کارشناسی ارشد اقتصاد و اقتصاد

عمومی

شرح برنامه

برنامه های کارشناسی ارشد اقتصاد ما برای تعمیق دانش و درک شما در مورد اقتصاد به عنوان یک رشته دانشگاهی در نظر گرفته شده است. برنامه های ما به گونه ای انعطاف پذیر طراحی شده اند که شما بیشترین فکری را به دست آورید ، خواه اقتصاد را به عنوان اصلی ترین تمرکز در مقطع کارشناسی خود مطالعه کنید ، یا اینکه اقتصاد جزئی جزئی از مقطع کمی محور بوده است.

اگر می خواهید در زمینه شغلی با تحقیق اقتصاد سنجی یا اقتصاد پیشرفت کنید ، این برنامه برای شما است. در حالی که ماژول های اصلی را با اقتصاد کارشناسی ارشد به اشتراک می گذارید ، مبانی محکمی در مباحث اقتصاد سنجی به شما اعطا می شود زیرا در این ماژول ها در سطح پیشرفته تری آموزش داده می شوید.

علاوه بر ماژول های اصلی ، طیف گسترده ای از گزینه ها را برای انتخاب رشته خود جهت انتخاب رشته بیشتر و متناسب با رشته انتخابی خود ، یعنی بانکداری سرمایه گذاری ، سیاست گذاری یا مطالعه بیشتر انتخاب کرده اید.

هدف اصلی همه برنامه ها این است که شما را به بینش جدیدترین تفکر در اقتصاد ارائه دهد. شما قادر خواهید بود در یک سلسله سمینار تحقیقاتی شرکت کنید که در طی آن می توانید مقاله های تحقیقاتی فعلی را مورد بحث و گفتگو قرار دهید. شما همچنین می توانید در مجموعه سمینارهای دپارتمان شرکت کنید ، که دانشگاهیان برجسته را از دانشگاه های سراسر جهان جذب می کند و این امکان را برای شما فراهم می کند تا بینش خود را نسبت به تحقیقات کنونی در زمینه اقتصاد و اقتصاد پیش بینی کنید.

افزایش درجه خود را با فرصت های مطالعه در خارج از کشور

برنامه QTEM *

پس از اولین سال تحصیل در Exeter ، دانشجویان واجد شرایط می توانند در برنامه QTEM پیشرفت کنند. QTEM با هدف آماده سازی دانش آموزان با مهارت های کمی و تحلیلی عالی برای پشتیبانی از مشاغل آینده خود به عنوان تصمیم گیرندگان پیشرو در محیط تجارت جهانی.

دانشجویان پذیرفته شده در برنامه QTEM پس از اتمام کارشناسی ارشد Exeter ، ترم دیگری را برای تحصیل در یکی از شرکای دانشگاهی می گذرانند. این ترم اضافی با یک دوره کارآموزی 1.5 ماهه و شرکت در QTEM Data Challenge دنبال می شود.

دانش آموزان پس از یک فرآیند رقابتی داخلی ، توسط University of Exeter Business School به QTEM انتخاب و معرفی می شوند. اماکن محدود هستند بنابراین توصیه می کنیم قبل از اقدام به کارشناسی ارشد خود علاقه خود را ثبت کنید.

* دانشجویان با دستاوردی بالا که در برنامه های University of Exeter Business School ثبت نام کرده اند: برای تجزیه و تحلیل مالی و مدیریت مالی ، کارشناسی ارشد مالی و سرمایه گذاری ، کارشناسی ارشد اقتصاد ، کارشناسی ارشد اقتصاد و اقتصاد ، کارشناسی ارشد اقتصاد مالی

درجه دو

سال اول خود را در Exeter و سال دوم در یک موسسه بین المللی دیگر کلاس جهانی سپری کنید ، در نتیجه دو مدرک کارشناسی ارشد و فرصتی برای گسترش دانش خود را حتی بیشتر. ما سه گزینه عالی درجه دو را با موارد زیر ارائه می دهیم:

  • Grenoble Ecole de Management در فرانسه
  • EBS دانشگاه تجاری و قانون در آلمان
  • دانشکده اقتصاد دانشگاه فودان در چین

فرصت تحصیل با فودان مختص اقتصاد کارشناسی ارشد ، کارشناسی ارشد اقتصاد است

ساختار برنامه

این برنامه در دسترس است برای مطالعه 12 ماه تمام وقت در بیش از سه دوره و دانشگاه در سراسر این زمان است. اجزای آموزشی برنامه در دو مرحله اول تحویل داده می شود، و سومین ترم و بیشتر تابستان را برای تحقیق، نوشتن و ارسال پایاننامه خود تحویل می گیرند. این برنامه به طور کامل از سپتامبر تا سپتامبر اجرا می شود.

در طول برنامه، ماژول ها (شامل پایان نامه) را در مجموع 180 اعتبار مطالعه خواهید کرد.

لطفا توجه داشته باشید که ساختار برنامه ممکن است تغییر کند

این برنامه به واحدهای مطالعه به نام ماژول هایی که تعدادی "اعتبارات" اختصاص داده شده است، تقسیم می شود. رتبه اعتباری یک ماژول متناسب با کل بار کاری است، که 1 اعتبار اسمی معادل 10 ساعت کار است.

یادگیری و تدریس

برنامه های تحصیلات تکمیلی ما از طیف وسیعی از روش های تدریس شامل سخنرانی ها، سمینارها و آموزش ها استفاده می کند.

سخنرانی ها

هدف از سخنرانی ها این است که به شما اطلاعاتی را درباره ایده هایی که برای ماژول مرکزی هستند و به شما در توسعه درک شما از ایده های پیچیده کمک کند، بدهید. بسیاری از مواد آموزشی برای سخنرانی ها به صورت الکترونیکی در اختیار شما قرار می گیرد تا همراه با یادداشت هایی که در طول سخنرانی می خوانید همراه باشید. سخنرانی ها توسط تعدادی از کارکنان، از جمله اساتید برجسته، که آخرین یافته های تحقیقاتی خود را در تدریس دریافت می کنند، ارائه می شود. استادان مهمان، از جمله اعضای صنعت، همچنین به برخی از ماژول ها کمک می کنند.

سمینارها و آموزشها

سمینارها و آموزشها شامل اکتشاف عمیق مسائل مورد بحث در سخنرانیها و همچنین دادن فرصتی برای بحث در مورد مفاهیم و نظریه های مختلف و دریافت بازخورد درمورد تکالیف نوشته شده شما می باشد. به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته اقتصاد، شما قادر به شرکت در مجموعه سمینار اقتصادی است.

ارزیابی

ماژول ها از طریق ترکیب کار گروهی، دوره های کار، کار پروژه و امتحان ها ارزیابی می شوند؛ وزن هر کدام از این اجزا با توجه به الزامات دانشگاهی ماژول متفاوت خواهد بود. در ماه ژانویه و مه / ژوئن، آزمون ها در انتهای ماژول معمولا برگزار می شود.

شرایط ورود به سال 2020

  • مدرک 2: 1 با افتخارات در رشته اقتصاد یا رشته مربوطه از دانشگاه شناخته شده از جمله مدارک تحصیلی که اقتصاد موضوعی "جزئی" است. شواهد توانایی ریاضی / کمی لازم است.
  • آیلتس (دانشگاهی) نمره کلی 6.5. در هر بخش کمتر از 6.0 نیست.
  • TOEFL IBT * در کل نمره 90 با حداقل نمرات 21 برای نوشتن ، 21 برای گوش دادن ، 22 برای خواندن و 23 برای صحبت کردن.

پیش نیازها

برای استفاده از اقتصاد کارشناسی ارشد و اقتصاد سنجی ، اکثر ماژول ها در سطح کارشناسی باید در: اقتصاد ، ریاضیات گرفته شده باشد.

ماژول های ریاضی ممکن است شامل ، جبر ، حساب ، اقتصاد سنجی ، آمار ، احتمال یا بهینه سازی باشد.

دانش آموزان بین المللی

اگر شما یک دانشجوی بین المللی هستید، لطفا از صفحات همسان سازی بین المللی خود دیدن کنید تا بتوانید ببینید که آیا مدارک تحصیلی موجود شما با شرایط ورود ما مطابقت دارد.

شغل

برنامه های کارشناسی ارشد ما به گونه ای طراحی شده اند که شما را برای یک کار موفق آماده می کنند ، در هر کجای دنیا که قصد دارید کار کنید. کارفرمایان انتظار دارند مهارت های ارتباطی و فنی پیشرفته ، کار گروهی و تحقیق مستقل ، مدیریت پروژه و جدیدترین دانش تخصصی از استخدام های کارشناسی ارشد خود را داشته باشند.

کارشناسی ارشد اقتصاد و اقتصاد سنجی شما را قادر می سازد مهارتهای تحقیق ، تحلیلی ، اقتصادی و اقتصادی و تخصص موضوعی را توسعه دهید که از ابتدای کار خود به شما یک دارایی ارزشمند تبدیل کند.

این برنامه همچنین برنامه ای عالی است که از طریق آن می توانید بعد از پیگیری موضوع تحقیق دکترای خود در زمینه اقتصاد ، فعالیت های دانشگاهی را آغاز کنید.

مشاغل در اقتصاد و اقتصاد

شما ممکن است انتخاب کنید که یک کارشناسی ارشد اقتصاد و اقتصاد سنجی را در انواع نقشهایی که خواستار آموزش جدی در تکنیک های تحلیل اقتصاد سنجی هستند ، به عنوان راهی برای درک موضوعات اقتصادی معاصر از جمله:

  • اکونومیست
  • تحلیلگر ریسک مالی
  • تحلیلگر سرمایه گذاری
  • آمارشناس

با توجه به موقعیت مکانی و اهداف شغلی خود ، می توانید از شرکت های بزرگ چند ملیتی مانند شرکت های بزرگ حسابداری و خدمات تخصصی حرفه ای گرفته تا بخش های دولتی مانند خدمات اقتصادی دولت (GES) در نقش های بخش دولتی یا خصوصی کار کنید.

یک سازمان بین المللی مانند صندوق بین المللی پول ، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) ، کمیسیون اتحادیه اروپا یا سازمان ملل متحد ، به همراه بانک ها ، شرکت های بیمه ، شرکت های حسابداری ، مشاوره و سازمان های غیر انتفاعی ، همگی به دنبال جدیدترین اقتصاددانان هستند تخصص فنی و دانش. امکان تجزیه و تحلیل هوشمندانه داده ها برای اطلاع رسانی در مورد سیاست یا استراتژی تجاری می تواند در شرکت های دولتی مانند Telstra و Reserve Bank استرالیا یا سازمان های مشابه در کشور مورد نظر شما در را باز کند.

با انتخاب دقیق ماژول های اختیاری مانند Banking

حرفه ما

توسعه مهارت ها و فرصت های شغلی شما

University of Exeter Business School پشتیبانی گسترده ای برای کمک به توسعه مهارت های جذاب برای کارفرمایان فراهم می کند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The University of Exeter, in the south-west of the UK, is one of the top universities in the world. Our two locations in Exeter and Cornwall offer beautiful campuses in vibrant communities and are ide ... اطلاعات بیشتر

The University of Exeter, in the south-west of the UK, is one of the top universities in the world. Our two locations in Exeter and Cornwall offer beautiful campuses in vibrant communities and are ideal environments in which to study and live. اطلاعات محدود