کارشناسی ارشد الکترونیکی زبان ویژه - آموزش زبان انگلیسی به زبان آموزان جوان (قبل از مدرسه و مدرسه ابتدایی)

عمومی

شرح برنامه

E-LINGO پاره وقت دو سال پس از فارغ التحصیل مخلوط یادگیری برنامه کارشناسی ارشد منجر به مدرک تحصیلی در آموزش انگلیسی به زبان آموزان جوان است. این جایزه کارشناسی ارشد E-LINGO همچنین دسترسی به رشته در آموزش و پرورش معلم و پژوهش در سطح دانشگاه می دهد.

چه چیزی باعث E-LINGO خاص؟

E-LINGO برنامه کارشناسی ارشد به خوبی تثبیت، که معلمان موفقیت واجد شرایط از انگلیسی برای زبان آموزان جوان برای بیش از یک دهه است. این بررسی بسیار عالی دریافت کرده است و به عنوان یک مدل برای سایر دوره های تحصیلی معلم مخلوط یادگیری استفاده می شود.

اذعان تجربه کاری خود را

تجربه کار قبلی یکی از الزامات ورود است و باعث می شود تا 60 از 240 امتیاز اعتبار لازم برای شروع برنامه MA.

یادگیری تلفیقی

برنامه پس از فارغ التحصیل انعطاف پذیر ترکیب 5 * 2 روز از چهره به چهره جلسات آموزش در دانشگاه در فرایبورگ آلمان و فاصله آموزش آنلاین.

انعطاف پذیری

مطالعه پاره وقت اجازه می دهد تا شما را به ترکیب مطالعه علمی با کار و یا سایر تعهدات. اکثر این برنامه با استفاده از پلت فرم یادگیری E-LINGO تحویل آنلاین.

ادغام مهارت های زبان و محتوای زبان و روش تدریس به طور همزمان با تکمیل دوره در انگلیسی توسعه یافته، پشتیبانی شده توسط زبان مادری.

تئوری و عمل شما این فرصت را به توسعه مهارت های تحقیق و کسب تجربه عملی از طریق ترکیبی از تئوری و عمل است.

شما خواهد شد:

 • بحث در مورد نظریه های آموزش زبان به زبان آموزان جوان و در نظر گرفتن چگونه می توان آنها را در زمینه های معتبر اعمال
 • تجزیه و تحلیل فیلم کلاس درس معتبر و منابع تدریس / یادگیری برای آموزش ابتدایی و پیش دبستانی
 • همکاری به منظور توسعه طرح های پژوهشی کلاس درس در زمینه های آموزش معتبر
 • شرکت در قرار دادن دو هفته در یک کلاس درس زبان.

یک برنامه کارشناسی ارشد بین المللی این جایزه کارشناسی ارشد E-LINGO است به طور کامل بولونیا سازگار، که به معنی آن است که به رسمیت شناخته شده در سراسر اروپا و در سراسر جهان مورد احترام است. E-LINGO جذب دانشجو از سراسر جهان است. این برنامه شما را قادر به دست آوردن بینش به طیف وسیعی از زمینه های تدریس و برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با تدریس حرفه ای و همچنین دانش آموزان با پیشینه های مختلف.

البته در مورد چیست؟

E-LINGO برنامه مخلوط آموزش ترکیب آنلاین ترم با 5 * 2 روز از چهره به چهره در جلسات تدریس در دانشگاه آموزش و پرورش (فرایبورگ، آلمان جنوبی) است. قرار دادن دو هفته در یک کلاس درس زبان نیز بخشی از برنامه را تشکیل میدهد.

که این برنامه برای است؟

E-LINGO جذاب کارشناسی ارشد برنامه مطالعه برای افراد با زمینه های ناهمگن در قبل از مدرسه و سطح اولیه علاقه مند به زبان انگلیسی است. هر چه مدرک کارشناسی خود را متخصص در حال حاضر ممکن است شما را در حرفه های جدید مربوط به آموزش زبان انگلیسی به زبان آموزان جوان سوار شو.

چشم انداز شغلی چیست؟

بیش از همه کودکان جهان شروع به یادگیری زبان های خارجی در سن به طور فزاینده در اوایل. E-LINGO صلاحیت شما برای آموزش زبان انگلیسی به زبان آموزان جوان. این فرم بسیار خوبی از توسعه حرفه ای است اگر شما در حال حاضر در آموزش و پرورش سال های اولیه و یا در یک فیلد مربوط به زبان انگلیسی (به عنوان مثال ترجمه، چاپ و نشر) کار می کند.

چه چیزی باعث E-LINGO ایستادگی کردن به این است که آن نه تنها به شما واجد شرایط برای آموزش زبان انگلیسی به زبان آموزان جوان بلکه باز می شود تا یک مسیر علمی در این زمینه به عنوان برنامه اجازه می دهد تا شما را به توسعه مهارت های تحقیقاتی و همچنین به دست آوردن تجربه عملی است. این ترکیب دسترسی به طیف گسترده ای از فرصت های شغلی می دهد، برای مثال

 • در مهد کودک ها و گروه های بازی
 • در کودکستان ها و پیش دبستانی
 • در زبان انگلیسی برای کودکان ارائه شده توسط موسسات خصوصی (مدارس زبان، مراکز اجتماعی و غیره)
 • در مدارس ابتدایی و دو زبانه
 • در دانشگاه (پژوهش پس از فارغ التحصیل، آموزش معلمان، مدرک دکترا [PHD)
 • با ناشران (مواد طراحی)
 • در مدیریت مدرسه (برنامه درسی، آموزش ضمن خدمت معلم).
 • الزامات چیست؟
شما خواهید مدرک کارشناسی از دانشگاه نیاز، دانشگاه آموزش و پرورش یا دانشگاه خصوصی، تجربه کاری یکی year's و بسیار خوب و ظرفیتهای زبان انگلیسی (سطح B2). روش نرم افزار شامل یک مصاحبه اینترنتی. برای اعمال شما نیاز به:
 • یک مدرک لیسانس (بر اساس 3 سال مورد مطالعه) در هر رشته (نیاز زبان و یا مربوط به آموزش می شود)، با 180، 210 و یا 240 نقطه اعتباری؛
 • یکی year's تمام وقت تجربه کاری (دیگر اگر شما کار کرده اند پاره وقت) در زمینه آموزش و پرورش و یا در یک منطقه مربوط به زبان (معادل 60 واحد درسی)؛
 • خوب شایستگی زبان مقصد (انگلیسی - سطح B2 چارچوب مشترک اروپا برای زبان یا معادل آن).

چگونه و چه زمانی به درخواست

برنامه e-LINGO یک بار شروع می شود هر دو سال در ماه اکتبر. آخرین مهلت برای استفاده سپتامبر 15 در سال این دوره شروع می شود. دوره بعدی در ماه اکتبر سال 2016 آغاز خواهد شد. اولین جلسه چهره به چهره در اکتبر 28/29 2016 باشد. لطفا درخواست خود را ارسال کنید تا در نوشتن دفتر پذیرش: دانشگاه آموزش و پرورش فرایبورگ Studierendensekretariat Kunzenweg 21 D- 79،117 فرایبورگ آلمان لطفا مدارک زیر را ارسال: 11. تاریخچه مختصری از زندگی در انگلیسی 12. فارغ التحصیلی گواهی که واجد شرایط صاحب برای مطالعه در مقطع کارشناسی در دانشگاه (به عنوان مثال آلمان - را ندارند؛ UK - A-سطح). این ممکن است از کشوری به کشور دیگر متفاوت است.
 1. گواهی نامه برای یک مدرک دانشگاهی (240 ECTS) و یا - در صورت نقاط اعتباری کمتر - اثبات هر تجربه مرتبط دیگر و / یا مدارک شغلی 14. مدارک و شواهد از اشتغال واجد شرایط در زمینه آموزش و پرورش و یا در یک منطقه مربوط به زبان مدت حداقل یک سال (متناسب دیگر اگر اشتغال پاره وقت بود) 15. مدارک و شواهد از توانایی مورد نیاز زبان انگلیسی است. اگر شما یک زبان مادری از زبان انگلیسی هستند و یا در مقطع کارشناسی خود را در زبان انگلیسی را تکمیل کرده اند، شواهد مورد نیاز است.
 2. بیانیه شخصی در انگلیسی تنظیم دلایل برای عدم تمایل به شرکت در این دوره (حداکثر 3000 کلمات = حدود. 2 صفحه A4) 17. بیانیه را امضا که در بالا کار خود دانش آموز 18 است. مکمل دیپلم و رونوشت سوابق درجه اول متقاضی 19 (نقطه 3 بالا را ببینید). در بیانیه ای که به اثر است که متقاضی نه شکست خورده و نه شده است از هر دو آزمون کارشناسی ارشد در دوره همان درجه و یا یکی با محتوای مشابه حذف شدند، در دانشگاه فرایبورگ آموزش و پرورش و یا هر دانشگاه دیگری اسناد ذکر شده در نقطه 2 و از نقطه 5 به نقطه 8 باید به عنوان نسخه از اصل ارائه شده و باید در آلمانی یا انگلیسی باشد. هر گونه ترجمه باید رسما تایید شده است. دانشگاه حق درخواست برای دیدن اصل یا کپی گواهی در immatriculation محفوظ است.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The University of Education, Freiburg (in German: Pädagogische Hochschule, or PH for short) was founded in 1962 and gained university status in 1971. It is the largest of six Universities of Education ... اطلاعات بیشتر

The University of Education, Freiburg (in German: Pädagogische Hochschule, or PH for short) was founded in 1962 and gained university status in 1971. It is the largest of six Universities of Education in the federal state of Baden-Württemberg, which is known throughout Germany for the high quality of its education. اطلاعات محدود