کارشناسی ارشد انسان شناسی

عمومی

شرح برنامه

بیانیه مأموریت

جهان طی دو دهه گذشته، با فروپاشی تقارن دوقطبی در دوران پس از جنگ جهانی دوم، دچار تغییرات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی شد. این تغییرات در همه سطوح انجام می شود، چه این در محلی، ملی یا بین المللی باشد. استاد علوم انسان شناسی در آموزش دانش آموزان به مطالعه و تفسیر این پدیده ها از دیدگاه علمی با روش شناسی، انتقادی و مقایسهای خواهد پرداخت.

اهداف

سطح کارشناسی ارشد، نامزدها را برای مطالعات پیشرفته تر در زمینه های مختلف خاص می گیرد. این کار تولید آثار مفهومی تئوری و تحقیقاتی را تسهیل می کند که نظریه های پیشرفته را با تمرین در زمینه های مختلف تخصص حرفه ای تطبیق می دهد. این بدان معنی است که مدرک کارشناسی ارشد است که متشکل از آکادمیک و حرفه ای درجه تخصص است که ترکیبی از نظریه علمی و تحقیق با مهارت حرفه ای در آموزش و یادگیری تجربی است.

انتظار می رود هر داوطلبان یک پایان نامه با محتوای آموزشی و حرفه ای ارائه دهند. این بدان معناست که انتظار می رود که نامزدان کارشناسی ارشد کارشناسی تجربی حرفه ای برای هشت ساعت در هفته در طول دوره در موسسات تایید شده توسط گروه انسان شناسی و جامعه شناسی شرکت کنند.

شرایط پذیرش

نامزدها مورد نیاز خواهند بود که حداقل یک افتخار درجه دوم در انسان شناسی کسب کنند. فارغ التحصیلان سابق بخش که شرایط کلاس دوم را برآورده نمی کنند، اما حداقل دو سال تجربه کار حرفه ای با خروجی در زمینه جامعه شناسی و مردم شناسی یا دیگر مولفه های علوم اجتماعی را تشویق به ثبت نام و گرفتن برخی از دوره های تکمیلی طراحی شده توسط خود ناظران.

نامزدها با زمینه های دیگر مجبور به ارائه گزارش کامل از موسسات سابق خود را برای بررسی توسط گروه انسان شناسی. آنها ممکن است مجبور به انجام دوره های تکمیلی در سطح کارشناسی شوند تا بتوانند دوره تحصیلی خود را بپردازند.

کاندیداهای حرفه ای بالغ با حداقل 10 سال تجربه حرفه ای پس از گواهی عمومی آموزش، پس از مطالعه درخواست و مشورت آنها توسط اداره در نظر گرفته می شود. چنین کاندیدان باید دوره های تئوری فشرده ای را برای تکمیل سطح کارشناسی ارایه دهند و اعتبار این دوره ها را قبل از پذیرش آنها برای مدرک کارشناسی ارشد در منطقه حرفه ای تایید کنند.

تمام داوطلبان که خواهان پذیرش برای دوره تخصصی تخصصی هستند، باید یک پیشنهاد کتبی تایپ شده از سه تا پنج صفحه را با جزئیات ارائه دهند:

  1. انگیزه آنها، تجربه تحصیلی، حرفه ای و پژوهشی آنها،
  2. چرا آنها می خواهند در Catholic University Of Cameroon ، Bamenda Catholic University Of Cameroon
  3. چه فیلمی می خواهند در آن تخصص داشته باشند؟
  4. چرا آنها این تخصص را انتخاب کرده اند و چگونه پس زمینه های آموزشی و حرفه ای خود را از این تخصص حمایت می کنند،
  5. چگونه آنها قصد دارند از تخصص خود برای افزایش اشتغال، توسعه در کامرون و آفریقا استفاده کنند.
  6. چگونه آنها قصد استفاده از تخصص خود را با حمایت از طرح طرح توسعه برای توسعه آفریقا پشتیبانی می کنند

هر داوطلب، یک سرپرست پایان نامه توسط اداره خواهد شد. داوطلبان پایان نامه تحقیقاتی در پایان دوره کارشناسی ارشد را ارائه خواهند کرد. پایان نامه کارشناسی ارشد باید کمک های علمی و علمی به تحقیق با دست زدن به موضوعات اصلی با تجزیه و تحلیل بحرانی که به حل برخی از مشکلات مهم اجتماعی و انسان شناسی کمک خواهد کرد؛ و به توسعه انسانی و محیط زیست کمک می کند. این به این معنی است که کاندیدان با توجه به دوره های نظری، کارگاه های آموزشی، سمینارها، امکانات کارآموزی و تجربیات، به تجزیه و تحلیل انتقادی و کمک به توسعه در پایان نامه خود، بر روی پیشنهادات اصلی و موضوعات تحقیقاتی تمرکز خواهند کرد. پایان نامه برای مدرک کارشناسی ارشد بین سه تا شش ماه پس از پایان دوره و با موفقیت تأیید خواهد شد.

انتظار می رود که هر نامزد دو تا سه مقاله سمینار را قبل از پایان دوره ها و پایان نامه پایان دهد. این امر نامزدها و استادان مدرک کارشناسی ارشد و هر مخاطب دیگری را قادر می سازد تا با ارزیابی انتقادی و پیشنهادات برای بهبود تحقیق و تجزیه و تحلیل بحرانی کار و آثار دیگر آیندۀ کاندید، ارزیابی و ارائه نماید.

آینده، فرصت های شغلی و فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان انسان شناسی کاربردی خود به عنوان مشاوران بین المللی، محققان و کارگزاران فرهنگی خود کار خواهند کرد. آنها نیز احتمالا در کشور و در سازمان های بین المللی و سازمان های غیر دولتی مشغول به کار با دانشجویان دیگر دانشگاه ها و مدارس حرفه ای و سایر کشورها هستند.

هزینه ها

هزینه تحصیل در هر سال 1،024،500 FF CFA برای کامرون و 2،024،500 F FFA برای دانشجویان خارجی است.

آخرین به روز رسانی ژوئیه 2018

درباره این دانشگاه

The Catholic University of Cameroon CATUC, Bamenda was founded in the name of the Catholic Church by the bishops of the Ecclesiastical Province of Bamenda as a national institution of learning. Given ... اطلاعات بیشتر

The Catholic University of Cameroon CATUC, Bamenda was founded in the name of the Catholic Church by the bishops of the Ecclesiastical Province of Bamenda as a national institution of learning. Given its origins and the historic role of its ecclesiastical faculties, this university has a responsibility to the Church in Cameroon: It is called to be an intellectual center of highest quality, where the relation between revealed truth and human truth can be examined in depth and with authority against the background of the Cameroon experience. اطلاعات محدود