کارشناسی ارشد بازاریابی (mmktg)

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد بازاریابی 18 ماه مقطع کارشناسی ارشد ترم هدف کمک به شما برای توسعه مهارت و دانش مورد نیاز به دنبال شغلی در بازاریابی است. فارغ التحصیلان قدردانی از بازاریابی مدرن در یک مفهوم جهانی و توانایی شناسایی فرصت های بازار و توسعه استراتژی های بازاریابی مناسب به دست آورید.

چشم انداز شغلی

با کارشناسی ارشد بازاریابی، فارغ التحصیلان خواهد شد با مهارت ها و دانش مورد نیاز برای یک حرفه ای در صنعت بازاریابی و ارتباطات مجهز شده است. دانش آموزان ممکن است یک حرفه ای در شرکت ها، مشاوره و یا تجزیه و تحلیل بازار، در میان گزینه های دیگر را دنبال کنند.

ساختار درجه

کارشناسی ارشد بازاریابی 18 ماه، برنامه 240 نقطه مورد مطالعه قرار بیش از 6/4 است. شما دوره های کسب و کار اصلی قبل از پرداختن به مجموعه ای از دوره های تخصصی بازاریابی است که بر عمل معاصر بازاریابی، تحلیل بازار، نام تجاری و استراتژی، و همچنین مدیریت ارتباط با تمرکز مطالعه.

همچنین شما می خواهد به عنوان یک جزء مهم از درجه خود را تکمیل چهار ماژول های توسعه حرفه ای. این شما را با مهارت های حرفه ای است که شما نیاز به افزایش اشتغال و موفقیت خود را در دنیای کسب و کار تجهیز.

الزامات علمی

به دست آوردن ورود شما نیاز به مدرک کارشناسی و از دانشگاه به رسمیت شناخته شده و یا موسسه آموزش با معادل حداقل به طور متوسط ​​نیوزیلند B در دوره پیشرفته ترین را تکمیل کرده اند. این هم می تواند یک درجه در کسب و کار * و یا یک درجه غیر کسب و کار در یک رشته مربوطه از جمله هنر، مهندسی، فن آوری، و یا علم است.

در ارزیابی برنامه خود را به ما به حساب رتبه بندی از نهاد که در آن شما مدرک خود را مجرد و همچنین نمرات به دست آمده در موضوعات مربوطه به پایان رسید.

  • متقاضیانی که دوره های پیشرفته (بازدید کنندگان) در مدرک کارشناسی که در این برنامه قابل ملاحظه ای به دوره های در نظر گرفته به پایان رسانده اند نیاز خواهد بود برای تکمیل دوره جایگزین (بازدید کنندگان). مشاوره به دانش آموزان بر اساس مورد به مورد ارائه شده است.

الزامات انگلیسی

ما برنامه های کسب و کار کارشناسی ارشد به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس. بنابراین شما باید قادر به درک، نوشتن و صحبت روان به زبان انگلیسی باشد.

برای اینکه واجد شرایط برای ورود، دانشجویان بین المللی باید رسیدن به: - IELTS 6.5 علمی، با هیچ گروه کمتر از 6.0، یا؛ - TOEFL (مبتنی بر کاغذ) 575 (TWE 4.5)، یا؛ - TOEFL (مبتنی بر اینترنت) 90 (نوشته شده 21)، و یا. - گواهینامه پایه در زبان انگلیسی برای اهداف علمی (FCertEAP) B-.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Auckland is a comprehensive university of 40,000 students, offering undergraduate, postgraduate and doctoral programmes across a wide range of disciplines.

The University of Auckland is a comprehensive university of 40,000 students, offering undergraduate, postgraduate and doctoral programmes across a wide range of disciplines. اطلاعات محدود