کارشناسی ارشد برنامه های هنرهای زیبا (MFA)

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد برنامه های هنرهای زیبا (MFA)

MFA در هنرهای تجسمی و نوشتن (فرمت جدید شروع پاییز 2018)

وزارت امور خارجه در CIIS بیش از 10 سال است که بخش مهمی از انجمن هنری بین رشته ای سان فرانسیسکو است. درجه ما این را نشان می دهد که vibrancy، خلاقیت و تخیل، و آن را یک آموزش استثنایی برای نویسندگان و هنرمندان.

از پاییز سال 2018، ما در زمینه هنر و نوشتار بین رشته ای MFA ارائه می دهیم. اگرچه فرمت جدیدی دارد، برنامه MFA ما همچنان بر اساس آنچه کار می کند به خوبی کار می کند.

نویسندگان و هنرمندانی که در انواع مختلف ژانرها و اشکال کار می کنند، همچنان در مکالمه با یکدیگر، درگیر شدن در رشته ها، در کلاس ها، کارگاه ها و رویدادهای هنری، در یک فرهنگ تحقیق است که به آنها کمک می کند تا آنها را بیشتر توسعه و بهتر بیان کار آنها.

اعضای هیئت علمی منطقه خلیج فارس، همراه با مربیان محلی و هنرمندان برجسته از سراسر جهان - همه کارشناسان حرفه ای هنر - به دانش آموزان در گسترش دامنه خلاقیت خود کمک خواهند کرد و برای گام های بعدی خود به عنوان حرفه ای هنری آماده خواهند شد.

دانش آموزان در کارگاه های بین رشته ای و دوره های کارشناسی دقیق مشغول به کار هستند که در آن آنها بیشتر در مورد زمینه هایی که هنر خود را آگاه می کنند، یاد می گیرند. آنها چشم انداز هنر جهانی را به دست خواهند آورد، نه تنها از طریق دوره های آموزشی، بلکه در فصل تابستان (اختیاری) ما در خارج از کشور.

درباره برنامه

مؤسسات مالی ما یک برنامه 39 ساله و دو ساله در پنج ترم مداوم است، از جمله ترم تابستان مورد نیاز در سال های اول و دوم.

فرمت هیبرید منحصر به فرد، شامل هر دو در دانشگاه و آموزش آنلاین، ایده آل برای کار بزرگسالان است. دانش آموزان در شش روز تمرکز در منطقه زیبای سان فرانسیسکو دو بار در سال شرکت می کنند، سپس تجربه یادگیری آنلاین را برای مدت باقی مانده ادامه می دهند. در طول برنامه، دانش آموزان جلسات خود را با مشاوران هیئت علمی و مربیان هنر محلی انتخاب می کنند.

دانش آموزان همچنین می توانند با استفاده از یک تابستان فشرده در انگلستان یا یونان، اعتبار کسب کنند.

برنامه MFA ما برای هنرمندان و تمرینکنندگان طراحی شده است که:

  • پشتیبانی از گروه های فردی و گروهی برای نوشتن یک کتاب، تولید یک عملکرد، ایجاد یک مجموعه ای از کارهای بصری یا بین رشته ای، و یا به سادگی مهارت های خود را در یک محیط چالش انگیز، حمایت می کند.

  • آیا معلمان یا درمانگران می خواهند خود را به عنوان هنرمندان، نویسندگان و هنرمندان توسعه دهند و این شیوه ها را به کار حرفه ای خود برسانند.

  • علاقه مند به فعالیت های هنری و همکاری با هنرمندان و جوامع است.

  • کار را انجام دهید که به طور منظم به رشته یا ژانر منطبق نباشد یا این که ترکیبی است یا مرزهای بیش از یک فرم را گسترش می دهد.

  • یک قالب فشرده را برای کار بزرگسالان طراحی کنید.

  • میخواهید زندگی معنادارتر را از طریق خلاقیت و خودآزمایی منظم در جامعه هنرمندان ایجاد کنید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. اطلاعات محدود