کارشناسی ارشد بهداشت محیط و فناوری

عمومی

شرح برنامه

برنامه کارشناسی ارشد در بهداشت و فناوری محیط زیست یک برنامه کاملاً چند رشته ای و پژوهش محور است که هدف آن ترکیب درک جامع از تأثیر قرار گرفتن در معرض انسان و سلامتی با راه حل های فن آوری برای کاهش اثرات آن است. تمرکز بر عوامل محیطی مانند آلاینده های هوا ، تشعشعات یونیزه کننده و غیر یونیزه کننده ، و مواد شیمیایی و همچنین روش های مورد نیاز برای تولید ارزیابی معنی دار خطر از چنین اطلاعاتی است.

این برنامه مطالعاتی برای دانشجویانی که مایل به فعالیت در تحقیقات بهداشت محیط ، مشاوره یا آژانس های بهداشت محیط هستند و برای کسانی که علاقه مند به ادامه تحصیل در مقطع دکترا در علوم محیطی هستند ، مناسب است.

شایستگی

یک متقاضی واجد شرایط باید حداقل یک مدرک دیپلم (علوم پایه) در علوم زیست محیطی یا زیست شناسی داشته باشد که در موسسه دانشگاهی یا آموزش عالی بین المللی شناخته شده و معتبر به دست آمده است. این مدرک باید متقاضی را به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور اعطا کند.

در صورتی که متقاضی مدارک تحصیلی لیسانس را با مهلت پذیرش دریافت نکرده باشد، لازم است که یک نسخه رسمی از آخرین پرونده خود را در طول دوره درخواست ارائه نماید. اگر متقاضی مدارک تحصیلی و رونوشت نهایی سوابق در طول دوره درخواست را دریافت کند توصیه می شود که آنها را در اسرع وقت ارائه دهید.

براساس اسناد درخواست ، حداکثر 10 دانشجوی بین المللی انتخاب می شوند.

محتویات مطالعه

دوره های عمومی بهداشت و فناوری محیط زیست دوره های اصلی را در طیف گسترده ای از موضوعات مرتبط با بهداشت محیط شامل ارزیابی قرار گرفتن در معرض ، ارزیابی ریسک محیطی ، بهداشت پیشرفته شغلی و شیمی سبز پوشش می دهد.

علاوه بر دوره های عمومی، ما چندین واحد آموزشی برای دانش پیشرفته در مورد موضوعات زیر ارائه می دهیم:

آلاینده های هوا ، ذرات معلق در هوا و ماژول بهداشتی دانش پیشرفته ای در مورد آلاینده های هوای داخلی و خارجی ، به ویژه ذرات ریز و نانو ، منابع آنها ، فن آوری های کنترل انتشار ، نتایج بهداشتی و ارزیابی ریسک فراهم می کند. اگر می خواهید در زمینه مدیریت محیط زیست ، آژانس های تنظیم کننده محیط زیست ، بخش خصوصی یا تحقیق فعالیت کنید ، این ماژول ایده آل است.

ماژول تابش شامل دوره هایی در مورد اثرات بیولوژیکی و خطرات ناشی از سلامتی در برابر اشعه ، از جمله اشعه یونیزان و غیر یونیزان است. از تمام رویکردهای تحقیقات بهداشت محیط استفاده می شود ، از جمله مطالعات آزمایشگاهی ، مطالعات حیوانات ، اپیدمیولوژی و ارزیابی قرار گرفتن در معرض. این نوع ترکیبی از دوره ها و تحقیقات امکان منحصر به فرد برای تبدیل شدن به یک متخصص زیست شناسی پرتو را فراهم می کند.

ماژول آب در زمینه کیفیت و مباحث فناوری از جمله بهداشت آب و ارزیابی ریسک میکروبی ، متداول ترین و به روزترین فن آوری های تصفیه ، جلوگیری از آلودگی آب و بازیابی منابع با ارزش تخصص دارد. محیط مطالعه شامل یک آزمایشگاه منحصر به فرد آب است که امکانات بسیار خوبی برای شبیه سازی حتی فرآیندهای تصفیه در مقیاس آزمایشی ارائه می دهد. این بسته مطالعاتی برای دانشجویانی مناسب است که مایلند در زمینه نظارت بر آب ، سازمانهای نظارتی و شرکتهایی که با تصفیه آب یا تحقیقات تحقیق می کنند کار کنند.

ماژول اطلاعات زیست یک منطقه جدید و رو به رشد در علوم زیست محیطی مدرن است. این کار براساس استفاده از فناوری اطلاعات در موضوعات زیست محیطی است. اندازه و پیچیدگی داده های مربوط به محیط زیست منجر به نیاز به یک روش محاسباتی پیشرفته می شود ، که به ادغام اطلاعات از منابع مختلف کمک می کند. با استفاده از انفورماتیک محیط زیست ، می توان راه حل های جدیدی برای مشکلات زیست محیطی به طور مثرتری یافت و به کاربران نهایی می توان سطح بالاتری از اطلاعات را ارائه داد.

شهریه

هزینه تحصیل از شهروندان خارج از اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) و منطقه اقتصادی اروپا (EEA) یا سوئیس دریافت می شود ، تحصیلات خود را در دوره های کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی آغاز می کنند.

در صورتی که:

  • شهروند EU / EEA یا عضو خانواده (همسر یا فرزند)
  • معادل شهروندان اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا (به عنوان مثال شهروند سوئیس)
  • قبلاً در فنلاند یا کشور دیگر اتحادیه اروپا به طور دائم (نوع اجازه اقامت مداوم (A) یا دائم (P / P-EU)) اقامت داشته باشید ، یا کارت آبی اتحادیه اروپا داشته باشید
  • در دکترا / دکتری ثبت نام کرده اند. مطالعات و تحقیقات سطح
  • فارغ از تابعیت ، دانشجو را تبادل کنید
  • تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد قبل از پاییز 2017 آغاز کرده اید

هزینه تحصیل در این برنامه 8000 یورو است. برای دانشجویان ، شهریه در کل مدت زمان تکمیل مدارک خود ثابت خواهد ماند.

هزینه تحصیلات شامل مطالعاتی است که در درجه (برنامه مطالعه شخصی)، نظارت و مشاوره مربوط به مطالعات و مطالعات مربوط به خدمات پشتیبانی ارائه شده توسط این دانشگاه را پوشش می دهد. علاوه بر این، دانشجویان با پرداخت هزینه عضویت اتحادیه دانشجویان به خدمات خدمات بهداشتی دانشجویی فنلاند حق دارند. این دانشگاه به دانش آموزان در یافتن محل اقامت کمک می کند.

بورس تحصیلی

برای تکمیل اعتبارات 55 ECTS در سال تحصیلی برای دو سال تحصیلی، بورس تحصیلی (پرداخت هزینه تحصیل) به مدت دو سال تحصیلی اعطا می شود. بورس تحصیلی (اخراج از هزینه تحصیل) بر اساس دستاوردهای تحصیلی دانش آموزی که در بالا ذکر شد، اعطا می شود.

اطلاعات مربوط به بورسیه ها در وب سایت دانشگاه (http://www.uef.fi/en/web/admissions/tuition-fees-and-scholarships) موجود خواهد بود. علاوه بر بورسیه تحصیلی (معافیت از شهریه) ، دانشکده ها می توانند بورس تحصیلی سالانه را برای تأمین هزینه های زندگی دانشجو در طول دوره دو ساله دوره کارشناسی ارشد اعطا کنند.

دوره های تحصیلی به زبان فنلاندی صرف نظر از تابعیت دانشجو به صورت رایگان باقی می ماند. برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های تحصیل ، لطفا به studyinfo.fi مراجعه کنید.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... اطلاعات بیشتر

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio اطلاعات محدود
جونسو , كوپيو + 1 بیشتر کمتر