کارشناسی ارشد اقتصاد و امور مالی برای توسعه

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

این دوره به شما در درک سیستماتیک از رویکردهای اقتصادی به توسعه و به ویژه نقش مؤسسات مالی و مالی کمک خواهد کرد. دانش آموزان قادر به ارزیابی شایستگی های مختلف مکانیزم های تأمین مالی برای توسعه و درک مبانی سیاست مالی خواهند بود.

در طی دوره ، مهارت های لازم برای تجزیه و تحلیل موضوعات توسعه و درک روابط متقابل بین آمار و اقتصاد و توسعه تخصص در تجارت بین المللی و سیاست های نرخ ارز و مسائل اقتصادی مرتبط را ایجاد خواهید کرد. علاوه بر این ، دانشجویان این فرصت را دارند که طیف وسیعی از گزینه های مدیریت پروژه و برنامه ، سیاست های عمومی و سیاست توسعه را مطالعه کنند.

رتبه بندی

سیاست در برادفورد در انگلستان در کتاب "راهنماهای کامل دانشگاه" در بخش های دانشگاهی 2019 برای دوره های کارشناسی آن رتبه 45 است. این رتبه بندی همچنین برادفورد را در 20 نقطه در انگلستان برای چشم انداز فارغ التحصیل قرار می دهد.

دوره های تحصیلات تکمیلی ما در دوره کارشناسی ارشد 2018 (PTES) دومین دوره خود در انگلستان بود.

شرایط ورود

یک برنامه معمول شامل یک مدرک خوب یا معادل آن است. با این حال، دانشگاه از برنامه های دانشجویان بالقوه بدون توجه به تجربه تحصیلی قبلی خود، از برنامه های کاربردی برخوردار است. پیشنهادات پس از بررسی دقیق هر یک از برنامه های فردی انجام می شود.

الزامات زبان انگلیسی

 • آیلتس در 6.0 یا معادل آن

اگر نیازهای آیلتس را برآورده نکنید، می توانید دوره پیش University of Bradford بخوانید.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

لطفا توجه داشته باشید که برای ورود به سال 2020 ، اطلاعات ماژول در معرض تغییر است.

ماژول ها

هسته

 • رشد اقتصادی و توسعه (DEV7007-B)
 • اقتصاد سنجی کاربردی (DEV7024-B)
 • اقتصاد بین المللی (DEV7008-B)
 • امور مالی برای توسعه (DEV7001-B)
 • پایان نامه (PES7040-E)

گزینه

 • برنامه ریزی و طراحی پروژه (DEV7033-B)
 • ارزیابی پروژه (DEV7032-B)
 • ارزیابی نیازها و نتایج توسعه (DEV7036-B)
 • مدیریت منابع طبیعی (PES7045-B)
 • پیاده سازی و مدیریت پروژه (DEV7031-B)
 • شهرهای پایدار (PES7052-B)
 • جنسیت، اختلاف و توسعه (PES7041-B)
 • مدیریت بین المللی محیط زیست (PES7042-B)
 • مطالعه تحصیلی آفریقا (PES7034-B)
 • سیاست خاورمیانه و دینامیک امنیت (PES7043-B)

انتخابی

تعیین سطح

شما می توانید یک دوره کارآموزی را به عنوان بخشی از دوره خود انتخاب کنید، در این صورت شما بیش از یک سال مطالعه بیش از 15 ماه را مطالعه خواهید کرد. برای انجام این کار ابتدا باید ابتدا برای یک سال برنامه ثبت نام کنید و سپس بعد از قرار گرفتن در هر زمان تا نیمه دوم ترم دوم به برنامه 15 ماهه انتقال دهید.

کارآموزی / کارآموزی در طول برنامه کارشناسی ارشد، پیشرفت تجربه حرفه ای و مهارت های عملی را ارتقا می بخشد، درگیر شدن با مشارکت جامعه پزشکان با مطالعات تحصیلی شما.

این عنصر به دانش آموز محور و به رهبری دانشجویان است، بنابراین ابتکار عمل برای شناسایی و درخواست کارآموزی به شما هدایت می شود. کارکنان علمی می توانند شناسایی فرصت های مناسب را با رهبران و پیشنهادات، کمک به نوشتن برنامه ها و ارائه نامه های حمایت کننده تسهیل کنند. آنها آموزش های پیشگیرانه سفارشی را قبل از ارائه و حمایت از مشاوره در طول، قرار دادن و یا کارآموزی ارائه می کنند.

کارآموزی / قرار دادن می تواند با یک سازمان در هر نقطه از جهان گرفته شود. قبل از اینکه فرصت نهایی شود، باید فعالیت های پیشنهادی خود را دقیق و قبل از تأیید دریافت کنید.

هنگامی که کارآموزی / قرار دادن کامل می شود، به برنامه باز می گردید، گزارش تکمیل شده کلمهای یادگیری کلیدی را ارائه می دهید، و سپس پایان نامه کارشناسی ارشد خود را انجام دهید. دانش آموزان اغلب از دوره رانندگی و تجربه خود برای اطلاع رسانی و طراحی پایاننامه خود استفاده می کنند.

یادگیری و ارزیابی

بیشتر تدریس به صورت سخنرانی یا گروهی برای ماژول ها است ، در حالی که سرپرستان فردی راهنمایی های ویژه ای را در هنگام نوشتن پایان نامه ارائه می دهند (با شروع در ترم 2). از این رو ، با پیشرفت برنامه ها ، روش تدریس اصلی به تدریج فردی تر و محور دانش آموز می شود.

این برنامه با یک هفته القایی فشرده شروع می شود تا مهارتهای یادگیری و برنامه ریزی توسعه شخصی شما را توسعه داده و مقدماتی را برای منابع IT و کتابخانه فراهم کند. در صورت نیاز ، گروه اضافی و پشتیبانی یک به یک برای شما فراهم شده است. شما به عنوان بخشی از مقدمات نوشتن پایان نامه خود با مهارتهای نوشتاری ، تحقیق و تحلیلی آشنا شده اید.

برای اطمینان از پیشرفت سیستماتیک دانش موضوعات اصلی ، ماژولها علاوه بر مقاله و امتحانات رسمی ، ارزیابیهای مختلفی را نیز انجام می دهند. کار گروهی ، جایی که ارزیابی ممکن است براساس گزارش یا ارائه باشد ، تجربه و تمرین گروهی را به روشهای مختلف بیان استدلال و اطلاعات در اختیار شما قرار می دهد. برخی از ماژول ها همچنین ممکن است از تمرین های حل مسئله استفاده کنند یا از شما بخواهند که یک نمونه کار از کار خود بسازید. لطفا برای جزئیات بیشتر به پیوست مراجعه کنید.

امکانات

تدریس و یادگیری در مطالعات صلح و توسعه بین المللی در فضاهای مختلف رخ می دهد: تئاتر سخنرانی، اتاق های سمینار، فضاهای انعطاف پذیر با مبلمان متحرک که دانش آموزان می توانند در گروه ها کار کنند.

ما به خارج از کلاس می رویم - به عنوان مثال دعوت از سخنرانان مهمان از سراسر جهان به بحث از طریق اسکایپ برای بحث و بحث و سازماندهی جلسات مطالعه است که استفاده از محیط زیست نوآورانه دانشگاه ما و شهرستان های متنوع از برادفورد. ما همچنین دانشجویان را در سفرهای حمایتی در انگلستان و خارج از کشور (به عنوان مثال در اطراف یورکشایر، ایرلند شمالی، لاهه و هر ساله در کشورهای مختلف آفریقایی)، و نقش های نقش گسترده (در یک خوابگاه جوانان در جایی زیبا) .

ما فعالیت های خارج از برنامه های درسی زیادی داریم ، سخنرانان مهمان ، سمینارها و جلسات آموزشی. مسئول ارتباط دانشجویی ما همچنین فعالیت های اجتماعی زیادی را ترتیب می دهد - اتاق مرکزی مشترک و دنج ما مکان مناسبی برای دیدار و آموختن از دانشجویان و میزبانان شب های مسابقه ، شام های بین المللی گلدان ، صبحانه های رایگان ، استراحت قهوه است. فراموش نکنید که توپ سالانه صلح و توسعه و تیم فوتبال صلح خودمان را فراموش کنیم.

کتابخانه JB Priestley دارای منابع عالی، به ویژه برای صلح، سیاست و تغییر اجتماعی و توسعه بین المللی است، که در آن دانشگاه متخصص است - به جزئیات مجموعه های ویژه ما مراجعه کنید.

کتابخانه 24/7 باز است، همچنین فضاهای امن، فضای مجازی و تعاملی در اطراف محوطه دانشگاه طراحی شده برای دانشجویان برای ملاقات و مطالعه با هم.

دانشگاه و بخش بسیار چشمگیر هستند و دانشجویان ما جذب می شوند. به همین دلیل ما کلاسهای زبان خارجی مدرن را برای مبتدیان در عربی، فرانسوی، آلمانی و اسپانیایی ارائه می کنیم. این کلاس های هفته ای دو ساعته توسط معلمان زبان با تجربه برگزار می شود و در نتیجه یک گواهی حضور می کنند. طیف گسترده ای از زبان ها، مانند پرتغالی برزیل یا کره ای، تحت نظارت یک همکار به طور رایگان آموزش داده می شود. اغلب دانشجویان PSID هر دو به عنوان معلم و یادگیرنده مشارکت می کنند.

هزینه ها، مالیات و بورس تحصیلی

شهریه

 • خانه / اتحادیه اروپا: 7،190 پوند در سال
 • بین المللی: 16840 پوند در سال

بورس تحصیلی

هر ساله دانشجویان بریتانیا، اتحادیه اروپا و دانشجویان بین المللی بر اساس برتری تحصیلی، شرایط شخصی و یا مشکلات اقتصادی اعطای بورس تحصیلی غیرقابل پرداخت می شود. برای جزئیات کامل، به وب سایت بورس تحصیلی ما مراجعه کنید.

حمایت شغلی

این دانشگاه متعهد به کمک به دانش آموزان در توسعه و ارتقاء قابلیت های استخدام است و این بخش جدایی ناپذیر از بسیاری از برنامه ها است. پشتیبانی تخصصی در سراسر دوره از خدمات حرفه ای و مشاغل خدماتی از جمله کمک به پیدا کردن کار نیمه وقت در هنگام تحصیل، تسهیلات، کار تعطیلات و جای خالی فارغ التحصیل در دسترس است. دانش آموزان تشویق می شوند برای دسترسی به این حمایت در مراحل اولیه و استفاده از منابع گسترده در وب سایت Careers.

بحث در مورد گزینه های با مشاوران متخصص کمک می کند تا برنامه های روشن را از طریق بررسی گزینه ها و شفاف سازی شغل شغلی. در اکثر برنامه های ما، مشاوران توسعه حرفه ای به برنامه های درسی و یا از طریق کارگاه های تخصصی تنظیم شده است.

چشم انداز شغلی

با تکمیل این مدرک، ممکن است در یک حوزه سیاست اقتصادی یا مالی در دولت، بخش خصوصی، در آژانس های توسعه (به عنوان مثال بانک های انکشافی منطقه ای یا ملی) یا در بخش سوم با ظرفیت های مربوط به اقتصاد و مالی کار کنید (مثلا قرضه های کوچک و یا پشتیبانی و توسعه سازمانی).

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... اطلاعات بیشتر

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. اطلاعات محدود