کارشناسی ارشد "اصلاح محصولات پلیمر و کامپوزیت"

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد "اصلاح محصولات پلیمر و کامپوزیت"

در برنامه "اصلاح محصولات پلیمر و کامپوزیت"، که در سراسر جهان منحصر به فرد است، شما به طور سیستماتیک مهارت فنی و مهارت های شخصی خود را به دست خواهید آورد. شما به طور کامل واجد شرایط خواهید شد و آماده آمادگی برای مقابله با نیازهای مختلفی که در حرفه آینده خود مواجه خواهید شد.

سخنرانی ها، سمینارها، کارآموزی ها و سفرهای تفریحی به شما دانش جامع از پروسه های فنی، علوم پیشرفته و همچنین جنبه های اقتصادی را می دهد. برخی از وظایف را می توان با استفاده از کار گروهی، با همکاری دانش آموزان همکار خود حل کرد.

این برنامه کارشناسی ارشد شامل سه ترم است و می تواند دو بار در سال آغاز شود - در ترم زمستان و در ترم تابستان. در کل، 90 امتیاز مورد نیاز جمع آوری می شود. علاوه بر 210 امتیاز اعتبار که از یک دوره کارشناسی ارشد هفت ترم بدست می آید، 300 امتیاز در مجموع می تواند به دست آید، که به نوبه خود، فارغ التحصیل دوره های کارشناسی ارشد را برای Ph.D. برنامه ها.

ممکن است برای فارغ التحصیلان لیسانس که فقط 180 امتیاز از دوره ی شش ترم تحصیلی کسب کرده اند، با استفاده از ماژول های اضافی 30 امتیاز بیشتر بدست آورند.

شما می توانید مطالعات خود را با انتخاب نیازها و ترجیحات خود با دو جهت تخصص تقسیم کنید:

  • مهندسی
  • پژوهش

در "مهندسی" - جهت، شما باید انتخاب کنید 6 ماژول انتخابی در کنار 6 ماژول واجب.

در راهنمای "تحقیق"، شما باید یک پایان تحقیقاتی را که در آن شما می توانید موضوع تحقیق خود را تعریف کنید، انجام دهید. علاوه بر این، شما باید دو ماژول انتخابی را در کنار 6 ماژول اجباری انتخاب کنید.

پس از اتمام پایان نامه کارشناسی ارشد در ترم سوم، شما می توانید درجه "کارشناسی ارشد" را دریافت کنید که شما را قادر به ادامه تحصیل در رشته Ph.D. برنامه

شرایط پذیرش

  1. دیپلم یا لیسانس سه ساله در مهندسی یا علوم طبیعی یا معادل آن (210 سیستم اعتباری اعتباری اروپایی-ECTS- در مورد 180 ECTS ممکن است دروازه باشد). درجه نهایی درجه باید خیلی بالاتر از حد متوسط باشد ("2.5" یا بهتر از سیستم آلمانی).
  2. اگر انگلیسی زبان مادری خود را نداشته باشد: دانش کامل زبان انگلیسی توسط TOEFL تایید شده (نمره حداقل 87 امتیاز) TOEIC (نمره حداقل 785 نمره)، IELTS (حداقل 5.0) یا معادل آن.
  3. اگر زبان آلمانی بومی نیست، گواه بر مهارت های زبان آلمانی (B1 برای برنامه).

مرورگر ماژول

ماژول اجباری

SWS = Semesterwochenstunden (ساعت در هفته)

توضیحات و آدرس

مسیر RPCP

این برنامه استاد به طور کامل به زبان انگلیسی است. تمام سخنرانی ها (به جز یک ماژول انتخابی) به زبان انگلیسی برگزار می شود. این برنامه شامل چهار گروه ماژول متفاوت است:

  1. اصول کلی - مهندسی
  2. تخصص مهندسی
  3. تخصص تحقیق
  4. پایاننامهی کارشناسی ارشد

سه گروه اول ماژول شامل سخنرانی ها و هر کدام 30 امتیاز است. گروه ماژول "پایان نامه کارشناسی ارشد" (مدت شش ماه) شامل پایاننامه کارشناسی ارشد و محفوظ بودن محتوای پایاننامه با ارائه پوستر است. در کل، 90 امتیاز مورد نیاز جمع آوری می شود. اضافه شده به 210 امتیاز اعتبار حاصل از برنامه هفت ترم لیسانس، 300 امتیاز می تواند در مجموع به دست آورد، که، به نوبه خود، یک دوره تحصیلات تکمیلی را برای Ph.D. برنامه ها. این برنامه کارشناسی ارشد را می توان دو بار در سال آغاز کرد. برنامه ها باید در www.uni-assist.de ارسال شوند. مهلت های 15 نوامبر برای شروع در تابستان و 31 ماه مه برای دوره زمستانی است. هیچ هزینه تحصیلی وجود ندارد هزینه اداری حدود 240 یورو به هر ترم پرداخت می شود. ID دانشجویی دانشجویان را قادر می سازد تا به طور رایگان از حمل و نقل عمومی (اتوبوس ها و قطارها) استفاده کنند.
اطلاعات تکمیلی در مورد ماژول ها در www.hs-kl.de موجود است. اطلاعات مربوط به شرایط پذیرش، برنامه ها و ثبت نام در https://www.hs-kl.de/angewandte-logistik-und-polymerwissenschaften/studiengaenge/product-refinement/ موجود است.

اطلاعات تماس

Hochschule Kaiserslautern. | پردیس Pirmasens،
Fachbereich Angewandte Logistik- und Polymerwissenschaften،
کارل شوارتزر. 10-16 | 66953 Pirmasens
برنامه های کاربردی: Studierendensecretariat، E-Mail: studsek-ps@hs-kl.de
سوالات مربوط به دوره RPCP باید به کار گرفته شود
پروفسور دکتر جنیس شوستر
تلفن: 49 631 3724 7049 | پست الکترونیکی: jens.schuster@hs-kl.de

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Hochschule Kaiserslautern – University of Applied Sciences is a modern university for applied sciences and design. Around 6000 students and 160 full-time professors learn, teach and perform research w ... اطلاعات بیشتر

Hochschule Kaiserslautern – University of Applied Sciences is a modern university for applied sciences and design. Around 6000 students and 160 full-time professors learn, teach and perform research within five departments on campuses in Kaiserslautern, Pirmasens and Zweibrücken. اطلاعات محدود