtin--predictive-analytics-1600x1067.jpg

شرح دوره

این دوره به تقاضای روزافزون تحلیلگران داده و دانشمندان که ترکیبی از مهارتهای فنی و تحلیلی را برای پاسخگویی به چالش های بزرگ تحلیلی داده ها دارند ، پرداخته است. این بر ادغام مهارتهای فنی و تجاری تأکید دارد. شما می توانید مهارت های پیشرفته در مدیریت داده ها ، داده کاوی ، روش تصمیم گیری ، تجزیه و تحلیل پیش بینی و تجسم را با تمرکز بر روی برنامه های آنها در رشته هایی مانند مهندسی ، مدیریت ، تجارت و امور مالی یاد بگیرید. همچنین می توانید از طریق پروژه های تحت حمایت صنعت ، نوآوری مرکزی پرت ، انستیتوی محاسبات کورتین و دیگران بر روی پروژه هایی برای صنایع و سازمان های مختلف و یا در مورد مشکلات تحلیلی کار کنید. شما می توانید در یکی از سه جریان تخصص داشته باشید:

مهندسی عملیات منابع

این جریان با هدف توسعه مهندسان نفت و معدن قادر به تجزیه و تحلیل ، تفسیر و استفاده از تجزیه و تحلیل داده های پیچیده در رابطه با دارایی و عملیات منابع است. این به بهبود تصمیم گیری در مورد فعالیت عملیاتی آنها و در نتیجه به حداکثر رساندن بهره وری دارایی و رشد تجارت کمک می کند. این اولین دوره در استرالیا است که از آنالیز داده ها و مفاهیم داده بزرگ برای بهینه سازی تصمیمات مهندسی عملیاتی استفاده می کند.

امور مالی و سرمایه گذاری آنالیز

این جریان تجزیه و تحلیل اقتصادسنجی اقتصادی و مالی را در چارچوب داده ها و چارچوب تحلیلی پیش بینی کننده قرار می دهد. شما می توانید دانش کار در زمینه های اقتصادی ، مالی و اقتصادی کسب کنید و این امکان را به شما می دهد تا مهارت های تحلیلی خود را در یک زمینه تجاری به کار بگیرید.

مدیریت دارایی و بهره وری

این جریان با هدف توسعه مدیرانی انجام شده است که می توانند داده های مربوط به دارایی ها و عملیات یک سازمان را تجزیه و تحلیل ، تفسیر و استفاده کنند. شما مهارتهای لازم را برای بهبود اثربخشی تجارت و فراهم آوردن رهبری در بهبود بهره وری و بهره برداری از دارایی ها ایجاد خواهید کرد. جریان بر نقشی که فن آوری های مختل کننده ایفا می کند و پیامدهای آن برای مدیریت و رهبری استراتژیک و عملیاتی متمرکز است.

معیارهای پذیرش

 • دریافت مدرک لیسانس.
 • الزامات مهارت انگلیسی کورتین را ملاقات کنید.

آینده تحلیلی پیش بینی کننده

متخصصان در تجزیه و تحلیل پیش بینی به خوبی برای رسیدگی به داده های بزرگ آینده هستند. آنها درک می کنند که چگونه داده های تاریخی و پیش بینی را با داده های مالی زنجیره تأمین همپوشانی داشته و می توانند ارزیابی های احتمالی را برای تصمیم گیری های آگاهانه تر مرتبط کنند.

صنایع

 • تجزیه و تحلیل و رسانه های اجتماعی
 • مشاغل شرکتی
 • عملیات منابع

برای اطلاعات بیشتر به سایت پرده.edu/mpredan مراجعه کنید

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Curtin is an innovative, global university known for its high-impact research, strong industry partnerships and commitment to preparing students for jobs of the future.

Curtin is an innovative, global university known for its high-impact research, strong industry partnerships and commitment to preparing students for jobs of the future. اطلاعات محدود
پرت , دبی , Moka , سنگاپور , Miri + 4 بیشتر کمتر