کارشناسی ارشد بینابینی در روش های علوم رفتاری و بهداشت (به طور مشترک با UAM و UNED)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

وب سایت کارشناسی ارشد: href = "http://www.metodologiaccs.es/

سوالات عمومی اداری: خدمات اطلاعات عمومی. پست الکترونیکی: informacion@ucm.es

مشاوره های خاص آکادمیک: آقای لوئیز جونز اسکالادا (هماهنگ کننده). پست الکترونیکی: luis.janez@itc.ucm.es

 • نوع آموزش: رو در رو و از راه دور.
 • تعداد مکان های ورودی جدید ارائه شده: 20
 • کل اعتبارات: 75
 • زبانهای تدریس شده: اسپانیایی - انگلیسی.
 • قیمت مشخص: 31.40 یورو برای هر اعتبار (برای اسپانیایی ها ، خارجی های جامعه و کسانی که دارای وضعیت قانونی اقامت در اسپانیا هستند) و 54.60 یورو برای هر اعتبار برای سایر دانشجویان.
 • بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد: اطلاعات مربوطه را اینجا ببینید .

اهداف

این استاد دانشگاه ارائه می دهد آموزش های با کیفیت ، چند رشته ای ، جامع و خاص که محورهای اصلی روش شناختی علوم اجتماعی و بهداشت را شامل می شود: آمار کاربردی ، علوم داده ، روان سنجی ، طراحی تحقیق و الگوسازی.

هدف کلی برنامه ارائه دانش نظری ، فنی و روش شناختی برای آموزش متخصصان و محققان در توطئه های مختلف روش شناسی علوم رفتاری و بهداشت است.

133318_pexels-photo-247195.jpeg

ساختار

کارشناسی ارشد دانشگاه در دو دوره تدریس می شود ، یکی برای تدریس و دوره دوم برای تکمیل پروژه نهایی کارشناسی ارشد. در کل بار تدریس 75 ECTS است ، سازماندهی شده:

 • ماژول 1: مطالب اجباری: 24-30 ECTS
 • ماژول 2: مطالب اختیاری ، سمینارهای عملی و کنفرانس ها: 36-30 ECTS
 • ماژول 3: پروژه نهایی کارشناسی ارشد: 15 ECTS

همه دانشجویان این امکان را دارند که آموزش خود را با دوره های اضافی تا حداکثر 90 ECTS گسترش دهند.

دانشجویان دارای مدارک مرتبط اما در آن دسته از افرادی که دسترسی مستقیم به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه دریافت نمی کنند نیز باید یک ماژول سطح بندی اولیه 15 ECTS را در نظر بگیرند.

درجه کارشناسی ارشد دانشگاه اجازه می دهد تا دانشجویان در پروفایل های مختلف ، با اهداف آموزشی خاص و زمینه های مختلف حرفه ای آموزش ببینند: تجزیه و تحلیل داده ها ، داده های بزرگ ، اندازه گیری و مدل سازی فرایند.

به منظور راهنمایی دانشجویان در انتخاب دوره های انتخابی و سمینارهای عملی ، سه برنامه سفر پیشنهادی برای هر پروفایل پیشنهاد می شود:

 1. طرح های تحقیقاتی و تجزیه و تحلیل داده ها
 2. سنجش و ارزیابی روانی
 3. مدل سازی داده و فرایند

دریافت کنندگان

همه علاقه مندان به تعمیق مطالب روش شناختی رشته های مختلف ادغام شده در حوزه علوم اجتماعی و بهداشت.

مدارک دانشگاهی زیر امکان دسترسی مستقیم به این مقطع کارشناسی ارشد را دارند: انسان شناسی ، زیست شناسی ، آموزش ، داروسازی ، ریاضیات ، پزشکی ، روانشناسی ، روانشناسی آموزشی و جامعه شناسی.

دوره کارشناسی ارشد دانشگاه عمدتاً بر روی موارد زیر متمرکز است:

 1. فارغ التحصیلان یا فارغ التحصیلانی که مایل به گسترش مهارتهای خود در زمینه روش شناسی هستند.
 2. فارغ التحصیلان و متخصصانی که برای همکاری با شرکت ها و موسسات مرتبط با علوم اجتماعی و بهداشت نیاز به آموزش بیشتری در زمینه تجزیه و تحلیل داده ها و مدل سازی و روش شناسی دارند.

چرا این استاد را مطالعه میکنید؟

از دیدگاه علمی ، روش شناسی علوم رفتاری و بهداشت از یک سو ، یک رشته به خودی خود با یک نهاد علمی و فعالیت تحقیقاتی مداوم در حال گسترش است. از طرف دیگر ، این یک رشته است که در کار ساخت دانش علمی ، پشتوانه ابزاری بی بدیل از بسیاری از حوزه های دانش را فراهم می کند. سرانجام ، تقاضای موجود در بازار ، چه در سطح آموزش و چه در سطح اشتغال ، علاقه حرفه ای کارشناسی ارشد دانشگاه را به روششناسی توجیه می کند.

شرایط ورود به کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد دانشگاه غیر فعال

 • هر یک از عناوین زیر را در اختیار داشته باشید:
  • مدرک دانشگاه رسمی اسپانیا.
  • عنوانی که توسط یک موسسه منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA) صادر شده و توانمندسازی کشور صادر شده برای دسترسی به آموزش کارشناسی ارشد است.
  • عنوان سیستمهای آموزشی خارج از EHEA که در کشور اجازه صدور دسترسی به آموزش کارشناسی ارشد را صادر می کند ، همگن یا اعلام شده معادل درجه و سطح علمی مدرک یا لیسانس توسط وزارت آموزش و پرورش و آموزش حرفه ای . در صورت عدم وجود همولوگ یا معادل ذکر شده ، داشتن مجوز یا مجوز دسترسی لازم از طرف این دانشگاه لازم خواهد بود .
 • یا در طی دوره ای که در آن مطالعات قبل از ثبت نام منجر به اخذ هر یک از مدارک قبلی می شود ، انجام شود و در موقعیتی باشد که بتواند قبل از تاریخ تعیین شده در تماس مربوطه ، ثابت کردن آن را ثابت کند ( href = "https: //www.ucm.es/requisitos-de-admision-a-masteres ).
 • علاوه بر این ، دانش آموزان سیستم های آموزشی خارجی ، که زبان مادری آنها با اسپانیایی متفاوت است ، باید سطح B2 زبان اسپانیایی (یا بالاتر) را ثابت کنند .
 • الزامات خاصی که ممکن است هرکدام از استادان درخواستی داشته باشند. با مراجعه به وب سایت استاد خود می توانید با آن مشورت کنید.
آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como ... اطلاعات بیشتر

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como centro de referencia para el continente latinoamericano. اطلاعات محدود