با مهارت های بازاریابی شما نیاز به ایستادگی کردن در بازار جهانی مجهز شده است.

همانطور که شرکت نگاه به افتراق آنها عرضه می کنند در بازار جهانی، یک سال استاد هولت از بازاریابی بین المللی درجه شما مجهز با مهارت های بازاریابی استراتژیک و اجرایی مورد نیاز را به ایستادگی کردن.

masterintmark01

مکان

شروع کارشناسی ارشد خود را از بازاریابی بین المللی در بوستون و لندن، پس از آن انتخاب کنید به کشف هر دو دانشگاه دیگر به عنوان بخشی از منحصر به فرد چرخش پردیس جهانی هولت است.

استاد خود را از بازاریابی بین المللی در یک نگاه

چه کسی این برنامه را برای؟

داوطلبانی که به تازگی از دانشگاه یا کالج فارغ التحصیل، و همچنین افراد تا سه سال سابقه کار که می خواهند به راه اندازی یک حرفه ای در بازاریابی است.

چه شما باید یاد بگیرند

تسلط بازاریابی از همیشه به عنوان مصرف کنندگان به طور مداوم به افزایش مقدار محتوای آنلاین و آفلاین در معرض بحرانی تر است. استاد از دانشجویان بین المللی بازاریابی خواهد آموخت که چگونه به اهرم بازاریابی دیجیتال، رسانه های اجتماعی، تجزیه و تحلیل بازاریابی و استراتژی مشتری به طریق سر و صدا شکستن و ایجاد یک تاثیر قابل اندازه گیری بر روی اهداف کسب و کار از طریق بازاریابی.

چرا هولت؟

بازاریابی سرعت در حال تغییر و یک مدرسه کسب و کار نیاز به همان اندازه زیرک به همگام. هولت یکی از مدارس کسب و کار اولین بار به ارائه یک استاد در بازاریابی دیجیتال بود، و هر چند اجزای اصلی که درجه از زمان به کارشناسی ارشد برنامه بازاریابی بین المللی گنجانیده شده است، واقعیت این است که هولت حرکت می کند به سرعت و به عمد برای اطمینان از دانش آموزان خود را دریافت بهترین آموزش بازاریابی در دسترس است. به همین دلیل اساتید ما نیز کارشناسان در هر دو بازاریابی تئوری و بازاریابی نرم افزار هستند، با برخی مدیریت شرکت های بازاریابی خود را، و دیگران داشتن اجرا طرح های بازاریابی بزرگ برای شرکت های چند ملیتی.

برنامه تحصیلی

دوره های هسته ای ستون فقرات استاد خود را از برنامه درسی بازاریابی بین المللی تشکیل می دهد. شما آنها را در سراسر ماژول مطالعه خواهد شد - C. کلاس دقت طراحی شده است و توالی به آموزش اصول استراتژی کسب و کار، همراه با دانش تخصصی در تبلیغات، رفتار مصرف کننده، توسعه محصول جدید، تجزیه و تحلیل بازاریابی و بازاریابی دیجیتال است.

غوطه وری

برنامه کارشناسی ارشد خود را با یک غوطه وری سه هفته آغاز می شود.

غوطه وری دوره اول در تمام دوره های کارشناسی ارشد ما است و می گذارد پایه برای یک سال موفق. این ترکیبی از یادگیری اصول علمی، کار گروهی، و جعل یک حس اجتماعی در میان classmates.You نیز فرصت را به خودتان جهت یابی به زندگی در هولت و شهرستان به خانه جدید خود را داشته است.

البته غوطه وری شما آماده به توسعه را به حرفه ای کسب و کار خوب گرد در طول مدت برنامه شما و دانش و مهارت های مورد نیاز برای اعمال یک رویکرد مبتنی بر شایستگی به توسعه رهبری فراهم می کند.

شما البته با یک شبیه سازی CAPSTONE که به شما معرفی پیچیده، مشکلات در سطح بالا کسب و کار یکپارچه در یک قالب تیم واقعی به زندگی به پایان برسد. شما توسعه و اجرای یک استراتژی رشد شرکت های بزرگ، مدیریت همه زمینه های کاربردی کسب و کار.

دوره های هسته ای

برای سه ماژول برای اولین بار خود را، دوره های هسته ای خود را بر روی اصول بازاریابی و کسب و کار تئوری آموخته از دیدگاه جهانی تمرکز می کنند. بعد از آن شما خواهد خیاط دو ماژول نهایی خود را به منافع فردی خود را و اهداف شغلی خود با انتخابی که شما می توانید انتخاب کنید به در هر یک از ما شش دانشگاه جهانی است.

 • درک و ضوابط
 • محصولات و نوآوری
 • مدیریت نام تجاری استراتژیک
 • بازاریابی تجزیه و تحلیل و داده های بزرگ
 • بازاریابی دیجیتال
 • ارتباطات بازاریابی یکپارچه
 • توسعه کسب و کار و کانال
 • استراتژی های بازاریابی جهانی

اختیاری

به عنوان بخشی از استاد خود را از بازاریابی بین المللی، شما این فرصت را به چهار انتخابی از انتخاب شما در دو ماژول نهایی خود را هنگامی که شما با موفقیت تمام دوره های هسته ای را تکمیل کرده اند. ما در بر ماژول های انتخابی را طراحی کرده اند که به عنوان انعطاف پذیر، بنابراین شما واقعا می توانید خیاط برنامه های خود را با توجه به نیازهای خود را.

کاربرد عملی: شبیه سازی از & amp؛ هولت چالش کسب و کار

استفاده از نظریه کسب و کار در سناریوهای واقعی مرکزی به تمام جنبه های برنامه درسی هولت است. کلاس ها با برنامه های عملی در هر فرصتی غنی و مهارت را به آزمون با هر دو پروژه مجازی و دنیای واقعی قرار داده است.

توسعه حرفه ای

مرور یک جستجوی کار بین المللی نیاز به یک رویکرد فردی است. در هولت، ما کارشناسان در قرار دادن دانش آموزان بین المللی هستند و کار یک در یک با شما به سادگی یک استراتژی حرفه ای طراحی شده است.

آهنگ شغلی سریع

هر چه زودتر شما جستجوی کار خود را، بیشتر شانس خود را از موفقیت شروع می شود. حرفه برنامه آهنگ سریع ما را قادر می سازد شما را به هر چیز در جای بنابراین شما می توانید شروع به درخواست کار به محض اینکه شما در محوطه دانشگاه می رسند.

قبل از شروع برنامه خود را در هولت، شما دسترسی به نرم افزاری است که به شما می دهد یک بررسی خط به خط رزومه، Webinar ها در نوشتن رزومه کاری، روند اشتغال در بازار جهانی، و ایجاد یک استراتژی کاریابی هدف قرار داده اند. بنابراین، هنگامی که شما در محوطه دانشگاه رسند شما می توانید در مطالعات خود، فرصت های شبکه های تمرکز، و شروع جستجوی کار خود را فورا.

 • خط به خط بررسی رزومه
 • Webinar ها در روند جهانی اشتغال، با شخصی از جستجوی کار خود را، و برای رسیدن به رزومه کاری خود را به یک استاندارد جهانی رقابت
 • جلسات تعاملی با کارشناس شغلی مشاوران

پشتیبانی شخصی

ما کار یک در یک با شما به سادگی یک استراتژی حرفه ای طراحی شده و به شما ابزار برای اجرای آن می دهد.

مربیگری
در طول برنامه خود را، شما کارگاه ها شرکت و مربیگری جلسات به شما تجهیز با دانش و مهارت های ضروری در مناطق مانند بهینه سازی لینک، نام تجاری شخصی، مذاکرات، آماده سازی مصاحبه، و استراتژی جستجوی کار.

نصیحت
شما باید یک شغلی شخصی مشاور که با شما یک در یک کار خواهد کرد برای کمک به شما موقعیت خود را وارد کنید محل مورد نظر و صنعت خود را اختصاص داده است. آنها می توانند شما را در همه چیز، از ویزا به برنامه کار و مسیرهای شغلی طولانی مدت توصیه. همچنین این فرصت را به یک فارغ التحصیل مربی است.

رویدادهای
یک برنامه بسته بندی شده از حوادث شغلی است که شرکت را به دانشگاه ارائه، شبکه، و استخدام، و همچنین فارغ التحصیلان میکسر، سخنرانان مهمان متخصص و حرفه حوادث خانه باز وجود دارد.

پس از فارغ التحصیلی

توسعه حرفه ای خود را متوقف نمی شود زمانی که شما فارغ التحصیل و نه نشانی از حمایت هولت است.

به طور مداوم ارتباط با وی،

شبکه فارغ التحصیلان خود را به یکی از بزرگترین دارایی های خود را است. هولت اتصال پورتال آنلاین که اجازه می دهد تا شما را به پیوند با 16000 فارغ التحصیلان هولت کار در هر صنعت بزرگ در هر گوشه ای از جهان است. شما همچنین می خواهید دسترسی به هیئت مدیره کار جهانی ما، بنابراین شما می توانید همچنان به استفاده از رابطه ما با کارفرمایان برتر جهان به دنبال استعداد. برنامه آموزشی فارغ التحصیلان هولت شما فراهم می کند با یک فرصت برای یک بخشی از مربیگری نسل بعدی رهبران از هولت آینده.

 • هولت اتصال، پورتال آنلاین برای 16،000+ شبکه فارغ التحصیلان ما
 • فارغ التحصیلان برنامه آموزشی
 • هیئت مدیره کار جهانی و رویدادهای شبکه

آموزش مادام العمر

تغییر هرگز متوقف نمی شود، بنابراین یادگیری کسب و کار شما باید یا نه. ما قدرت شما را به ماندن تا به روز با روندهای در حال ظهور در نظر گرفتن یک انتخابی هر سال افتخاری برای بقیه عمر خود را.

یکی انتخابی از یک سال، بر ما.

اکثر مشاغل دهانه دهه ها و مهارت های مهم می تواند تغییر به عنوان شما را در ارشد پیشرفت. سرعت سریع تغییر نیز به معنی دانش حیاتی کسب و کار آینده ممکن است به سادگی غیر ممکن در طول برنامه های خود را به یادگیری بوده است. قبل از سال 2004 هیچ فیس بوک یا یوتیوب وجود دارد. نه آیفون و نه Airbnb برای 2007 قبل وجود داشته است؛ و در عین حال درک تاثیر این نوآوری برای موفقیت کسب و کار بحرانی امروز است. در هولت، شما می توانید یک مهارت تازه کردن و یا کنید تا به سرعت در یک روند کسب و کار جدید را با ثبت نام در یک انتخابی یک سال را در هر یک از دانشگاه جهانی ما است. یک هزینه ثبت نام کوچک وجود دارد، اما البته در غیر این صورت رایگان است.

گزینه های آموزش و پرورش اجرایی برای زندگی است.

به جای مطالعه انتخابی، هر سال فارغ التحصیلان هولت می توانید در طیف وسیعی از برنامه های رهبری تابستان اجرایی آموزش و پرورش در تاریخی دانشگاه Ashridge املاک ما در به Berkhamsted ثبت نام، دوره های بریتانیا از ویژگی های طیف وسیعی از برنامه رهبری و توسعه، و توسط کارشناسان با عملی، نظری تدریس ، و تجربه تجاری. یک هزینه ثبت نام کوچک وجود دارد، اما در غیر این صورت دوره هزینه بیش از $ 10،000 تا صرفه جویی در طول زمان برای فارغ التحصیلان هولت قابل توجه است.

پذیرش و هزینه های

هولت یک رویکرد جامع به بررسی نرم افزار خود را طول می کشد. علاوه بر پیشرفت تحصیلی، ما به آگاهی فرهنگی، پتانسیل رهبری، و یک درایو به موفقیت است.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط Hult International Business School »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2020
اوت 2020
Duration
11 
تمام وقت
Price
47,500 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2020

اوت 2020

Hult Masters Degrees 2019