کارشناسی ارشد امنیت و توسعه بین المللی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

مرکز مطالعات و توسعه بین الملل Jagiellonian University جاگلیون نسخه سوم برنامه کارشناسی ارشد مطالعات در زمینه امنیت و توسعه بین المللی (ISAD) را راه اندازی می کند.

نسخه های قبلی برنامه ما بیش از 200 برنامه از بیش از 30 کشور و همه قاره ها را به خود جلب کرد. در حال حاضر نزدیک به 60 دانشجو در برنامه ISAD در Jagiellonian University جاگلیونیان شرکت می کنند. ما مفتخریم اعلام کنیم که Jagiellonian University جاژیلونیا به عنوان یکی از TOP 6 دانشگاه های رتبه بندی دانشگاه QS برای EECA 2020 (اروپا در حال ظهور و آسیای میانه) رتبه بندی شده است.

بحث بین المللی در مورد نگران کننده ترین مشکلات جهانی دنیای مدرن ، مانند تشدید درگیری در ایران ، Brexit و پیامدهای آن برای اقتصاد اروپا و جهانی ، بحران مهاجرین اروپا ، تهدید حملات تروریستی ، تاجی جدید در چین و ... و همچنین بسیاری از چالش های معاصر ، تقاضای عظیم متخصصان و استراتژیست ها در زمینه امنیت و توسعه را نشان می دهد. همچنین ، لزوم افزایش آگاهی عمومی از همبستگی بین کمک های منتقل شده به کشورهای در حال توسعه و احساس امنیت در جوامع کشورهای توسعه یافته را نشان می دهد.

به منظور پاسخگویی به این روندها و به دلیل علاقه به سالهای گذشته ، Jagiellonian University چاپ سوم برنامه کارشناسی ارشد مطالعات - امنیت بین المللی و توسعه را راه اندازی می کند. ISAD با هدف تقویت تفکر خلاق در مورد مشکلات پیچیده امنیت و توسعه جهانی و همچنین تجهیز دانش آموزان به ابزارهای تحلیلی ، تخصص زبان و درک متقابل فرهنگی. همچنین به به دست آوردن مهارت های حرفه ای مورد نیاز برای مدیریت امنیت جهانی و توسعه در یک محیط بین المللی کمک می کند.

- هدف ما آموزش متخصصان است تا اهمیت مشکلات دنیای مدرن را درک کرده و به دنبال راه حل هایی برای آنها باشند. ما می خواهیم استراتژیست ها را آموزش دهیم که بتوانند اقداماتی را انجام دهند که از هدفگذاری مناسب پروژه های کمک و از این رو ثبات بیشتر در روابط بین الملل اطمینان حاصل کند - تأکید می کند مارسین Grabowski ، مدیر مطالعات ISAD.

این برنامه دو ساله به لطف محققان لهستانی و بین المللی دانش عملی و نظری در مورد آن مناطق ارائه می دهد. دوره های دانشگاهی به زبان انگلیسی تدریس می شود و علاوه بر این ، دانشجویان زبان دوم ، منتخب خارجی را نیز فرا می گیرند. دو مسیر دانشگاهی (تخصص) وجود دارد: امنیت بین المللی و همچنین توسعه بین المللی. این برنامه شامل کارآموزان حرفه ای و کارگاه های آموزشی با کارشناسان است.

در طول کل برنامه دو ساله (2020-2022) ، شش بورس تحصیلی برای دانشجویان برتر در دسترس است. در سال اول تحصیل سه بورس تحصیلی از پرداخت هزینه جزئی و سه بورس تحصیلی دیگر نیز برای دریافت بورس تحصیلی در سال دوم امتناع می کنید - اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه های موجود در اینجا را ببینید .

سومین کلاس ISAD در سال تحصیلی 2020/2021 راه اندازی می شود و روند استخدام در ژانویه سال 2020 آغاز می شود. در مورد ساختار برنامه و استخدام در وب سایت ما اطلاعات کسب کنید: www.isad.uj.edu.pl. ما همچنین شما را به آشنایی با دفترچه آنلاین ما تشویق می کنیم.

ISAD به عنوان یک پروژه نوآورانه به اعطای مرکز ملی تحقیقات و توسعه لهستان (در چارچوب برنامه عملیاتی اتحادیه اروپا: دانش - آموزش-توسعه) اهدا شد و توسط اتحادیه اروپا تحت حمایت صندوق اجتماعی اروپا تأمین می شود.

مثل ما و ما را در فیس بوک دنبال کنید!

مشخصات فارغ التحصیل

فارغ التحصیل ISAD آماده است تا در انواع مختلف موسسات و سازمان های مربوط به امنیت و توسعه کار کند. ملی و همچنین بین المللی، دولتی و غیر دولتی. فارغ التحصیل نه تنها دانش قابل توجهی دارد، بلکه همچنین طیف وسیعی از مهارت های نرم افزاری را که لازم است برای کار در یک محیط بین المللی و در سطوح مختلف سازمان و مدیریت نهاد باشد. از آنجا که ما برای برقراری ارتباط موثر، فارغ التحصیلان ما به زبان انگلیسی مسلط هستند و در زبان دوم - زبان انتخابی خود - در سطح B2 ارتباط برقرار می کند.

نتیجه صلاحیت

نامزدها در فهرست رتبه بندی قرار می گیرند به ترتیب بر اساس نتیجه نهایی که براساس مقیاس 0 تا 100 محاسبه می شود، به صورت زیر محاسبه می شود:

  • ارزیابی نامه انگیزشی نوشته شده به زبان انگلیسی (پروژه پایان نامه مقدماتی نیز به عنوان بخشی از نامه انگیزه ارزیابی می شود) حداکثر 50 امتیاز،
  • امتیاز مورد نظر برای مرجع نامه ها-حداکثر 50 امتیاز.

هزینه درخواست

هزینه درخواست 22 دلار (یا 85 PLN یا 20 یورو) است. این هزینه به صورت جداگانه برای هر ثبت نام پرداخت می شود و هر ثبت نام دارای شماره حساب بانکی خود برای پرداخت است.

شهریه

  • هزینه تحصیل برای سال اول: 4000 یورو (حدود 4 550 یورو)
  • هزینه تحصیل برای سال دوم: 4000 یورو (حدود 4 550 یورو)

تماس با ما

تلفن: 48 519 068 330

ایمیل: isad@uj.edu.pl

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Jagiellonian University is the oldest higher education institution in Poland and one of the oldest in Europe. It was founded on 12 May 1364 by the Polish king Casimir the Great. The Jubilee year 2 ... اطلاعات بیشتر

The Jagiellonian University is the oldest higher education institution in Poland and one of the oldest in Europe. It was founded on 12 May 1364 by the Polish king Casimir the Great. The Jubilee year 2014 marked the 650th anniversary of this remarkable event. Since its very beginning, the Jagiellonian University has been an international institution. Poles, Ruthenians, Lithuanians, Hungarians, Germans, Czechs, the Swiss, the English, the Dutch, the French, the Spanish, Italians, and even Tatars studied here in the old days. اطلاعات محدود