کارشناسی ارشد بهداشت محیط و فناوری

عمومی

شرح برنامه

در باره

برنامه کارشناسی ارشد در بهداشت محیط و محیط زیست یک برنامه بسیار متخصص و پژوهشی است که هدف آن ترکیب فهم جامع از قرار گرفتن در معرض قرار گرفتن در معرض انسانی و اثرات سلامتی با راه حل های تکنولوژیکی برای کاهش اثرات است. تمرکز بر عوامل محیطی مانند آلاینده های هوا، اشعه یونیزاسیون و غیر یونیزه و مواد شیمیایی و همچنین روش های مورد نیاز برای ارزیابی ریسک معنادار از چنین اطلاعاتی است.

این برنامه تحصیلی مناسب دانشجویانی است که مایل به دنبال کردن حرفه ای در تحقیقات بهداشتی محیطی، مشاوره یا در سازمان های سلامت محیطی و کسانی هستند که علاقه مند به پیگیری مطالعات دکترا در علوم زیست محیطی هستند.

شایستگی

یک متقاضی واجد شرایط باید حداقل یک مدرک دیپلم (علوم پایه) در علوم زیست محیطی یا زیست شناسی داشته باشد که در موسسه دانشگاهی یا آموزش عالی بین المللی شناخته شده و معتبر به دست آمده است. این مدرک باید متقاضی را به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور اعطا کند.

در صورتی که متقاضی مدارک تحصیلی لیسانس را با مهلت پذیرش دریافت نکرده باشد، لازم است که یک نسخه رسمی از آخرین پرونده خود را در طول دوره درخواست ارائه نماید. اگر متقاضی مدارک تحصیلی و رونوشت نهایی سوابق در طول دوره درخواست را دریافت کند توصیه می شود که آنها را در اسرع وقت ارائه دهید.

حداکثر 10 دانشجوی بین المللی بر اساس اسناد درخواست انتخاب خواهند شد.

محتویات مطالعه

دوره های عمومی در زمینه بهداشت محیط و محیط زیست، دوره های اصلی را در مورد موضوعات متنوع مرتبط با سلامت محیطی شامل ارزیابی قرار گرفتن در معرض، ارزیابی ریسک زیست محیطی، بهداشت شغلی پیشرفته و شیمی سبز پوشش می دهد.

علاوه بر دوره های عمومی، ما چندین واحد آموزشی برای دانش پیشرفته در مورد موضوعات زیر ارائه می دهیم:

آلودگی هوا، آئروسل ها و بهداشت و سلامت ماژول دانش پیشرفته ای را در آلودگی های محیط زیست داخل و خارج، به ویژه ریز و نانوذرات، منابع آنها، فن آوری کنترل انتشار، نتایج سلامت و ارزیابی ریسک فراهم می کند. این ماژول ایده آل است اگر می خواهید حرفه ای را در اداره محیط زیست، سازمان های نظارتی محیط زیست، بخش خصوصی یا تحقیقات دنبال کنید.

ماژول تابش شامل دوره هایی درباره اثرات بیولوژیکی و خطرات بهداشتی اشعه، از جمله هر دو تابش یونیزه و غیر یونیزه می شود. همه روشی از تحقیقات سلامت محیطی از جمله مطالعات آزمایشگاهی، مطالعات حیوانی، اپیدمیولوژی و ارزیابی قرار گرفتن در معرض استفاده می شود. این نوع ترکیبی از دوره ها و تحقیقات، فرصتی منحصر به فرد برای تبدیل شدن به متخصص زیست شناسی تابش فراهم می کند.

ماژول آب متخصص بر کیفیت آب و موضوعات فن آوری شامل بهداشت آب و ارزیابی ریسک میكروبی، فن آوری های تصفیه معمولی و به روزآمد، جلوگیری از آلودگی آب و بازیابی منابع با ارزش است. محیط مطالعه شامل یک آزمایشگاه آب منحصر به فرد است که امکانات بسیار خوبی برای شبیه سازی حتی فرایندهای تصفیه در مقیاس آزمایشی ارائه می دهد. این بسته مطالعه مناسب دانشجویانی است که مایل به دنبال کردن حرفه ای در نظارت بر آب، سازمان های نظارتی و شرکت هایی هستند که در زمینه آب و فاضلاب و تحقیقات تحقیق می کنند.

ماژول اطلاعات زیست یک منطقه جدید و رو به رشد در علوم زیست محیطی مدرن است. این مبتنی بر کاربرد فناوری اطلاعات در زمینه مسائل زیست محیطی است. اندازه و پیچیدگی داده های مرتبط با محیط زیست منجر به نیاز به رویکرد محاسباتی پیشرفته شده است که به ادغام اطلاعات از منابع مختلف کمک می کند. با استفاده از فناوری اطلاعات زیست محیطی، راه حل های جدید برای حل مشکلات زیست محیطی می تواند به طور موثر تر به دست آید و کاربران نهایی می توانند سطح بالاتری از اطلاعات ارائه دهند

شهریه

هزینه تحصیل از شهروندان خارج از اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) و منطقه اقتصادی اروپا (EEA) یا سوئیس، شروع به تحصیل در برنامه های کارشناسی ارشد در زبان انگلیسی خواهد کرد.

در صورتی که:

  • شهروند EU / EEA یا عضو خانواده (همسر یا فرزند)
  • معادل با شهروندان اتحادیه اروپا / EEA (یعنی شهروند سوئیس)
  • در حال حاضر در فنلاند و یا برخی از کشور های دیگر اتحادیه اروپا به طور دائم (مستمر (A) یا دائمی (P / P-EU) نوع اقامت) اقامت یا یک کارت آبی اتحادیه اروپا
  • در مطالعات و تحقیقات سطح دکترا / دکترا ثبت نام می شود
  • دانشجوی تبادل، صرف نظر از شهروندی
  • مطالعات مدرک کارشناسی ارشد خود را قبل از پاییز 2017 آغاز کرده است

هزینه تحصیل در این برنامه 8000 یورو است. برای دانشجویان، هزینه تحصیل در طول تمام دوره های تحصیلات خود یکسان باقی خواهد ماند.

هزینه تحصیلات شامل مطالعاتی است که در درجه (برنامه مطالعه شخصی)، نظارت و مشاوره مربوط به مطالعات و مطالعات مربوط به خدمات پشتیبانی ارائه شده توسط این دانشگاه را پوشش می دهد. علاوه بر این، دانشجویان با پرداخت هزینه عضو اتحادیه دانشجویان خدمات خدمات بهداشتی دانشجویی فنلاند را دریافت می کنند. این دانشگاه به دانش آموزان در یافتن محل اقامت کمک می کند.

بورس تحصیلی

برای تکمیل اعتبارات 55 ECTS در سال تحصیلی برای دو سال تحصیلی، بورس تحصیلی (پرداخت هزینه تحصیل) به مدت دو سال تحصیلی اعطا می شود. بورس تحصیلی (اخراج از هزینه تحصیل) بر اساس دستاوردهای تحصیلی دانش آموزی که در بالا ذکر شد، اعطا می شود.

اطلاعات در مورد بورس تحصیلی در وب سایت دانشگاه (http://www.uef.fi/en/web/admissions/tuition-fees-and-scholarships) موجود است. علاوه بر بورس تحصیلی برای مطالعات (هزینه های تحصیلی)، دانشکده ها می توانند کمک هزینه تحصیلی سالیانه برای پوشش هزینه های زندگی دانشجویی در طول دوره کارشناسی ارشد دو ساله ارائه دهند.

برنامه های دوره ای که در فنلاند انجام می شود، صرف نظر از شهروندی دانش آموز آزاد می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه تحصیل، لطفا studyinfo.fi را ببینید.

آخرین به روز رسانی ژوئیه 2019

درباره این دانشگاه

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... اطلاعات بیشتر

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio اطلاعات محدود
جونسو , كوپيو + 1 بیشتر کمتر