کارشناسی ارشد اقتصاد انرژی

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد اقتصاد انرژی (MEECON) یک برنامه کارشناسی ارشد حرفه ای 12 ماهه و تمام وقت است که به منظور آموزش رهبران آینده و اندیشمندان استراتژیک در بخش انرژی طراحی شده است. دانش آموزان مهارتهایی را ارائه می دهند تا بتوانند تجزیه و تحلیل روشنگری از بازارهای انرژی به منظور آگاهی از جهت گیری بازار آینده ، تصمیمات دارایی سرمایه و جهت استراتژیک شرکت ارائه دهند. کارشناسی ارشد اقتصاد انرژی با تکیه بر برنامه هایی در بخش اقتصاد و مرکز مطالعات انرژی موسسه بیکر (CES) ، راه جدیدی را برای متخصصان انرژی فراهم می کند تا سرمایه انسانی را برای توسعه سرمایه گذاری و یا نقش های برنامه ریزی استراتژیک توسعه دهند.

درباره برنامه

کارشناسی ارشد اقتصاد انرژی (MEECON) شرکت کنندگان را آموزش می دهد تا تجزیه و تحلیل روشنگری را انجام دهند و مواردی همچون تصمیمات دارایی سرمایه ، جهت استراتژیک شرکت و جهت گیری بازار آینده را با تلفیق مطالعه منضبط بازار و اصول اقتصادی با درک عمیق از عملکرد آگاه سازند. و اتصال صنعت انرژی.

ما به خصوص مفتخریم که برنامه را در هوستون ، سرمایه انرژی شناخته شده جهان ، ارائه می دهیم. برنامه ما با محققان معتبر از سراسر کشور برای آموزش برگزیدگان برنامه و ارائه درک عمیق تر از رشته های تخصصی و همچنین به شرکت کنندگان این امکان را می دهد که سوالات خود را به طور مستقیم به متخصصان شبکه و زمینه ارائه دهند.

به طور خاص ، شرکت کنندگان:

 • یاد بگیرید که بازارهای انرژی و اثرات خرد و کلان محرکهای مختلف را تحلیل کنید.
 • مهارت های کمی را برای استفاده بهتر از داده ها برای آگاه سازی تصمیمات استراتژیک توسعه دهید.
 • به دست آوردن بینش در مورد تجزیه و تحلیل تجاری گرا از طریق کارآموزی.
 • درک بهتر از عواملی که در ایجاد پویا و تغییر دائمی بازارهای انرژی نقش دارند.

شرایط پذیرش

برنامه های مربوط به برنامه MEECON بصورت متحرک پذیرفته می شوند. پیشنهادات دو بار در سال انجام می شود. متقاضیانی که مایل به پذیرش زودهنگام در نظر گرفته می شوند ، باید درخواست های خود را تا اول فوریه ارائه دهند. برنامه های تصمیم گیری منظم 30 آوریل موقت است . برنامه های دیررس ممکن است در نظر گرفته شود. با این حال ، نامزدهایی که مهلت 30 آوریل را از دست نمی دهند ، خود را در موقعیتی فزاینده و غیرقابل رقابت قرار می دهند.

درخواست مورد نیاز
 • هزینه درخواست: 85 دلار
 • رزومه کاری
 • بیانیه ای از هدف
 • سه توصیه نامه
 • رونوشت های رسمی از همه دانشکده ها و دانشگاه ها شرکت کردند
 • نمرات تافل تأیید شده برای متقاضیانی که زبان مادری آنها انگلیسی نیست و کسی را که از کشوری دریافت نکرده اند که انگلیسی زبان رسمی ارتباطات باشد ، دریافت نکرده اند. ( Rice University کد 6609)
 • به متقاضیان توصیه می شود اما نمیتوانند نمرات خود را از طریق آزمون ثبت نام تحصیلات تکمیلی (GRE) یا آزمون پذیرش مدیریت تحصیلات تکمیلی (GMAT) ارسال کنند. ( Rice University کد GRE 6609؛ Rice University کد GMAT 3WS-MT-34)

برنامه های ثبت نام برای پاییز 2020 اکنون آزاد است. برنامه های اولیه پذیرش مربوط به اول فوریه و برنامه های تصمیم عادی به تاریخ 30 آوریل است .

برنامه تحصیلی که متقاضی آن هستید: اقتصاد انرژی

مدرک مورد نظر شما: کارشناسی ارشد اقتصاد انرژی

2019-2020 پروفایل دانشجویی فعلی

 • اندازه کلاس: 26
 • سن متوسط: 28
 • دامنه سنی: 22-47
 • میانگین تجربه کاری: 5 سال

کشورها نماینده: الجزایر ، برزیل ، کانادا ، چین ، غنا ، مکزیک ، پاکستان ، عربستان سعودی ، سوئد ، ترکیه ، ایالات متحده ، ونزوئلا

رشته های کارشناسی ارشد نمایندگی: حسابداری ، تجارت ، شیمی ، اقتصاد ، تجارت الکترونیک ، دارایی ، دولت و روابط عمومی ، مهندسی صنایع ، آمار ریاضی ، مهندسی مکانیک ، مهندسی نفت

جدیدترین نقش در بخش انرژی: تحلیلگر تحقیق ، برنامه ریزی استراتژیک ، توسعه محصول ، مهندس تولید ، مشاور سرمایه گذاری ، کارگزار ، تحلیلگر اوراق بهادار ، امور دولت ، بانکداری سرمایه گذاری ، مشاور ، هماهنگ کننده پروژه

نتایج استخدام

استاد اقتصاد انرژی سالانه فارغ التحصیلان جدیدترین فارغ التحصیلان ما است. اطلاعات ارائه شده در بانک اطلاعاتی ما خلاصه ای از نتایج اشتغال ما برای کلاس 2016 ، کلاس 2017 ، و کلاس 2018 است. هنگام بررسی این اطلاعات ، لطفا آموزش های قبلی ، آموزش ها و علایق را در نظر داشته باشید که در انواع مختلف نقش مهمی دارند موقعیتهایی که فارغ التحصیلان ما به دنبال و کسب هستند. بسیاری از دانشجویان ما با مدرک حرفه ای قبلی و تجربیات حرفه ای قبلی به رایس می آیند. بعضی از دانش آموزان از آموزش رایس برای گسترش نقشهای فعلی خود استفاده می کنند در حالی که برخی دیگر مسیر حرفه خود را کاملاً تغییر می دهند.

منابع حرفه ای

اگرچه این برنامه به مشاوره شغلی ، بازدیدهای کارفرمایان و رویدادهای شبکه در طول سال تحصیلی کمک می کند ، تنها وظیفه هر استاد اقتصاد انرژی برای دریافت کارآموزی و کار خود است. کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد اقتصاد انرژی دسترسی کاملی به مرکز توسعه حرفه ای رایس (CCD) دارند و یک عضو تعارف یک ساله به جیمز ا. بیکر ، موسسه سوم میزگرد حرفه ای جوان سیاست های عمومی (RYP) دریافت می کنند.

دانشجویان تشویق می شوند که مکمل تصدی دانشگاهی خود را با فرصت های توسعه حرفه ای و استفاده از منابع زیادی که به محض تحصیل در رایس وجود دارد ، به کار بگیرند. چه دانش آموزان به دنبال موقعیت های سطح ورودی و چه تحرک رو به پیشرفت در سازمان فعلی خود باشند ، دانشجویان موفق به وجود آوردن یک رویکرد سیستمی برای برقراری تعادل کارآمد بین سخت افزارهای دانشگاهی و جستجوی کار مؤثر ، ضروری می دانند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Rice University's School of Social Sciences is a vibrant, inclusive community of scholars, students, and educators committed to connecting our teaching and research with policy for the betterment of s ... اطلاعات بیشتر

Rice University's School of Social Sciences is a vibrant, inclusive community of scholars, students, and educators committed to connecting our teaching and research with policy for the betterment of society. We are seven departments with one mission: to tackle society's greatest challenges with an unconventional vision toward shaping a future that we can all thrive in, both individually and collectively. اطلاعات محدود