کارشناسی ارشد اقتصاد بین الملل

عمومی

شرح برنامه

اطلاعات کلیدی

 • مدت زمان: 1 سال تمام وقت
 • تاریخ شروع: سپتامبر 2019
 • درخواست توسط: 1 آگوست (بین المللی)، 1 سپتامبر (UK / EU)

مطالعه کسب و کار بین المللی را با یک مبنای جامع در نظریه اقتصادی تقویت کنید که رفتار تجاری را در سطح شرکت و در کل اقتصاد کلان جهانی توضیح می دهد.

شما در مورد اصول میکرو اقتصادی مربوط به نظریه های شرکت ها و مصرف کنندگان و اصول اقتصاد کلان که بر اقتصاد های ملی و بین المللی تأکید می کنند، خواهید فهمید.

شما همچنین در مورد اقتصاد مدیریتی و نحوه تلاش آنها برای بهینه سازی منابع انسانی خود یاد خواهید گرفت. شما مهارت ها را بدست آورید و فرصت داشته باشید تحقیقات مستقل در حوزه اقتصاد کسب و کار انجام دهید که فرصت های اشتغال را گسترش می دهد.

مطالعه تمام وقت و نیمه وقت

شما می توانید این دوره تمام وقت یا نیمه وقت را مطالعه کنید. ماژول هایی را برای دوره تمام وقت در زیر پیدا کنید.

برای جزئیات بیشتر در مورد ساختار دوره نیمه وقت، با ما در pgbmec@sussex.ac.uk تماس بگیرید

چگونه می توانم مطالعه کنم؟

البته تاکید اصلی بر کسب و کار است. شما از شهرت جهانی برای تحقیق و آموزش اقتصاد بین المللی در ساسکس بهره مند خواهید شد. این دوره شامل هشت ماژول و یک پروژه تحقیقاتی در زمینه کسب و کار است.

شما از طریق:

 • معاینات غیرمعمول
 • مقالات
 • یک پروژه تحقیقاتی

ماژول ها

این ماژول ها در سال تحصیلی 2018/19 اجرا می شوند. ما همچنین قصد داریم آنها را در سال های آتی دانشگاهی ارائه دهیم. آنها ممکن است به علت دسترسی به کارکنان، تقاضای دانش آموزان یا به روز رسانی برنامه درسی ما در دسترس نباشد. ما اطمینان خواهیم داد که متقاضیان ما از این تغییرات به ماژول ها در اولین فرصت اطلاع دارند.

ماژول هسته

ماژول های اصلی توسط تمام دانش آموزان در این دوره گرفته شده است. آنها به شما در زمینه موضوعی انتخابی شما پایبند هستند و شما را برای کشف موضوعاتی که به شما بیشتر علاقه دارند، آماده می کند.

قیمت آن چند است؟

هزینه ها

 • دانشجویان بریتانیا / اتحادیه اروپا: £ 11،450 در هر سال
 • دانشجویان جزایر کانال و جزایر من: £ 11،450 در هر سال
 • دانش آموزان بین المللی: 20،750 پوند در سال

توجه داشته باشید که هزینه های شما ممکن است سالانه افزایش یابد.

هزینه های زندگی

برای تحصیل در ساسکس، هزینه زندگی معمولی را بیابید

چگونه می توانم دوره خود را تامین کنم؟

وام های کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد

شما می توانید به مبلغ 10609 پوند برای کمک به هزینه ها و هزینه های زندگی در صورت شروع دوره خود و یا بعد از 1 اوت 2018 قرض بگیرید. وام های خود را از شرکت وام دانشجویی در صورت موجود بودن از انگلستان و یا اگر شما یک ملیت اروپایی هستید برای تحصیل کارشناسی ارشد

اطلاعات بیشتر در مورد وام های کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد

بورس تحصیلی

هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که هر دانش آموزی که می خواهد با ما تحصیل کند، قادر است با وجود موانع مالی، به این ترتیب ما را جذب افراد با استعداد و منحصر به فرد

شغل

این دوره برای شما در صورتی است که بخواهید یک حرفه مدیریت در کسب و کار بین المللی یا بخش مالی را دنبال کنید و نقش هایی را به عنوان تحلیلگر تجاری یا مالی انتخاب کنید.

مقصد تحصیلات تکمیلی

100٪ از دانش آموزان وزارت اقتصاد در کار بوده و یا پس از شش ماه پس از فارغ التحصیلی تحصیل می کنند. فارغ التحصیلان University of Sussex Business School اخیرا به مشاغل مختلف از جمله:

 • متخصص اقتصاددان فارغ التحصیل، MediaCom
 • اقتصاددان تحقیقاتی پس از مدرک، دانشکده اقتصاد لندن
 • اقتصاددان، HMRC.

(HESA EPI، مقصد بازآموزی فارغ التحصیلان تحصیلات عالی 2017)

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent ... اطلاعات بیشتر

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent engagement in community activities and services. اطلاعات محدود