تبدیل شدن به یک عامل تغییر: نسخه دوم MA در امنیت و توسعه بین المللی (ISAD)

Jagiellonian University دومین نسخه برنامه مطالعاتی در زمینه امنیت و توسعه بین المللی (ISAD) را راه اندازی می کند. سه دانشجو که در سال 2019/2019 ثبت نام کرده اند، بورس تحصیلی را که تقریبا هزینه هزینه تحصیل را پوشش می دهد، دریافت می کنند. اولین نسخه این برنامه با کمک معتبر از مرکز ملی تحقیقات و توسعه لهستان اهدا شد. در سال 2018 این برنامه بسیار جذاب بود، که بیش از 100 درخواست از بیش از 30 کشور را نشان می دهد. در میان آنها، 46 نامزد تحصیلات خود را در Jagiellonian University آغاز کرده اند.

شرح برنامه

بحث بین المللی درمورد مشکل ترین مسائل جهانی دنیای مدرن، مانند جنگ در سوریه، وضعیت دشوار در اوکراین، بحران مهاجر اروپایی و همچنین تهدید حملات تروریستی، نشان دهنده تقاضای زیادی برای متخصصان و استراتژیست های این حوزه است. امنیت و توسعه. همچنین نشان می دهد که نیاز به افزایش آگاهی عمومی از همبستگی بین کمک های منتقل شده به کشورهای در حال توسعه و حس امنیت در جوامع کشورهای توسعه یافته است. برای پاسخ به این دو روند، Jagiellonian University نسخه دوم برنامه تحصیلی MA را راه اندازی می کند

  • امنیت و توسعه بین المللی. ISAD با هدف ارتقای تفکر خلاق درمورد مشکلات پیچیده امنیت و توسعه جهانی، و همچنین آموزش دانشآموزان با ابزارهای تحلیل، مهارت زبان و درک متقابل فرهنگی است. همچنین کمک می کند تا مهارت های حرفه ای مورد نیاز برای مدیریت امنیت و توسعه جهانی را در محیط بین المللی به دست آورد.
  • هدف ما آموزش متخصصان در درک اهمیت مشکلات دنیای مدرن و یافتن راه حل برای آنها است. ما می خواهیم استراتژیست هایی را آموزش دهیم که می توانند اقداماتی را انجام دهند که اطمینان از هدفمند کردن پروژه های کمک رسانی و در نتیجه ثبات بیشتر در روابط بین الملل را تأمین می کند. بر این اساس، مارسیان گرووبوفسکی، مدیر مطالعات ISAD، تاکید می کند.

برنامه دو ساله استاد توسط هر دو کارشناس بین المللی و سخنرانی ها از Jagiellonian University . دوره های آکادمیک به زبان انگلیسی تدریس می شود، و علاوه بر این، دانش آموزان زبان دوم را انتخاب خواهند کرد. دو رشته تحصیلی (تخصصی) وجود دارد: امنیت بین المللی و همچنین توسعه بین المللی. این برنامه شامل دوره های حرفه ای و کارگاه های آموزشی با کارشناسان است.

در طول تمام برنامه دو ساله (2019-2021)، شش بورس تحصیلی برای دانشجویان برتر در دسترس است. در سال اول تحصیلی، سه هزینه تحصیلی برای پرداخت هزینه های جزئی وجود دارد، و سه سال دیگر هزینه سه ماهه تحصیلی برای دانشجویان پرداخت می شود.

دومین کلاس ISAD در سال تحصیلی سال 2019-2020 راه اندازی خواهد شد و روند استخدام در ژانویه 2019 آغاز شد. اطلاعات بیشتر در مورد ساختار برنامه و استخدام در وب سایت ما: www.isad.uj.edu.pl. ما همچنین شما را تشویق می کنیم که با پروانه آنلاین ما آشنا شوید.

مشخصات فارغ التحصیل

فارغ التحصیل ISAD آماده است تا در انواع مختلف موسسات و سازمان های مربوط به امنیت و توسعه کار کند. ملی و همچنین بین المللی، دولتی و غیر دولتی. فارغ التحصیل نه تنها دانش قابل توجهی دارد، بلکه همچنین طیف وسیعی از مهارت های نرم افزاری را که لازم است برای کار در یک محیط بین المللی و در سطوح مختلف سازمان و مدیریت نهاد باشد. از آنجا که ما برای برقراری ارتباط موثر، فارغ التحصیلان ما به زبان انگلیسی مسلط هستند و در زبان دوم - زبان انتخابی خود - در سطح B2 ارتباط برقرار می کند.

نتیجه صلاحیت

نامزدها در فهرست رتبه بندی قرار می گیرند به ترتیب بر اساس نتیجه نهایی که براساس مقیاس 0 تا 100 محاسبه می شود، به صورت زیر محاسبه می شود:

  • ارزیابی نامه انگیزشی نوشته شده به زبان انگلیسی (پروژه پایان نامه مقدماتی نیز به عنوان بخشی از نامه انگیزه ارزیابی می شود) حداکثر 50 امتیاز،
  • امتیاز مورد نظر برای مرجع نامه ها-حداکثر 50 امتیاز.

هزینه درخواست

هزینه درخواست 22 دلار (یا 85 PLN یا 20 یورو) است. این هزینه به صورت جداگانه برای هر ثبت نام پرداخت می شود و هر ثبت نام دارای شماره حساب بانکی خود برای پرداخت است.

شهریه

  • هزینه تحصیل برای سال اول: 4000 یورو (حدود 4 550 یورو)
  • هزینه تحصیل برای سال دوم: 4000 یورو (حدود 4 550 یورو)

تماس با ما

تلفن: 48 519 068 330

ایمیل: isad@uj.edu.pl

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Jagiellonian University

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط Jagiellonian University »

آخرین به روز رسانی آوریل 1, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
Free
Jagiellonian University اولین نسخه برنامه تحصیلات تکمیلی در زمینه امنیت و توسعه بین المللی را راه اندازی می کند. 24 دانشجو که در سال 2018 ثبت نام کرده اند به لطف کمک مرکز ملی تحقیق و توسعه، به صورت رایگان تحصیل خواهند کرد
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ