کارشناسی ارشد بین المللی مدیریت هتلداری و گردشگری

عمومی

شرح برنامه

مدیریت بین المللی مهمانداری و مدیریت گردشگری ارائه شده توسط VUM طراحی شده است برای پاسخگویی به نیازهای مدیران صنعت، مدیران و متخصصان دیگر در صنعت گردشگری. این دانشگاه در رتبه بندی بین المللی مهمانداری و مدیریت گردشگری (MSc) توسط Best-masters.com رتبه 20 در جهان است .

با پیوستن به این برنامه کارشناسی ارشد، شما قادر خواهید بود مهارت های مدیریتی، تحقیقاتی و تحلیلی خود را به بالاترین استانداردهای مورد نیاز برای کار به عنوان عضو مدیریت ارشد در این صنعت پویا توسعه دهید.

شما این فرصت را نه تنها برای به دست آوردن دانش نظری عمیق، بلکه همچنین جهت عملی عملی از طریق پروژه های متعدد و مطالعات موردی خواهید داشت.

رویکرد فشرده اما عمومی ما فارغ التحصیلان ما را برای طیف گسترده ای از شغل های ممکن در سفر و گردشگری آماده می کند. برخی از مؤلفه های اصلی این برنامه عبارتند از: بررسی چشم انداز مهمانداری و گردشگری، مدیریت پروژه صنعتی و مدیریت مردم و بازاریابی در سراسر فرهنگ.

کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی مهمانداری و گردشگری به شما امکان می دهد فرصت های شغلی را در سازمان های گردشگری رسمی، حمل و نقل، هتل ها، شرکت های گردشگری و آژانس های مسافرتی، دولت و سازمان های دیگر که اهمیت مدیریت دانش گردشگری مهم است، بپذیرید.

یکی دیگر از مزایای کلیدی برنامه های بین المللی مهمانداری و مدیریت کارشناسی ارشد، گزینه ای برای سفرهای تحصیلی در سراسر جهان با شرکای جهانی است

علاوه بر این، ما در VUM افتخار میکنیم که بخشی از مجله اروپا برای تحقیقات گردشگری با نشریات و تحقیقات متعدد در زمینه تحقیقات گردشگری و علوم اجتماعی باشد. مجله فراهم می کند زمینه ای برای بحث در مورد مشکلات نظری و تجربی در گردشگری و در پایگاه داده SCOPUS، ProQuest و EBSCO.

زبان آموزش: انگلیسی

مدت تحصیل: 1 سال (3 ترم)

دیپلم: مدرک کارشناسی ارشد بین المللی (مدیریت بازرگانی بین المللی و مدیریت گردشگری) توسط دانشگاه کاردیف متروپولیتن، انگلستان و استادیار بلغارستان که توسط Varna University of Management

شرایط پذیرش

پذیرش براساس اسناد، IELTS 6.0 یا معادل آن (آزمون زبان انگليسی VUM موجود در دسترس است) و مصاحبه آنلاین و یا چهره به چهره با کاندید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Study in Europe in English with Varna University of Management. VUM is the highest-rated university for international students in Europe.

Study in Europe in English with Varna University of Management. VUM is the highest-rated university for international students in Europe. اطلاعات محدود