کارشناسی ارشد با عمده در مدیریت (MSM)

عمومی

4 مکان موجود

شرح برنامه

کارشناسی ارشد با عمده در مدیریت برنامه (MSM) برنامه فارغ التحصیل 36 ساعته طراحی شده برای توسعه و یا افزایش مهارت های مدیریت شخصی و فنی لازم برای عملکرد موثر تر در عرصه اداری در کسب و کار خصوصی و سازمان های عمومی است.

برنامه آموزشی در اطراف موضوع سازمان یافته "رهبری، " و گسترش دوره های ارائه شده در پنج عنصر ضروری است:

 • یک فرد از درستکاری و صداقت.
 • درک عملکرد جهان هم در داخل و خارج از
  سازمان.
 • پیش بینی جهتی که سازمان یا گروه
  باید حرکت می کند.
 • تصمیم گیری بین هر تعداد از گزینه چگونه برای حل مشکلات و
  رسیدن به اهداف.
 • بسیج افراد با هم کار کنند به سوی پایان بخشیدن رایج است.

این برنامه درجه طراحی شده است برای فعال کردن دانش آموزان به درخواست مفاهیم نظری به طور فزاینده پیچیده به راه حل مشکلات مدیریت عملی است.

MSM یک برنامه درجه حرفه ای گرا با تاکید بر دانش و مهارت در کار با مردم و رهبری در یک محیط سازمانی است. این برنامه حول محور ایده آل رهبری بنده در هر دو ادبیات مدیریت کیفیت و سنت مسیحی است. استراتژی، تصمیم گیری، کیفیت، و پویایی تغییر در سازمان ها همه در برنامه درسی پرداخته شده است.

کارشناسی ارشد با عمده در برنامه مدیریت شامل یک دوره مدیریت پروژه کاربردی، که به عنوان یک عنصر ادغام از مناطق مختلف مطالعه می کند. دانش آموزان مشکلات کسب و کار مربوط به مسئولیت های خود را حرفه ای و مقالات کامل که نیازهای حرفه ای خود را انتخاب کنید.از طریق طراحی، اجرا، و ارائه رسمی یک مقاله قابل توجه، دانش آموز توانایی استفاده از دانش نظری به حل مشکلات مدیریت عملی نشان می دهد.

برنامه درسی خواهد شد در نظم دانشگاه ایندیانا وسلی به پایان رسید. دانشگاه ایندیانا وسلی حق تغییر برنامه درسی در صورت لزوم خود محفوظ میدارد.

تمرکز برنامه

به منظور ارائه به آموزش و پرورش دانش آموزان برای انواع خدمات و کسب و کار حرفه عمومی نیاز دارند و به گسترش دامنه و ماهیت مشاغل در دسترس به آنها.

به دانش آموزان آموزش و پرورش در عین حال عملی جامع را از طریق یک برنامه آموزشی فشرده در مدیریت / رهبری و علوم اجتماعی مرتبط است. چنین برنامه درسی دانش آموزان را قادر به مطالعه، تجزیه و تحلیل، و ارزیابی مشکلات از دیدگاه وسیع است.

به دانش آموزان با هر دو مهارت کیفی علم مدیریت و مهارت های انسانی مورد نیاز برای اثربخشی در رهبری و تغییر تسهیل.

به ارائه درک درستی از اهمیت استفاده از اصول مسیحی در یک محیط مدیریت.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

کالج مطالعات بزرگسالان و حرفه ای (CAPS) برای بزرگسالان با برنامه های مختلف طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای آموزشی مخاطبان بالغ خاص در خدمت بزرگسالان است. دانشگاه ایندیانا وسلیان نیازهای ویژه بزرگسا ... اطلاعات بیشتر

کالج مطالعات بزرگسالان و حرفه ای (CAPS) برای بزرگسالان با برنامه های مختلف طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای آموزشی مخاطبان بالغ خاص در خدمت بزرگسالان است. دانشگاه ایندیانا وسلیان نیازهای ویژه بزرگسالان را که علاقه مند به دریافت مدرک کارشناسی، لیسانس یا مدرک کارشناسی هستند، درک می کند، اما همچنین باید همچنان به تعهدات حرفه ای و شخصی خود ادامه دهند. برنامه های در کالج برای کسانی که کار بالغ را با ترکیب تئوری با تجربه عملی طراحی شده است. بیش از همیشه، بزرگسالان کار انتخاب کالج مطالعات بزرگسالان و حرفه ای IWU هستند. IWU در حال حاضر تبدیل به دانشگاه سریعترین در حال رشد در ایندیانا و یکی از سریعترین در ایالات متحده آمریکا IWU بیش از 200 درصد از سال 1990 به منظور آموزش بیش از 11،400 دانش آموزان در این سال افزایش یافته است، 9،000 از آنها در حال انجام دوره های آنلاین و یا در مراکز آموزشی ما در ایندیانا، اوهایو و کنتاکی. محبوبیت رو به رشد برنامه ما نشان دهنده طراحی آن برای رفع نیازهای آموزشی ویژه مخاطبان بزرگسال است. دانشگاه ایندیانا Wesleyan درک نیازهای ویژه بزرگسالان که علاقه مند به دریافت مدرک کارشناسی، لیسانس یا مدرک تحصیلی در حالی که ادامه تعهدات حرفه ای و شخصی خود را. برنامه های این کالج برای کسانی که بزرگسالان کار می کنند، با ترکیب تئوری با تجربه عملی و ارائه مطالب در قالب مناسب طراحی شده اند. فرم تحویل و ساختار برنامه درسی به طور خاص برای بزرگسالان کار می کنند. برنامه های کارشناسی و فارغ التحصیلی به راحتی از طریق کلاس های شب، شنبه و آنلاین (از طریق اینترنت) ارائه می شود. کلاس های مبتنی بر سایت در 11 مرکز آموزشی و کنفرانس برگزار می شود: Indianapolis (2)، Fort Wayne، Shelbyville، Kokomo، Columbus Ind .؛ لوئیزویل و لکسینگتون، کی. و سینسیناتی، کلیولند و دیتون، اوهایو. کلاس ها نیز در بیش از 80 مکان خارج از دانشگاه در ایندیانا برگزار می شود. CAPS علاوه بر برنامه های آموزشی خود، خدمات پشتیبانی دانشگاهی را برای همه کلاس های خود فراهم می کند. دانش آموزان ممکن است از طریق تلفن، فکس، پست الکترونیکی یا پست الکترونیکی به خدمات ویژه کتابخانه دانشگاه دسترسی پیدا کنند و با تحقیقات و یا سوالات کتابشناختی کمک می کنند. هدف CAPS نه تنها ارائه کلاس ها بلکه ارائه یک "دانشگاه پیشرفته" طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای هر دو دانشجویان و کارفرمایان آنها است که آموزش های کیفیتی را بدون نیاز به انتقال دانش آموزان به آموزش می دهند. ایندیانا Wesleyan دانشگاه توسط کمیته آموزش عالی * و یک عضو از انجمن شمال مرکزی است. IWU نیز توسط کمیسیون آموزش عالی پرستاری (CCNE) و شورای ملی اعتباربخشی آموزش معلمان (NCATE) تأیید شده است. CAPS در حال حاضر بیش از 23،000 فارغ التحصیل نمایندگی مشارکت های یادگیری با بیش از 500 کارفرمایان، مناطق مدرسه، شرکت ها، سازمان های بهداشت و درمان و سازمان است. اطلاعات محدود
ماریون , لکسینگتون , سینسیناتی , دیتون + 3 بیشتر کمتر