کارشناسی ارشد انرژی

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

وب سایت کارشناسی ارشد: href = "https://www.ucm.es/masterenergia

سوالات عمومی اداری: خدمات اطلاعات عمومی. پست الکترونیکی: informacion@ucm.es

سوالات علمی خاص: اطلاعات تماس هماهنگ کننده در href = "https://www.ucm.es/masterenergia/contacto-1

 • نوع آموزش: چهره به چهره.
 • تعداد مکان های ورودی جدید ارائه شده: 25
 • کل اعتبارات: 60
 • زبانهای تدریس شده: اسپانیایی.
 • قیمت مشخص: 45.02 یورو به ازای هر اعتبار (برای اسپانیایی ها ، خارجی های جامعه و افرادی که دارای وضعیت قانونی اقامت در اسپانیا هستند) و 84.07 یورو به ازای هر اعتبار برای دانشجویان دیگر.
 • بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد: اطلاعات مربوطه را اینجا ببینید .

درباره

این کارشناسی ارشد عمدتاً برای فارغ التحصیلان یا فارغ التحصیلان علوم ، ترجیحاً فیزیکی ، شیمیایی و زمین شناسی و همچنین مهندسین و فارغ التحصیلان رشته مهندسی انجام می شود ، که علاقه مند به توسعه یک فعالیت حرفه ای در زمینه انرژی چه در بخش خصوصی و چه عمومی ، خواه در کارهای تحقیق ، توسعه و نوآوری ، مانند مشاوره ، مشاوره ، طراحی یا مساعدت فنی باشد. این یکی از اهداف اساسی این استاد ، آموزش معلمان آینده در آن جنبه های حرفه ای است که به آنها امکان می دهد فعالیت خود را در حوزه حرفه ای با همان ضمانت هایی انجام دهند که می توانند وظایف خود را در حوزه علمی یا پژوهشی انجام دهند.

این استاد همچنین برای فارغ التحصیلان مهندسین و مهندسی انجام شده است که قصد دارند فعالیت خود را در بخش انرژی حرفه ای ، چه در شرکت های خصوصی و چه در نهادهای عمومی و سازمان ها انجام دهند. امروزه تصور می شود که بخش انرژی با توجه به نقش غیرقابل انکاری که این حوزه در توسعه جامعه امروز ایفا خواهد کرد ، یکی از بزرگترین قطب های جذابیت برای متخصصان آینده است. بدیهی است که در شرایط فعلی ، بخش انرژی به متخصصان دارای مهارت و مهارت کافی نیاز خواهد داشت و در عوض فرصت های بی شماری را برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد ، به همین دلیل ، ما معتقدیم ، اجرای چنین آموزش هایی را در زمینه آموزش ضروری می سازد. به همین دلیل تصور می شود که این استاد در بین دانشجویان دانشگاه اعم از دانشجویان علوم و مهندسی خصوصاً افرادی که انگیزه آنها به سمت بازار کار گرایش دارد ، از استقبال بالایی برخوردار باشد.

کارشناسی ارشد انرژی از اهداف اصلی خود ماهیت حرفه ای دارد ، اگرچه این هدف کاملاً با فعالیتهای تحقیقاتی تکمیل می شود ، با توجه به اینکه در حال حاضر بخش تجارت انرژی نیاز به متخصصان و متخصصانی دارد که نه تنها از نظر حل جنبه های عملی و بتن ، اما به طور فعال در اقدامات تحقیق و توسعه و توسعه شرکت می کنم که یکی از مهمترین جنبه های شرکت ها در این بخش ، هم در اسپانیا و هم در خارج از کشور است.

سال تحصیلی 2020-21

دوره 1

کد

موضوع

شخصیت

اعتبارات

ارائه شده

606768

سلولهای ذخیره و سوخت

اجباری

6.0

بله

606767

تبدیل و بهره وری انرژی

اجباری

6.0

بله

606766

انرژی باد

اجباری

6.0

بله

606764

انرژی هسته ای

اجباری

6.0

بله

606765

انرژی خورشیدی فتوولتائیک

اجباری

6.0

بله

606770

ارزیابی منابع تجدیدپذیر

اختیاری

6.0

بله

606776

تمرینات تجاری

تمرین های خارجی

6.0

بله

606769

پروژه ها: مدل سازی و شبیه سازی سیستم های انرژی

اختیاری

6.0

بله

606774

سیستم های خورشیدی فتوولتائیک

اختیاری

6.0

بله

606773

سیستم های خورشیدی حرارتی

اختیاری

6.0

بله

606777

استاد

استاد

6.0

بله

دوره مشخصی ندارد

کد

موضوع

شخصیت

اعتبارات

ارائه شده

607852

انرژی و محیط زیست

مکمل آموزش

6.0

بله

اهداف

 • معلمان آینده را در آن جنبه های حرفه ای تربیت کنید که به آنها اجازه می دهد فعالیت خود را در حوزه حرفه ای با همان ضمانت هایی انجام دهند که می توانند وظایف خود را در حوزه علمی یا پژوهشی انجام دهند.
 • دانش تئوری و عملی لازم را به دانش آموز ارائه دهید تا بتواند با چالش هایی که توسعه منابع انرژی در کوتاه مدت و میان مدت دارد برطرف کند.
 • برای انجام کار خود در زمینه منابع انرژی که نماینده پشتیبانی ماتریس انرژی در جامعه ما در دهه های آینده است ، آموزش لازم را به دانش آموز ارائه دهید.

دریافت کنندگان

مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه عمدتاً با هدف فارغ التحصیلان یا فارغ التحصیلان علوم ، ترجیحاً فیزیکی ، شیمیایی و زمین شناسی و همچنین مهندسین و فارغ التحصیلان رشته مهندسی انجام می شود که علاقه مند به توسعه یک حرفه ای در زمینه انرژی ، چه در بخش خصوصی هستند. به عنوان عمومی ، چه در کارهای تحقیقاتی ، توسعه و نوآوری ، مانند مشاوره ، مشاوره ، طراحی یا مساعدت فنی.

این مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه همچنین برای مهندسین و فارغ التحصیلان مهندسی که قصد دارند فعالیت خود را در بخش انرژی حرفه ای ، چه در شرکت های خصوصی و چه در ارگان ها و سازمان های عمومی انجام دهند ، انجام می شود.

چرا این استاد را مطالعه میکنید؟

امروزه تصور می شود که بخش انرژی با توجه به نقش غیرقابل انکاری که این حوزه در توسعه جامعه امروز ایفا خواهد کرد ، یکی از بزرگترین قطب های جذابیت برای متخصصان آینده است. بدیهی است که در شرایط فعلی ، بخش انرژی به متخصصان دارای مهارت و مهارت کافی نیاز دارد و در عوض فرصتهای بی شماری را برای دانشجویان لیسانس و لیسانس ارائه می دهد ، به همین دلیل ، ما معتقدیم ، اجرای چنین آموزش هایی در زمینه آموزش ضروری است. به همین دلیل تصور می شود که این استاد گرامی در بین دانشجویان دانشگاه اعم از دانشجویان علوم و مهندسی خصوصاً افرادی که انگیزه آنها به سمت بازار کار گرایش دارد ، از استقبال بالایی برخوردار باشد.

شرایط ورود به کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد دانشگاه غیر فعال

 • هر یک از عناوین زیر را در اختیار داشته باشید:
  • مدرک دانشگاه رسمی اسپانیا.
  • عنوانی که توسط یک موسسه منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA) صادر شده و توانمندسازی کشور صادر شده برای دسترسی به آموزش کارشناسی ارشد است.
  • عنوان سیستمهای آموزشی خارج از EHEA که در کشور اجازه صدور دسترسی به آموزش کارشناسی ارشد را صادر می کند ، همگن یا اعلام شده معادل درجه و سطح علمی مدرک یا لیسانس توسط وزارت آموزش و پرورش و آموزش حرفه ای . در صورت عدم وجود همولوگ یا معادل ذکر شده ، داشتن مجوز یا مجوز دسترسی لازم از طرف این دانشگاه لازم خواهد بود .
 • یا در طی دوره ای که در آن مطالعات قبل از ثبت نام منجر به اخذ هر یک از مدارک قبلی می شود ، انجام شود و در موقعیتی باشد که بتواند قبل از تاریخ تعیین شده در تماس مربوطه ، ثابت کردن آن را ثابت کند ( href = "https: //www.ucm.es/requisitos-de-admision-a-masteres ).
 • علاوه بر این ، دانش آموزان سیستم های آموزشی خارجی ، که زبان مادری آنها با اسپانیایی متفاوت است ، باید سطح B2 زبان اسپانیایی (یا بالاتر) را ثابت کنند .
 • الزامات خاصی که ممکن است هرکدام از استادان درخواستی داشته باشند. با مراجعه به وب سایت استاد خود می توانید با آن مشورت کنید.
آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como ... اطلاعات بیشتر

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como centro de referencia para el continente latinoamericano. اطلاعات محدود