کارشناسی ارشد اقتصاد و سیاست های بین المللی

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد اقتصاد و سیاست های بین المللی (MEPIN) توسط دانشکده اقتصاد USI Università della Svizzera italiana مستقر در لوگانو ، با همکاری "Alta scuola di ekonomica e relazioni internazionali" (ASERI) از Università Cattolica del ارائه می شود. ساکرو کوره ، مستقر در میلان. برنامه تحصیل تمام وقت شامل 120 ECTS برای مدت زمان معمول 4 ترم می باشد و امکان اخذ مدرک دوگانه ("درجه دو") را می دهد ، یعنی:

 • و یک مدرک کارشناسی ارشد سوئیس صادر شده توسط USI (درجه کارشناسی ارشد تحت قانون سوئیس)
 • عنوانی از مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه سطح اول است که توسط ASERI Università Cattolica del Sacro Cuore بر اساس قوانین ایتالیایی صادر شده است.

در ویرایش جدید ، فضای بیشتری به موضوعات علوم اقتصادی و سیاسی داده شد و دو دوره در "روش شناسی تحقیقات اجتماعی" معرفی شد. MEPIN طیف گسترده ای از ابزارهای علمی و شایستگی های خاص را ارائه می دهد ، برای درک پدیده های اقتصادی و سیاسی مرتبط با جهانی سازی و عملکرد نهادهای عمومی و بین المللی ضروری است. مبنایی که کل این برنامه تدوین شده است با مطالعه اقتصاد ، مالی ، حقوقی و موسسات و سیاستهای بین المللی مرتبط است. ما همچنین دانش چند رشته ای و مدیریتی لازم برای رسیدگی به موضوعاتی از قبیل توسعه پایدار ، اخلاق اقتصادی - مالی و به طور عام تر ، اشکال همکاری بین مقامات دولتی و اپراتورهای اقتصادی خصوصی را با هدف دستیابی به یک هدف مشترک ارائه خواهیم داد که ارائه خدمات یا ایجاد و مدیریت یک پروژه

ساختار و محتوا

کارشناسی ارشد اقتصاد و سیاست های بین المللی (MEPIN) طیف گسترده ای از ابزارهای علمی و مهارت های خاص را ارائه می دهد ، که برای درک پدیده های اقتصادی - سیاسی مرتبط با جهانی سازی و عملکرد نهادهای عمومی و بین المللی ضروری است.

مبنایی که کل این برنامه تدوین شده است با مطالعه اقتصاد ، حقوق و نهادها و سیاستهای بین المللی مرتبط است. ما همچنین دانش چند رشته ای و مدیریتی لازم برای رسیدگی به موضوعاتی از قبیل توسعه پایدار ، جهانی شدن بازارها ، پیری جمعیت ، پدیده مهاجرت و به طور عام ، اشکال همکاری بین مقامات دولتی و اپراتورهای اقتصادی خصوصی را ارائه خواهیم داد که هدف آنها دستیابی به هدف مشترک است. ، مانند ارائه خدمات یا ایجاد و مدیریت یک پروژه.

بررسی زمینه های تقاطع بین دولتی و خصوصی ، از سطح محلی تا سطح جهانی ، مهارت هایی را هم در بخش اقتصادی اقتصادی و هم در بخش سیاست گذاری عمومی و همچنین آگاهی از جنبه های قانونی و ارتباطی نظارتی مربوط به روابط بین طرفین به شرکت کنندگان دوره ای از دوره ها در پردیس لوگانو و پردیس میلان ارائه می شود. این برنامه با تدوین پایان نامه و کارآموزی در یک موسسه ملی یا بین المللی تکمیل می شود. آموزش چند وجهی و بین رشته ای که توسط MEPIN ارائه شده است ، فارغ التحصیلان خود را قادر می سازد سریع و با موفقیت وارد شرکت های چند ملیتی ، بانک ها و شرکت های دارایی ، مقامات محلی ، سازمان های غیر دولتی ، مؤسسات آموزشی و تحقیقاتی شوند. دانش آموختگان این مقطع کارشناسی ارشد دارای مهارت های چند رشته ای و دانش خاص به خصوص در اقتصاد و علوم سیاسی هستند که به آنها امکان می دهد در تمام بخش هایی که در آن همکاری های دولتی و خصوصی وجود دارد کار کنند.

پذیرش

لیسانس (لیسانس) از دانشگاه شناخته شده اقتصاد ، علوم سیاسی ، حقوق. دسترسی به استاد امکان پذیر است ، منوط به ارزیابی توسط مدیریت ، از جمله نامزدها با سوابق مختلف دانشگاه.

دانشجویان یک دانشگاه علمی کاربردی شناخته شده علوم و هنر می توانند با پر کردن بدهی سازنده 30 تا 60 ECTS با دوره های لیسانس یا کارشناسی ارشد ، طبق برنامه مطالعاتی تعیین شده توسط جهت علمی ، به مدرک کارشناسی ارشد دسترسی پیدا کنند. بستری ها به صورت موضوعی با آنها برخورد می شود.

در برخی موارد ارائه شده توسط ASERI ، اعلامیه ارزش ممکن است قبل از ترم در میلان یا در طی مراحل ثبت نام درخواست شود.

زبان رایج در دوره ها به زبان ایتالیایی است. بعضی از دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند ، بنابراین درک خوبی از زبان فرض می شود.

این دوره حداکثر 35 دانشجو دارد.

ثبت نام

برای اطمینان از کیفیت بالای دوره ها و سطح خوبی از تعامل ، این دوره شامل تعداد بسته 30 دانشجو است (تمدید ، به نظر جهت استاد ، حداکثر 35 شرکت کننده).

انتخاب دانش آموزان براساس ترتیب دریافت درخواست های پذیرش به صورت تدریجی صورت می گیرد. درخواست های پذیرش دریافت شده از قبل با موفقیت بیشتر خواهد بود.

برای ثبت نام از داوطلبان دعوت می شود دستورالعمل تکمیل فرم آنلاین را در https://iscrizione.lu دنبال کنند. USI .ch / intro.aspx.

ثبت مقاله

ثبت نام برای این برنامه همچنین با ارسال فرم ثبت نام صورت می گیرد و مستندات مورد نیاز با فرمت کاغذی (ثبت نام از طریق پست الکترونیکی یا فکس پذیرفته نمی شوند) به آدرس زیر:

Università della Svizzera Italiana، USI
دفتر رئیس دانشکده اقتصاد
از طریق جوزپه بوفی 13
CH-6900 لوگانو
سوئیس

مستندات

 • فرم ثبت نام؛
 • فتوکپی مدارک تحصیلی (لیسانس ، مجوز ، مدرک ، بلوغ)؛
 • گواهی لیسانس / مدرک (نسخه) امتحانات معتبر ترجمه دیپلم هایی که به زبان ایتالیایی ، آلمانی ، فرانسوی ، انگلیسی یا اسپانیایی نوشته نشده اند.
 • رزومه؛
 • نامه انگیزه تهیه شده توسط نامزد؛
 • گواهی گواهی دانش انگلیسی یا ایتالیایی (برای آکادمی معماری لازم نیست)؛
 • فتوکپی یک سند هویتی؛
 • کپی از اجازه اقامت برای داوطلبان خارجی که در سوئیس اقامت دارند.
 • نمونه کارها (کتاب) با فرمت A4 (فقط برای آکادمی معماری).

فتوکپی مدارک تحصیلی به دست آمده

اگر داوطلب هنوز شرایط دریافت مدرک لیسانس ، مجوز یا مدرک تحصیلی را تحقق نیافته است ، کپی مدرک را می توان بعداً ارسال کرد ، اما فراتر از شروع دوره تحصیلی نیست. در این حالت ، لازم است تاریخ تعیین مدرک را مشخص کنید و یک گواهی را برای آن اثر صادر شده توسط دانشگاه مبدا تهیه کنید.

نامه تشویق

نامه انگیزشی به معنای متنی است که حداکثر در یک صفحه وجود دارد ، که در آن نامزد به طور خلاصه خود را معرفی می کند و توضیح می دهد که دلایل علاقه وی به استاد انتخاب شده چیست.

گواهی گواهی دانش زبان انگلیسی

داوطلبانی که قصد دارند یک برنامه کارشناسی ارشد را به زبان انگلیسی دنبال کنند ، باید بتوانند سطح پیشرفته ای از مهارت در زبان انگلیسی را نشان دهند. از متقاضیان دعوت می شود که مدرکی را برای تأیید این سطح تهیه کنند.

آخرین مهلت ثبت نام

ثبت نام در ترم پاییز از اواسط نوامبر آغاز می شود .

مهلت ثبت نام تا 31 آگوست است . مهلت ثبت نام برای دانشجویانی که نیاز به ویزا دارند ، 31 مه است .

مالیات

هزینه ثبت نام 4000 CHF است .-- در هر ترم ، در حالی که ترم غیر مقیم 1000 CHF است. برای کسانی که از توافق بین کانتونی بهره مند می شوند ، یعنی کسانی که مدرک دبیرستان خود را در سوئیس دریافت کرده اند ، هزینه ی matriculation نصف ، یعنی 000000 CHF است .- (در کل برای چهار ترم: 7000 CHF. -).

برنامه در:

 • ایتالیایی
آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

USI is a young and agile university that offers its students a quality education and an enhancing study experience. International faculty teach students with an interdisciplinary, engaging, and intera ... اطلاعات بیشتر

USI is a young and agile university that offers its students a quality education and an enhancing study experience. International faculty teach students with an interdisciplinary, engaging, and interactive approach, leaving room for practical application. The quality of the study curricula is complemented by USI small size, by its cosmopolitan environment and its informal and dynamic culture. These elements make USI a hub of opportunity open to the world, where students can engage in direct dialogue with their professors and define their educational path, discover unexpected horizons, and embrace international careers. اطلاعات محدود
لوگانو , مندریسیو + 1 بیشتر کمتر