کارشناسی ارشد بیوشیمی

عمومی

شرح برنامه

خلاصه برنامه

برنامه کارشناسی ارشد بیوشیمی در دانشگاه علوم دانشجویان را برای تبدیل شدن به رهبران ، مبتکران و پزشکان ماهر آماده می کند. تمرکز منحصر به فرد USciences بر روی علوم و بهداشت و درمان ، یک محیط برنامه ای کوچک با دانشکده ، زیرساخت ها و امکانات دانشگاه های بسیار بزرگتر را فراهم می کند. گزینه های پایان نامه و غیر پایان نامه ما به دانشجویان اجازه می دهد تا برای حمایت از برنامه ها و اهداف شغلی خود ، تحصیلات خود را تنظیم کنند. فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد ما در رشته بیوشیمی برنامه را برای مسیرهای شغلی انتخابی خود آماده می کنند.

144488_USciences_BioChem-MS

چرا دانشگاه علوم را انتخاب کنیم؟

 1. معتبر ملی توسط انجمن آمریکایی بیوشیمی و زیست شناسی مولکولی.
 2. اندازه نسبتاً کوچک برنامه ما به دانشجویان این امکان را می دهد تا با دانشکده متخصص ما همکاری نزدیک داشته و توجه و تعهد فردی را به موفقیت شما تضمین کنند.
 3. دسترسی به تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته و فناوری پیشرفته ، از جمله طیف سنج NMR 400 مگاهرتز ، کروماتوگرافی مایع فشار بالا ، دستگاه اسپکتروفتومتر فلورسانس و ابر رایانه های قدرتمند Beowulf در مرکز غرب محاسبات شیمی و طراحی دارو.
 4. فن آوری رایانه در سراسر برنامه درسی ، با اولین دوره شیمی شروع می شود. تقریباً همه سخنرانی ها و آزمایشگاه ها برنامه های رایانه ای را ادغام می کند.
 5. تحت هدایت دانشکده خبره به تحقیق مستقل بپردازید.
 6. دانشکده متخصص در بیوشیمی ساختاری ، شیمی زیست آلی ، آنزیمولوژی ، زیست شناسی مولکولی ، زیست شناسی سلولی ، ایمونولوژی ، بیوانفورماتیک و ژنتیک بیوشیمیایی.
 7. تجربه صنعتی از طریق کارآموزی در دانشگاه و خارج از دانشگاه.
 8. دانشکده در تربیت دانشجویان بین المللی با سوابق مختلف با تجربه است.

نتایج شغلی

فارغ التحصیلان برنامه MS Biochemistry در USciences برای ورود به صنایع بیوتکنولوژی ، شیمی و دارویی که بسیاری از آنها در منطقه فیلادلفیا وجود دارد ، از موقعیت خوبی برخوردار هستند. متناوباً ، این برنامه آمادگی بسیار خوبی را برای Ph.D. فراهم می کند. برنامه های دانشگاه علوم پزشکی یا سایر دانشگاه های سطح بالا ، یا دانشکده پزشکی.

طبق نظرسنجی حقوق و دستمزد سال 2019 توسط انجمن شیمی آمریکا ، شیمی دانان در ایالات متحده با مدرک MS به طور متوسط 85000 دلار حقوق می گیرند.

فرصت های مالی

معافیت از پرداخت شهریه برای داوطلبان واجد شرایط برای ارائه تا یک سوم هزینه های تحصیل در دسترس است.

دانشگاهیان

برنامه های منحصر به فرد تحصیل موجود در USciences از ابزار مدرن استفاده می کنند و پایه محکمی برای تحقیقات مستقل فراهم می کنند. علاوه بر امکان انجام تحقیقات در زمینه های سنتی شیمی (آلی ، معدنی ، فیزیکی ، تحلیلی و بیوشیمی) ، وابستگی نزدیک دانشکده شیمی به دانشکده های داروسازی ، سم شناسی ، بیوانفورماتیک و داروسازی منجر به تحقیقات ویژه ای شده است تمرکز بر استفاده از روش های شیمیایی برای مشکلات تحقیق در علوم بهداشتی و کشف دارو.

دانش آموزان:

 • به درک عمیقی از مفاهیم مهم مربوط به تمام زمینه های اصلی شیمی متناسب با مسئله تحقیق پرداخته و قادر به استفاده از دانش به دست آمده باشید.
 • در معرض روشهای آزمایشگاهی و ابزار دقیق شیمیایی لازم برای حل مسئله تحقیق قرار گرفته و بتوانید از آنها برای آن منظور به طور موثر استفاده کنید.
 • از موضوعات مهم ایمنی و مقررات زیست محیطی آگاه شوید.
 • بتوانید برای کارهای علمی و غیر علمی به طور م effectivelyثر از رایانه استفاده کنید.
 • بتوانید ادبیات علمی را با استفاده از منابع مختلف کاوش کنید و آن اطلاعات را به طور م effectivelyثر برقرار کنید.
 • به سطحی از مهارتهای حل مسئله و تفکر انتقادی متناسب با دوره تحصیلات تکمیلی دست یابید و قادر به یادگیری مستقل باشید.

دانش آموزان همچنین از فرصت های هیجان انگیز برای استفاده از تکنیک های مدل سازی رایانه برای درک و پیش بینی ساختار و رفتار سیستم های شیمیایی و بیوشیمیایی از طریق مرکز غرب محاسبات شیمی و طراحی دارو برخوردار هستند. دانشکده West Center در حال حاضر متشکل از یک گروه متشکل از 5 عضو هیئت علمی از گروه شیمی و بیوشیمی با تخصص در شیمی محاسبات و بیوشیمی است. ترکیبی از چندین خوشه قدرتمند و پردازش موازی ، "ابر رایانه" Beowulf ، که بسته های نرم افزاری پیچیده ای را اجرا می کنند ، برای دانشجویان در دسترس است.

زمینه های تخصصی در رشته بیوشیمی MS در علوم آمریکا شیمی تجزیه و تحلیل شیمی و پپتید ، پروتئین ، لیپید و اسید نوکلئیک است.

مقررات پذیرش

شرایط لازم و دقیق برنامه ها را می توان در اینجا یافت.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

University of the Sciences has prepared students to be leaders and practitioners in the healthcare and science fields for nearly 200 years. Key to its distinctive education is a tradition of hands-on ... اطلاعات بیشتر

University of the Sciences has prepared students to be leaders and practitioners in the healthcare and science fields for nearly 200 years. Key to its distinctive education is a tradition of hands-on research and experiential learning that is evident in every graduate who has walked its campus. Since its founding in 1821 as Philadelphia College of Pharmacy, the first college of pharmacy in North America, USciences has grown to more than 30 degree-granting programs from bachelor’s through doctoral degrees in the health sciences, bench sciences, and healthcare business and policy fields. USciences students are proven everywhere they go. اطلاعات محدود